User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Aero.
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2674
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2015, 21:26:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data: 10.02.2015 ora 21:15 aprox.

Harta de_dust2_2x2

Poate esti tu mare in grad, dar asta nu te face destul de smecher incat sa imi dai kick si sa ma si ameninti ca iau remove, a devenit o obisnuinta sa iau kick ca nu am gradul vostru ? Al tau si al lui Joint care mi-a dat si el kick (reclamatie facute de zupy) ?? Nu am injurat pe nimeni si am folosit prescurtari la ce am zis urat, nu cred ca poti tu sa executi comenzi pe mine ca esti tu mai mare si mai tare. Amice, cand voi nu sunteti distrandu-va doar pe snow fara sa o schimbati ore in sir, eu stau de unu singur pe server si ma lupt cu codatii, fara sa pot da ban macar, ma omor cu slay-uri si kick-uri. Nu accept sa veniti voi smecherii sa dati kick-uri, stati linistiti, aveti cateva luni vechime mai multa probabil decat mine, dar suntem aceeasi generatie, pentru asta, eu va zic ca daca nu se indreapta chestia asta si element nu ia in considerare ce i-am zis si pe privat eu renunt la toata munca asta voluntara si la a mai continua sa fiu in topul vostru -

Ultimele info din consola sunt:

(ADMIN) ViBE : de ce kick ?
MaDneSs* killed Teslaru with ak47
qqw (RADIO): Fire in the hole!
R3k0n3cT. killed florius with awp
*** Nic killed ooo da with a headshot from m4a1 ***
Type 'amx_langmenu' in the console to display a menu where you can choose your language
* Players with ping higher than 200 will be kicked!
Type 'amx_help' in the console to see available commands
(ADMINS) AerO : limbak
(ADMIN) ViBE : ai reclamatie
Pentru o conectare mai usoara adaugati servarul la favorit huedin.freakz.ro !
R3k0n3cT. (RADIO): Fire in the hole!
*VIU*AerO : fa
*DEAD* ooo da : -)

*** Nic killed MaDneSs* with a headshot from m4a1 ***
qqw (RADIO): Fire in the hole!
(ADMIN) ViBE : nu am injurat pe nimeni
(ADMIN) ViBE : suferi ?
(ADMINS) AerO : tu nu trebuie sa vb urat
*VIU*R3k0n3cT. : gg mnic
(ADMIN) ViBE : nu ai treaba de cum vb eu fata de joc
*VIU*Nic : 2
Stas killed Teslaru with ak47
Nic killed Stas with m4a1
Pentru a asculta RadioHuedin scrieti in chat \radio pentru ON RADIO sau \stopradio pentru OFF RADIO
*** ooo da killed Nic with a headshot from ak47 ***
*VIU*Nic : u2
R3k0n3cT. killed florius with deagle
(ADMIN) ViBE : nu injur pe nimeni
MaDneSs* killed R3k0n3cT. with glock18
*** qqw killed ooo da with a headshot from awp ***
Huedin.Freakz.Ro -- http://btstelecom.ro - BTS TELECOM & HOSTING
(ADMIN) ViBE : nu imi dai tu mie kick, cand eu fac o munca gratis aici, cand nu e nimeni sunt singur\
Powered by BTS TELECOM & HOSTING
http://btstelecom.ro
*VIU*AerO : nu conteaza
(ADMIN) ViBE : si nici ban nu p[ot sa dau
R3k0n3cT. (RADIO): Fire in the hole!
Bine ati venit pe huedin.freakz.ro!
*** qqw killed MaDneSs* with a headshot from awp ***
*DEAD* R3k0n3cT. : ahhhh

qqw (RADIO): Fire in the hole!
No Time Limit
*DEAD* Teslaru : timeleft

R3k0n3cT. killed Stas with awp
(ADMIN) ViBE : nu ai voie de executi comenzi pe alti admini
(ADMINS) AerO : amice vb frumos si suntem prieteni
(ADMINS) AerO : vb urat iei si remove


Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AerO88

[[ Huedin Staff ]]



Status: Offline
(since 04-02-2017 19:04)
Joined: 04 Feb 2014
Posts: 301, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 201.6
Votes: 15

     
Post Posted: 10-02-2015, 21:32:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe viitor cand o sa mai injuri ai ban de la mine, pentru ca ai tupeul jegos sa imi faci reclamatie dupa ce tu ca admin folosesti un limbaj indecent pe servar. Citeste REGULAMENTUL !!!

http://www.girlshare.ro/34440083.7
http://www.girlshare.ro/34440090.3
http://www.girlshare.ro/34440091.4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2015, 21:38:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baietas, sa nu-ti pocneasca vreo vena, am stiut ca ai ceva cu mine de cand am revenit pe server cand vedeam ca nu iei in considerare ce zic despre mape, daca schimbam, ce jucam, etc. Dar hey, huedin e salvat de bunul samaritean Aero, nu stiu ce se facea serverul fara tine, daca nu erai acolo sa imi dai kick. Tot in regulamentul pe care ma pui sa il citesc scrie ca nu ai voie sa executi comenzi pe alti admini.
P.S. tupeu jegos poate exista in anturajul tau, eu nu cochetez cu asa ceva. Daca serverul a ajuns in stadiul in care un admin ameninta alt admin cu ban, nu pot decat... sa nu mai zic nimic.


Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zupy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2015 11:49)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 123, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 69.6
Votes: 7

Post Posted: 10-02-2015, 23:15:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dupa ce ca abia ii vezi pe server, mai au si talente nesimtite pe ei ... de cand stiu eu serverul asta , au fost arogante de genul ! normal ca serverul nu se ridica daca voi faceti ce faceti ...
sunteti zmei voi ma , astia cu gradele mari....zmei in fatza pc'ului....si in viata reala nu dai 2 lei pe ei
am crezut ca s'a mai schimbat mentalitatea asta la " adminii " astia , dar vad ca la fel de neciopliti ati ramas....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaikiss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2016 16:38)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 92, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 225.6
Votes: 7

 
Post Posted: 11-02-2015, 07:55:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce mentalitate vrei sa avem zupy tu de cate ori intrai pe sv nu stateai 5 minute fara gag ...si vibe stai linistit ca de la mn kick luai numai pentru ca intri pe sv stai 5 min si dupe esti afk nu ne acuza pe noi ca se sta numai pe snow asta stii si tu ca daca schimbam cand nu sunt multi jucatori ramanem numai noi adminii nu incerca sa dai cu batu in altii ca nu ai tu acces la ban fa in asa fel in cat sa poti avea dar tu?...sa nu crezi ca daca stai pe sv sa faci ore o sa iti dea element un grad mai mare incearca si tu cu demo la codatii sa postezi pe sv daca nu ai acces si zici ca esti tu singurul care se lupta cu codatii -

pisica blanda zgarie rau = noobul cuminte e aimer rau Smile)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AerO88

[[ Huedin Staff ]]



Status: Offline
(since 04-02-2017 19:04)
Joined: 04 Feb 2014
Posts: 301, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 201.6
Votes: 15

     
Post Posted: 11-02-2015, 10:59:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vibe uite aici cum trebuie sa arate reclamatia ta https://forum.wow-freakz.com/MODEL-Reclamatie-t155769.html pe viitor am rugamintea domnule admin sa vi cu un print screen nu cu copy/paste ca ala se poate modifica.
zupy tu esti un frustrat mic care cauti prietenie fortata si anturaj cu japca.
Limbajul pe acest servar trebuie sa fie unul decent si DA cu gradul pe care il am consider ca am procedat corect. Te-am avertizat de 2 ori sa te controlezi, daca tu consideri ca este normal ca un admin/slot/player sa aibe tipul asta de limbaj pe servar am rugamintea sa iti caulti(alaturi de zupy) alt servar pe care sa joci si care sa iti permita asta.

Astept parerea lui element sau ink, daca am procedat gresit sa imi suspende adminu dar daca am avut dreptate sa il faca slot pe vibe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 11-02-2015, 11:01:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost afk cateva minute doar atunci, nu sunt asa de obicei, o spui de parca as intra pentru ore -)) orele alea sunt facute jucand, nu spectator. Daca esti asa mare admin trece-ma spectator, nu da kick, sef ce esti.
LE: Printscreen-urile din cs arata negre, de asta nu am pus, nu e nevoie sa aduc printscreen cand se stie ce fel de comportament aveti voi. Sa fiu sanctionat de ce ? Ca iti incalc principiile si ambitiile tale ? Sa imi gasesc alt server, de ce ? Nu ai loc de mine ? Sunteti niste increzuti ce nu respectati colegii care depun o munca aici !


Mananc codati pe paine!


Last edited by djvibe on 11-02-2015, 13:30:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iNk][^][gHz

[] Trust Nobody []



Status: Offline
(since 28-05-2020 17:36)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 4203, Topics: 80
Location: oN mY beAch !

Reputation: 909.3
Votes: 80

     
Post Posted: 11-02-2015, 11:59:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca un limbaj neadecvat (care se poate controla) este mai grav decat folosirea comenzilor intre admini, ati inceput cu kick, ce urmeaza ban? destroy?
Dupa ce a vorbit urat puteai sa ii faci reclamatie nu sa te apuci sa ii dai kick, comenzile intre admini sunt strict interzise, dovada ca nu cititi regulamentul...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is

[Creep]



Status: Offline
(since 26-12-2017 09:15)
Joined: 04 Aug 2012
Posts: 635, Topics: 59
Location: suceava

Reputation: 297.1
Votes: 8

   
Post Posted: 11-02-2015, 13:49:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea...
consider ca aero a procedat vreo 60% corect ...tinem cont ca la avertizar totusi in prealabil.
vibe f urat din partea ta ca admin sa folosesti un limbaj neadecvat pe server... dai exemplu rau.
in 10 ani nam injurat odata pe servere, oriunde as juca ...mai ales sa detii admin. ( daca a fost avertizat si a continuat sa injure putea sai dea ban pt 2 ore)
tinand cont ca sunt colegi si e doar o abatere minima putea so lase mai moale si aero.
putea totusi si vibe sa faca topicul la discutii nu la reclamatii.
doar o parere .
stima.


http://steamcommunity.com/id/anu8is/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zupy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2015 11:49)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 123, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 69.6
Votes: 7

Post Posted: 11-02-2015, 15:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

anu8is, aero nu a procedat corect chiar deloc. putea foarte bine sa ii spuna sa vorbeasca civilizat si cu asta basta..
plus de asta, mie de ce mi'a dat destroy ? de nu am putut salva absolut nimic sa pun pe forum...nu aveam absolut nici'o dovada pt ca mi se stricase cs'ul ! asta nu e comportament de admin , sa stii si tu !
imi da blind, il rog sa imi scoata blind'ul si apoi ma trezesc brusc , cu destroy .... pt ce a fost acel comportament? sa arate el ca e smecher ? nu e deloc smecher.....asta arata ca e un frustrat care sufera de admin !

si pt mihaikiss , totul se rezolva cu vorba , nu cu frustrari si comenzi aplicate aiurea pe jucatori sau admini ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Teslaru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2015 11:28)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 238, Topics: 14
Location: Piatra Neamt

Reputation: 62.3
Votes: 7

Post Posted: 11-02-2015, 20:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Naspa ca de la o prostie mica se ajunge la atatea certuri,hai sa stergem tot cu buretele si sa uitam ce a fost intre voi si sa fim din nou uniti pentru acest server,eu am doar slot dar am spirit de admin.Nu uitati ca pana la urma e un simplu joc !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zupy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2015 11:49)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 123, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 69.6
Votes: 7

Post Posted: 12-02-2015, 00:38:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa este teslaru , dar cand vin niste tristi si iti strica tot cheful, nu ai altceva de facut decat sa ...... nu mai continui Dosent Matter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 12-02-2015, 01:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce 60 % corect amice ?! De GAG ai auzit ?! Daca tot era sa dea o comanda, dadea gag, nu kick. Asta e dovada de frustrare maxima ce ti-o exprimi in momentul ala printr-o comanda.

Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LIV94

[MidnightStreetRacing]



Status: Offline
(since 05-12-2019 19:44)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 677, Topics: 24
Location: Cta.Freakz.ro

Reputation: 116.5
Votes: 29

 
Post Posted: 12-02-2015, 07:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca esti admin si primesti gag nu iti interzice sa vorbesti.... avand admin poti sa vorbesti in continuare, deci gagul nu are nici o valoare...
dupa ce ca ati ramas putini, va mai puneti si unul altuia bete in roate...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AerO88

[[ Huedin Staff ]]



Status: Offline
(since 04-02-2017 19:04)
Joined: 04 Feb 2014
Posts: 301, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 201.6
Votes: 15

     
Post Posted: 12-02-2015, 11:52:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Limbajul poate fi controlat doar daca se vrea asta, dar din moment ce sustine ca nu vrea sa foloseasca un limbaj decent trebuie sa fie lasat sa injure in continuare?
Concluzia mea e simpla: hai sa injuram pe servar ca daca ne face cineva reclamatie bine, daca nu iarasi bine.
PS: zupy ai luat destroy pt ca inainte cu 2 minute intrasei cu aim. Si nu mai bagati vesnica replica "a intrat altul cu numele meu" ca pana la proba contrarie o sa luati ban.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by bilute, 12 February 2015 21:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 23-09-2024, 00:29:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x