User
Pass
2FA
 
 

Cerere up [Neo]Nazi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message267
claudiuyoutube

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2015 05:19)
Joined: 01 Jan 2015
Posts: 17, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 31.6
Votes: 1

Post Posted: 10-02-2015, 17:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume :Claudiu
Nick : [Neo]Nazi
Varsta : 17
Mesaje : peste 10
Ore jucate : 148 http://www.gametracker.com/server_info/89.40.70.35:27015/top_players/?query=%5BNeo%5DNazi
Contact : [email protected] / forum
Stiu ca regulile spun ca pot face cerere pt up la distanta de o luna de la ultima cerere , dar ultima mea cerere a fost pt Chunin(acum oluna si ceva , jounin am primit pe merit , deci practic respect regulamentul:)) , na , vedem noi)
De ce cred ca merit up?

-sunt cel mai activ admin (am 148 de ore jucate )
-ajut playerii tot timpul , le raspund la orice intrebare , de exemplu acum 2 zile un player (Name) nu stia cum sa faca cerere pt admin, asa ca i-am intrat in pc cu teamviwer si i-am arata exact cum se face , pe langa asta sunt playeri pe care i-am invatat eu insumi cum sa faca bhop , pas cu pas;
-sunt indulgent in privinta pedepsirii playerilor , de exemplu , daca cineva injura il atentionez ca a gresit , si sa nu se mai repete , daca se mai repeta gag 2 min , si tot asa pana la ban 60 min , ban permanent le dau doar playerilor ce fac reclama pe server , sau pentru folosirea limbajului neadecvat impotriva ownerilor;
-sunt foarte sociabil pe server , asa cum am spus mai sus , si consider ca sunt cu mult peste ceilalti admini , de aceea doresc gradul de ANBU , pentru a-mi fi rasplatita munca depusa , si pentru a munci mai mult decat o fac acum. Socializez mult mai mult cu playerii fata de cum o fac ceilalti admini , asta o pot confirma si playerii de pe server. Astept raspuns. Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mrauditek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2015 16:25)
Joined: 09 Jan 2015
Posts: 9, Topics: 5
Location: Germany

Reputation: 32.3
Votes: 1

Post Posted: 10-02-2015, 18:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro , meriti - bajet bun
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-07-2024, 03:58:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x