User
Pass
2FA
 
 

Intalnire Bucuresti
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message30300
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 08-10-2009, 13:04:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e sec asa -

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MiM

[Labil psihic]



Status: Offline
(since 28-02-2014 19:21)
Joined: 18 Aug 2009
Posts: 366, Topics: 20
Location: UMF Carol Davila Facultatea de Medicina Dentara...

Reputation: 130.4
Votes: 22

Post Posted: 08-10-2009, 13:08:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu o sa fie sec....promit sa fie 'ud' -

e , glumeam mai devreme...mai mult incercam sa subliniez faptul ca ar trebui sa ramane 'meetingul' in picioare chiar dak vin vreo 5.




*Opening the door for a lady is not optional, and will never go out of style.*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 08-10-2009, 13:14:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SeaGer wrote:
pai sincer incep sa ma indoiesc ca va fi ceva misto - daca e organizam alta data si aia e.

cel mai bine a fost ca prima data, hai ma la o bere.. mergeti cati mergeti si stati la povesti si bere si va cunoasteti, asta conteaza, eu sincer as fi preferat sa fie un meeting mai mic la pitesti pt ca voiam sa cunosc pe fiecare in parte mai mult.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neo

[Always & Forever]



Status: Offline
(since 07-09-2014 10:52)
Joined: 05 Sep 2006
Posts: 1806, Topics: 101
Location: la doi pashi in urma ta ... ;;)

Reputation: 206.7
Votes: 24

Post Posted: 08-10-2009, 13:38:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi pare rau pt tine seager, pt ca te-ai agitat cel mai mult pt noi -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 08-10-2009, 13:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
SeaGer wrote:
pai sincer incep sa ma indoiesc ca va fi ceva misto - daca e organizam alta data si aia e.

cel mai bine a fost ca prima data, hai ma la o bere.. mergeti cati mergeti si stati la povesti si bere si va cunoasteti, asta conteaza, eu sincer as fi preferat sa fie un meeting mai mic la pitesti pt ca voiam sa cunosc pe fiecare in parte mai mult.

nu mai sunt ai mei plecati la mare ca iar dadeam un mini party @ my house -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 08-10-2009, 14:08:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andiku wrote:
felixcat wrote:
SeaGer wrote:
pai sincer incep sa ma indoiesc ca va fi ceva misto - daca e organizam alta data si aia e.

cel mai bine a fost ca prima data, hai ma la o bere.. mergeti cati mergeti si stati la povesti si bere si va cunoasteti, asta conteaza, eu sincer as fi preferat sa fie un meeting mai mic la pitesti pt ca voiam sa cunosc pe fiecare in parte mai mult.

nu mai sunt ai mei plecati la mare ca iar dadeam un mini party @ my house -)


poate pleaca la munte -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[^L3gumA^]-gOgOshAr

[SINNERS]



Status: Offline
(since 18-09-2012 12:02)
Joined: 12 May 2009
Posts: 528, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 184.7
Votes: 6

Post Posted: 08-10-2009, 17:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pana la urma mai vrea cineva sa vina? eu sunt liber sambata oricand - arkantos zicea si el ca ar veni. cu mim si seager am fi 4


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 08-10-2009, 18:41:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudette wrote:
Levier wrote:
Levier wrote:
hai lasati-o dracu, duceti-va ca nu vin eu oricum -


nu, de fapt e un soi de ostracizare pasiva amuzanta : maria nu vine fiindca nu vin eu, neo nu vine daca nu vine maria si extrem si ghost probabil la fel. deci eliminam factorul care provoaca minus in ecuatie, adica eu. zi-le ca nu vin nici eu si probabil nici revox si pierzi doi, dar castigi patru. eu oricum nu vin. e trist ca se ajunge la faze d-astea.


se ajunge la faze d-astea pt ca nu esti in stare sa te porti civilizat si iti place de fiecare sa faci scandal pe forum...sa nu mai zic ca de la o simpla discutie ajungi la nu stiu ce porcarii si detalii inutile...so...da.prefer sa nu vin daca stiu ca esti acolo.si tu si revox.de care nu mai are rost sa zic nimic.
cat despre orange si ghost,toti ownerii am fost de acord..dupa meetingul cand au venit mda si mza..mai multi..cand a fost un meeting de tot...sa nu mai venim la meetinguri organizate pe forum.orange si ghost nu-s lipiti de minesau sa nu fie in stare sa se descurce fara mine.cat despre neo,daca asta e dorinta lui,nu vad ce drept ai sa comentezi.
si sunt satula sa vina nu stiu cati useri..sa stea jumatate de ora...sa vada ownerii..de parca am fi cine stie ce exponate la muzeu..si sa plece.
dar da..principalul motiv pt care nu vin esti tu.pt ca una faci cand esti fata in fata cu o persoana..si alta faci si zici pe forum. si sincera sa fiu sunt satula de chestia asta.
asa ca du-te linistit la meeting.
cat despre mihai si restul sper sa nu se supere pe mine.

l.e. actually..u know what? Thinking chiar sunt curioasa sa ii cunosc pe restul...si n-am chef sa ratez un meeting din cauza voastra. u guys are welcome to come. n-am de gand sa fac scandal sau ceva.in schimb de la levier am o rugaminte. sa imi aduci si cheile daca ai de gand sa te prezinti. -


daca tii neaparat sa-mi raspunzi in gura mare si dup-aia sa te razgandesti, razgandeste-te, nu adauga ca totusi vii. e penibil asa. cat despre mine, eu ti-am atras atentia ca nu e corect ce-ai facut folosind smodul ca obiect de gratificare personala a urechilor. eu n-am smod si nu-mi place michael jackson si totusi nu am putere sa sterg alea. ti-am zis-o frumos si ai continuat pe treaba ta, tinand poate sa-mi demonstrezi ca nu mai am nici o putere. wow, bravo, ai reusit. ti-o zisesem din punctul de vedere al regulamentului si al faptului ca am fost mai multa vreme in posturi de moderare pe forumuri si daca indoi regulile o faci silentios nu in gura mare, si asta e problema ta. cat despre gradul meu de civilizatie, eu nu am incalcat niste drepturi civile ale omului si eu in acest forum ca de el e vorba nu am facut o intreaga rasa ciori. probabil pe hasbeo, dar scopul era sa-l enervez pe el, nu rasa.
da, iarta-ma ca am ajuns la acele porcarii inutile dar decat sa mai mistificam inutil orice ar fi fost intre noi ca sa te intrebe populationul si sa aud pe cai dubioase ca oameni pe care nu i-am cunoscut fizic vreodata, sau la timpul ala nu-i cunoscusem, emit opinii de caracter despre mine si viata mea fizica nu virtuala. nu sunt prost, legatura erai tu. singura legatura care avea si motivatie si avea si cum. ti-am luat, ca sa zic asa, jucaria. vrei sa ma eviti, okei, problema ta, dar nu mai mistifica totul asa, e pueril si inutil. nu poti sa faci diferenta dintre un sfat dat pentru un smod si un sfat personal, problema ta. cat despre neo n-am comentat, pur si simplu am CITAT, remarca te rog upper-case-ul, faptul ca el a zis ca daca tu nu vii, el nu vine. permite-mi sa relatez celor care nu au fost atenti un punct obiectiv de vedere. nu cum fac altii, si da, prin asta ma refeream la tine si poate si la alti dragi prieteni ai mei.
si da, permite-mi sa abordez ceva mai personal o discutie la bere decat una petrecuta pe net. te-ai suparat pentru ce-am zis, imi pare rau dar din punctul meu de vedere, asta-i adevarul si se pare ca eu il stiu mai bine, dar deasemenea, ipocrizia mea era absolut irelevanta si incorect etichetata pe mine in discutia cu pricina.

a, si vezi ca incalci doua reguli, unu cel referitor la lezarea buneidispozitie a userilor prin folosirea de termeni derogativi la adresa unei rase si flaming. si eu fac flaming cu tine, deci daca luam regulamentul si-l citim si aplicam pedeapsa minima ca sa nu fie o decizie arbitrara ci luata in scopul egalitatii, da-ti doua warnuri si mie unu si asa o sa faci o decizie obiectiva.

cat despre meeting, repet, nu vin, am un workshop care discuta problema imigrantilor in romania, inclusiv cei rromi. poate d-aia m-am si ambalat asa de tare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 08-10-2009, 19:15:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mdea....hai ca s-a ajuns prea departe....
Seagere yo pot la 16....la 11:30 am meci la baschet...deci daca se mai tine la 16 vin....in rest GL

ps: sper sa vina lumea....


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MiM

[Labil psihic]



Status: Offline
(since 28-02-2014 19:21)
Joined: 18 Aug 2009
Posts: 366, Topics: 20
Location: UMF Carol Davila Facultatea de Medicina Dentara...

Reputation: 130.4
Votes: 22

Post Posted: 08-10-2009, 19:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci sambata la ora 16:00 am fi : Kolick , Seager , pepsi , MiM , klesk , leguma , arkantos , Closed , Malpraxis(sper ca nu am omis pe nimeni pana acum)



*Opening the door for a lady is not optional, and will never go out of style.*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 08-10-2009, 20:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa-mi dea Seager sau Mim un pm cu un nr. de tel, sa va sun in ziua respectiva daca pot sa mai ajung. nu stiu nimic sigur. in caz ca pana la 3:30 nu va sun, inseamna ca nu mai pot sa ajung.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 08-10-2009, 20:48:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ dudette si Levier, mai taci dracu amandoi din gura odata, daca tot tineti mortis, merge-ti si revolvati-va telenovela in privat, cica ar conta bunadispozitie a userilor Rolling Eyes


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 08-10-2009, 20:49:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
dudette wrote:
Levier wrote:
Levier wrote:
hai lasati-o dracu, duceti-va ca nu vin eu oricum -


nu, de fapt e un soi de ostracizare pasiva amuzanta : maria nu vine fiindca nu vin eu, neo nu vine daca nu vine maria si extrem si ghost probabil la fel. deci eliminam factorul care provoaca minus in ecuatie, adica eu. zi-le ca nu vin nici eu si probabil nici revox si pierzi doi, dar castigi patru. eu oricum nu vin. e trist ca se ajunge la faze d-astea.


se ajunge la faze d-astea pt ca nu esti in stare sa te porti civilizat si iti place de fiecare sa faci scandal pe forum...sa nu mai zic ca de la o simpla discutie ajungi la nu stiu ce porcarii si detalii inutile...so...da.prefer sa nu vin daca stiu ca esti acolo.si tu si revox.de care nu mai are rost sa zic nimic.
cat despre orange si ghost,toti ownerii am fost de acord..dupa meetingul cand au venit mda si mza..mai multi..cand a fost un meeting de tot...sa nu mai venim la meetinguri organizate pe forum.orange si ghost nu-s lipiti de minesau sa nu fie in stare sa se descurce fara mine.cat despre neo,daca asta e dorinta lui,nu vad ce drept ai sa comentezi.
si sunt satula sa vina nu stiu cati useri..sa stea jumatate de ora...sa vada ownerii..de parca am fi cine stie ce exponate la muzeu..si sa plece.
dar da..principalul motiv pt care nu vin esti tu.pt ca una faci cand esti fata in fata cu o persoana..si alta faci si zici pe forum. si sincera sa fiu sunt satula de chestia asta.
asa ca du-te linistit la meeting.
cat despre mihai si restul sper sa nu se supere pe mine.

l.e. actually..u know what? Thinking chiar sunt curioasa sa ii cunosc pe restul...si n-am chef sa ratez un meeting din cauza voastra. u guys are welcome to come. n-am de gand sa fac scandal sau ceva.in schimb de la levier am o rugaminte. sa imi aduci si cheile daca ai de gand sa te prezinti. -


daca tii neaparat sa-mi raspunzi in gura mare si dup-aia sa te razgandesti, razgandeste-te, nu adauga ca totusi vii. e penibil asa. cat despre mine, eu ti-am atras atentia ca nu e corect ce-ai facut folosind smodul ca obiect de gratificare personala a urechilor. eu n-am smod si nu-mi place michael jackson si totusi nu am putere sa sterg alea. ti-am zis-o frumos si ai continuat pe treaba ta, tinand poate sa-mi demonstrezi ca nu mai am nici o putere. wow, bravo, ai reusit. ti-o zisesem din punctul de vedere al regulamentului si al faptului ca am fost mai multa vreme in posturi de moderare pe forumuri si daca indoi regulile o faci silentios nu in gura mare, si asta e problema ta. cat despre gradul meu de civilizatie, eu nu am incalcat niste drepturi civile ale omului si eu in acest forum ca de el e vorba nu am facut o intreaga rasa ciori. probabil pe hasbeo, dar scopul era sa-l enervez pe el, nu rasa.
da, iarta-ma ca am ajuns la acele porcarii inutile dar decat sa mai mistificam inutil orice ar fi fost intre noi ca sa te intrebe populationul si sa aud pe cai dubioase ca oameni pe care nu i-am cunoscut fizic vreodata, sau la timpul ala nu-i cunoscusem, emit opinii de caracter despre mine si viata mea fizica nu virtuala. nu sunt prost, legatura erai tu. singura legatura care avea si motivatie si avea si cum. ti-am luat, ca sa zic asa, jucaria. vrei sa ma eviti, okei, problema ta, dar nu mai mistifica totul asa, e pueril si inutil. nu poti sa faci diferenta dintre un sfat dat pentru un smod si un sfat personal, problema ta. cat despre neo n-am comentat, pur si simplu am CITAT, remarca te rog upper-case-ul, faptul ca el a zis ca daca tu nu vii, el nu vine. permite-mi sa relatez celor care nu au fost atenti un punct obiectiv de vedere. nu cum fac altii, si da, prin asta ma refeream la tine si poate si la alti dragi prieteni ai mei.
si da, permite-mi sa abordez ceva mai personal o discutie la bere decat una petrecuta pe net. te-ai suparat pentru ce-am zis, imi pare rau dar din punctul meu de vedere, asta-i adevarul si se pare ca eu il stiu mai bine, dar deasemenea, ipocrizia mea era absolut irelevanta si incorect etichetata pe mine in discutia cu pricina.

a, si vezi ca incalci doua reguli, unu cel referitor la lezarea buneidispozitie a userilor prin folosirea de termeni derogativi la adresa unei rase si flaming. si eu fac flaming cu tine, deci daca luam regulamentul si-l citim si aplicam pedeapsa minima ca sa nu fie o decizie arbitrara ci luata in scopul egalitatii, da-ti doua warnuri si mie unu si asa o sa faci o decizie obiectiva.

cat despre meeting, repet, nu vin, am un workshop care discuta problema imigrantilor in romania, inclusiv cei rromi. poate d-aia m-am si ambalat asa de tare.


jucaria? - keep believing what u're believing. nu-mi pasa. - nu-mi mai pasa de mult - si stai linistit..ca si altii stiau la fel de bine ce-ai facut.si nu de la mine.nu era in folosul meu. n-am nevoie de mila nimanui. Dosent Matter oricum...u were funny. auzi..."jucaria" - u make me laugh.
in fine...eu oricum n-am de gand sa ma mai implic pe forum decat ce e strict de indatorirea mea. asa ca poti continua with u;re little preach cat vrei. - ai din ce in ce mai multi spectatori.cat despre meetinguri...ala de la pitesti was my last. -
my last post here.
good luck la fac.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 08-10-2009, 22:44:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudette wrote:
Levier wrote:
dudette wrote:
Levier wrote:
Levier wrote:
hai lasati-o dracu, duceti-va ca nu vin eu oricum -


nu, de fapt e un soi de ostracizare pasiva amuzanta : maria nu vine fiindca nu vin eu, neo nu vine daca nu vine maria si extrem si ghost probabil la fel. deci eliminam factorul care provoaca minus in ecuatie, adica eu. zi-le ca nu vin nici eu si probabil nici revox si pierzi doi, dar castigi patru. eu oricum nu vin. e trist ca se ajunge la faze d-astea.


se ajunge la faze d-astea pt ca nu esti in stare sa te porti civilizat si iti place de fiecare sa faci scandal pe forum...sa nu mai zic ca de la o simpla discutie ajungi la nu stiu ce porcarii si detalii inutile...so...da.prefer sa nu vin daca stiu ca esti acolo.si tu si revox.de care nu mai are rost sa zic nimic.
cat despre orange si ghost,toti ownerii am fost de acord..dupa meetingul cand au venit mda si mza..mai multi..cand a fost un meeting de tot...sa nu mai venim la meetinguri organizate pe forum.orange si ghost nu-s lipiti de minesau sa nu fie in stare sa se descurce fara mine.cat despre neo,daca asta e dorinta lui,nu vad ce drept ai sa comentezi.
si sunt satula sa vina nu stiu cati useri..sa stea jumatate de ora...sa vada ownerii..de parca am fi cine stie ce exponate la muzeu..si sa plece.
dar da..principalul motiv pt care nu vin esti tu.pt ca una faci cand esti fata in fata cu o persoana..si alta faci si zici pe forum. si sincera sa fiu sunt satula de chestia asta.
asa ca du-te linistit la meeting.
cat despre mihai si restul sper sa nu se supere pe mine.

l.e. actually..u know what? Thinking chiar sunt curioasa sa ii cunosc pe restul...si n-am chef sa ratez un meeting din cauza voastra. u guys are welcome to come. n-am de gand sa fac scandal sau ceva.in schimb de la levier am o rugaminte. sa imi aduci si cheile daca ai de gand sa te prezinti. -


daca tii neaparat sa-mi raspunzi in gura mare si dup-aia sa te razgandesti, razgandeste-te, nu adauga ca totusi vii. e penibil asa. cat despre mine, eu ti-am atras atentia ca nu e corect ce-ai facut folosind smodul ca obiect de gratificare personala a urechilor. eu n-am smod si nu-mi place michael jackson si totusi nu am putere sa sterg alea. ti-am zis-o frumos si ai continuat pe treaba ta, tinand poate sa-mi demonstrezi ca nu mai am nici o putere. wow, bravo, ai reusit. ti-o zisesem din punctul de vedere al regulamentului si al faptului ca am fost mai multa vreme in posturi de moderare pe forumuri si daca indoi regulile o faci silentios nu in gura mare, si asta e problema ta. cat despre gradul meu de civilizatie, eu nu am incalcat niste drepturi civile ale omului si eu in acest forum ca de el e vorba nu am facut o intreaga rasa ciori. probabil pe hasbeo, dar scopul era sa-l enervez pe el, nu rasa.
da, iarta-ma ca am ajuns la acele porcarii inutile dar decat sa mai mistificam inutil orice ar fi fost intre noi ca sa te intrebe populationul si sa aud pe cai dubioase ca oameni pe care nu i-am cunoscut fizic vreodata, sau la timpul ala nu-i cunoscusem, emit opinii de caracter despre mine si viata mea fizica nu virtuala. nu sunt prost, legatura erai tu. singura legatura care avea si motivatie si avea si cum. ti-am luat, ca sa zic asa, jucaria. vrei sa ma eviti, okei, problema ta, dar nu mai mistifica totul asa, e pueril si inutil. nu poti sa faci diferenta dintre un sfat dat pentru un smod si un sfat personal, problema ta. cat despre neo n-am comentat, pur si simplu am CITAT, remarca te rog upper-case-ul, faptul ca el a zis ca daca tu nu vii, el nu vine. permite-mi sa relatez celor care nu au fost atenti un punct obiectiv de vedere. nu cum fac altii, si da, prin asta ma refeream la tine si poate si la alti dragi prieteni ai mei.
si da, permite-mi sa abordez ceva mai personal o discutie la bere decat una petrecuta pe net. te-ai suparat pentru ce-am zis, imi pare rau dar din punctul meu de vedere, asta-i adevarul si se pare ca eu il stiu mai bine, dar deasemenea, ipocrizia mea era absolut irelevanta si incorect etichetata pe mine in discutia cu pricina.

a, si vezi ca incalci doua reguli, unu cel referitor la lezarea buneidispozitie a userilor prin folosirea de termeni derogativi la adresa unei rase si flaming. si eu fac flaming cu tine, deci daca luam regulamentul si-l citim si aplicam pedeapsa minima ca sa nu fie o decizie arbitrara ci luata in scopul egalitatii, da-ti doua warnuri si mie unu si asa o sa faci o decizie obiectiva.

cat despre meeting, repet, nu vin, am un workshop care discuta problema imigrantilor in romania, inclusiv cei rromi. poate d-aia m-am si ambalat asa de tare.


jucaria? - keep believing what u're believing. nu-mi pasa. - nu-mi mai pasa de mult - si stai linistit..ca si altii stiau la fel de bine ce-ai facut.si nu de la mine.nu era in folosul meu. n-am nevoie de mila nimanui. Dosent Matter oricum...u were funny. auzi..."jucaria" - u make me laugh.
in fine...eu oricum n-am de gand sa ma mai implic pe forum decat ce e strict de indatorirea mea. asa ca poti continua with u;re little preach cat vrei. - ai din ce in ce mai multi spectatori.cat despre meetinguri...ala de la pitesti was my last. -
my last post here.
good luck la fac.


razi ca nu-i rasul tau, faci offtopic si nici macar nu a fost vreo intrebare la care trebuia sa raspunzi in postul meu si daca-ti faci datoria, fa-ti-o, nu abuza de ea. la re-ve-de-re.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 08-10-2009, 23:01:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata, am inteles. Orice aveti de rezolvat, PM-ul va sta la dispozitie. Orice alta discutie care nu e despre intalnire va fi penalizata cu 1 warn. Mersi.


Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 18-10-2024, 16:37:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x