User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Pacatosu smecheru barosanu nambar uan

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message568
Allerion

[zm2.freakz.ro]



Status: Offline
(since 10-06-2019 20:06)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 1847, Topics: 39
Location: Bucuresti

Reputation: 15.2
Votes: 44

       
Post Posted: 22-03-2015, 01:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Daze
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): Cam 2 fara 15 dimineata
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_inferno
Admini online (care erau pe server in acel moment): Nu stiu , nu imi pasa.
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): Pacatosul
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Motivul? Pai motivul ar fi simplu, admin cu aere de barosan da ban in stanga si in dreapta dupa cum il taie mintea. Jucam cu inca 2 prieteni si l-a banat pur si simplu pe unul din ei. L-am intrebat daca are dovezi ceva ca sa dovedeasca acuzatiile aduse ( wall). Si evident a urmat si banul meu pentru ca am indraznit sa il intreb despre dovezi. Nu am nevoie de unban chiar va rog sa imi dati permanent voiam doar sa aduc la cunostinta ce carpa de admin aveti printre voi , pacat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Unmor Cstrike

[Sofer pe Roaba.]



Status: Offline
(since 15-06-2016 15:10)
Joined: 17 Aug 2007
Posts: 813, Topics: 74
Location: Iashi

Reputation: 117.6
Votes: 32

 
Post Posted: 22-03-2015, 02:04:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Motiv: ti-am zis pe server. ti-am zis si unde sa ma caute specific war6.freakz.ro vrei sa iti dau si logs? Faptul ca tu ma tragi la raspundere si eu iti raspund ca un baiat bun ca pe forum daca vrei ceva. Nu ti-a fost de ajuns, ti-am zis nu ma trage la raspundere nu am nici o obligatie fata de tine, si daca tot mai adus aici hai sa iti dau si demo ca sa fiu "carpa" ca asa ati spus ca mi se "scoala" pe server si fac ce vreau.

demo: http://www56.zippyshare.com/v/z3EslzTg/file.html


Prea rapid, prea furios, eu merg cu dacia tu mergi pe jos -


Last edited by Unmor Cstrike on 22-03-2015, 02:20:47; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Allerion

[zm2.freakz.ro]



Status: Offline
(since 10-06-2019 20:06)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 1847, Topics: 39
Location: Bucuresti

Reputation: 15.2
Votes: 44

       
Post Posted: 22-03-2015, 02:11:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te-am tras la raspundere te-am intrebat pur si simplu si puteai sa spui dar ce sa iti fac daca esti putin cam ingamfat. Si daca pentru nimicuri de genul dai tu ban e ok.

Edit: M-am uitat la demo, frumoasa inscenare dar nu prea, boss vezi ca tipu are numele TheViper nu V1pera. ktnxbye.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Unmor Cstrike

[Sofer pe Roaba.]



Status: Offline
(since 15-06-2016 15:10)
Joined: 17 Aug 2007
Posts: 813, Topics: 74
Location: Iashi

Reputation: 117.6
Votes: 32

 
Post Posted: 22-03-2015, 02:18:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allerion wrote:
Nu te-am tras la raspundere te-am intrebat pur si simplu si puteai sa spui dar ce sa iti fac daca esti putin cam ingamfat. Si daca pentru nimicuri de genul dai tu ban e ok.

Edit: M-am uitat la demo, frumoasa inscenare dar nu prea, boss vezi ca tipu are numele TheViper nu V1pera. ktnxbye.


Deja m-ati plictisit ce inscenare ai ma? te poarta? Hai bafta topic closed. Vad ca voi aveti chef de glume. Ti-am zis si pe server ca are wall.


Prea rapid, prea furios, eu merg cu dacia tu mergi pe jos -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Unmor Cstrike, 22 March 2015 00:22



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 23-04-2024, 16:28:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x