User
Pass
2FA
 
 

Propunere fara numar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message450
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 25-02-2015, 20:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara, dragi colegi, sefi, playeri....dragi compatrioti!!

In zilele astea am mai intrat pe server si am ramas amuzat si, in acelasi timp, uimit de ce am vazut. Printre multitudinea de caracteristici ale serverului, gasim si faptul ca playerii sunt solizi, ceea ce ne permite sa facem block unul altuia si pentru unii este destul de enervant, motiv pentru care a trebuit sa dau o serie de gag-uri. Solutia pe care o propun, este un plugin, NoBlock se numeste, care elimina posibilitatea ca playerii sa se ciocneasca. Desigur, am analizat personal acest plugin si am constatat ca acesta are anumite avantaje si dezavantaje, pe care vi le prezint si voua pentru a le avea ca suport pentru PRO/CONTRA:

Avantaje:
- nu ne facem block intre noi, lucru explicat si mai sus
- deplasarea mai usoara. In ce consta aceasta? Daca eu de exemplu am cutitul in mana, iar un player din fata mea are arma (m4a1 de exemplu), pentru a ajunge inaintea lui intr-un anumit loc, va trebui sa-l ocolesc, in schimb, cu acest plugin pot trece prin el si asta nu produce neplacere niciunuia.
- mai putini nervi -> mai putine gag-uri/ ban 120 min, scade probabilitatea unei posibile reclamatii.

Dezavantaje:
- primul, care dupa parerea mea si dupa performanta laptopului meu si prin observatiile la ceilalti playeri nu reprezinta un impediment, este lagul. Evident, playerii vor avea lag, dar doar aceia care au deja ping mai mare ca 50-70.
- un alt dezavantaj, pe care l-am observat si de asemenea m-a surprins si pe mine, este ca prin activarea acestui plugin, ne va fi imposibil sa ne suim unul peste altul pentru a ajunge pe anumite cladiri/ cutii.


Cu toate acestea, eu sunt pro acestui plugin, nu doar pentru mine, ci si pentru cei care au tignalul sau papagalul mai mare. Multumesc anticipat!


http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alex26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2015 19:59)
Joined: 31 Jan 2015
Posts: 86, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 14.9
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2015, 21:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO, buna idee.. de ce nu?

You can't kill me!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qui3t

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2016 20:51)
Joined: 10 Jan 2015
Posts: 131, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 152.1
Votes: 5

     
Post Posted: 07-03-2015, 02:04:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai astept o parere,doua....Va rog, nu va sfiiti sa-mi aruncati cuvinte de refuz. - Astept cu nerabdare pareri!

http://imgur.com/t/counter_strike_go/vB8CqMR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-09-2024, 23:31:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password