User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Do0wnN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message525
mytaaaaaa^__^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2017 17:31)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 53, Topics: 14
Location: Judet Gorj / Oras Motru / Bloc N8 / Sc.F / Ap.79

Reputation: 47.1
Votes: 3

       
Post Posted: 02-03-2015, 19:51:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Titlu: reclamatie admin Do0wnN
1. Harta: nu pe harta in mesaj
2. Ora :19-42
3. Motivul reclamatiei :
A.Asta e limbaj de admin?
B.Abuz de admin da contra pt ca este nervos!
4. Numele adminului : Do0wnN
5. Dovada :
AUZI LA EL EU COPIL ? MAI AM CATEVA LUNI SI DEVIN MAJOR SI EL MA FACE COPIL PE MN -)))))))
Eu nu cred ca este cintit sa primesc respins dupa respins fiindca i s-a pus pata unuia pe mn !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Do0wnN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 12:24)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 230, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 99.7
Votes: 5

 
Post Posted: 02-03-2015, 20:19:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai copilee tu stii ce înseamnã abuz de admin ? Citeste regulamenul. Eu ti-am argumentat de ce nu iti dau PRO si ti-am spus ca de la mine nu vei primii veci pentru stresul pe care mi-l dai . Ai facut reclamatie degeaba , copile. Poti sa ai 18 ani daca ca mentalitate eati praf. Si cu asta am încheiat totul. CONTRA .

Aaa si inca ceva , vreau sa imi arati jignirile date la adresa ta . " copile " ti se pare tie o jignire ? Stii sa citesti , ai invata alfabetul la scoala ?! In primul rand invata sa citesti si sa scrii coeerent si dupaia fa reclamatii . O sa vada si restul adminilor si o sa comenteze , chiar vreau sa vad jignirile la adresa ta aduse de mine.


Hai,hai la culcare toata lumea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 02-03-2015, 20:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- nu pot sa cred ca ai facut reclamatie pt. un mesaj privat, e treaba voastra ce vorbiti in privat. Si oricum nu e nimic asa special in mesajul ala.
Sunt sigur ca l-ai zapacit cum m-ai zapacit si pe mine cu 231 de pm-uri din care oricum nu prea inteleg nimic.
Si crede-ma ca daca ai merita pana si el ti-ar da Pro chiar daca l-ai enervat.
Repet, tot ce faci imi confirma faptul ca nu meriti admin, cel putin acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pato, 02 March 2015 18:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-09-2024, 04:21:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x