User
Pass
2FA
 
 

Antecedente

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message737
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 21-04-2015, 16:20:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat de bine oare sa te simti ca inchizi un topic fara a lasa si cealalata parte sa-si spuna opinia pentru a se ajunge la o concluzie !? Parca esti crescut in grota , n-ai nicio treaba cu chestiile astea. E ceva gen "Na ma , right in the face ti-am dat-o dar acum trebuie sa fug pana te ridici" , daca intelegi aluzia domnisorule N1 , cel care ar trebuii sa fie responsabil de ce se petrece aici.

Spui ca am multe antecedente ? Say what !? Aaah , da , am fooarte multe antecedente , banuri peste banuri cretine si nemeritate da-te de niste cretini si mai mari (nu fac nicio aluzie la prezent , pentru ca "antecedentele" nu tin de prezent) , ai dreptate , sunt un cel mai player problema existent pe server. In toata arhiva asta poate imi poti arata un topic in care am luat ban 100% meritat , concludent cum ca as fi facut block , feed si alte chestii ce intra in categoria de sanctiuni.

Code:
50% din admini nu te au la inima si au motivele lor care le sti si tu acum nu stiu cum iei ce am scris mai sus
. M-am chinuit ceva sa inteleg ce-ai spus , mama ei de virgula si pauza si dictie si coerenta.... Si ce sa le fac eu ? Sa le plang de mila ? Au acel ceva cu mine pentru ca nu ii pup in dos , cum n-am pupat niciodata pe nimeni si nici n-am sa pup vreodata.

Pai domnule N1 responsabil , ia explica tu aici de ce au adminii ceva cu mine :
http://tinypic.com/r/x3zcd4/8
http://tinypic.com/r/14lsccg/8
http://tinypic.com/r/9sxzjb/8
http://tinypic.com/r/2hf86l5/8

Acum hai sa-ti dau cu cuvintele tale peste gura sa vezi cat de absurd esti , Braila nu e random player , are si el "antecedente" , dar nu ia nici macar gag . Eu cand intreb daca pot avea si eu o "libera exprimare" , mi se spune ca iau ban .. Holy what ?! - Si sunt sute de chestii asemanatoare din care reiese din partea ta/voastra , ghici ce ? - Hai s-o spun , ca EU AM CEVA CU ADMINII sau cu vreo persoana .

Iar ca sa termin si ce-am de spus pentru cazul actual , cand transul ma facea fanul lui , imi spunea "cohones" , care nici macar nu stie ce inseamna la cat de paralelipiped e saracu' , intr-un cuvant INSTIGA LA CEARTA , asta nu se poate considera ca fiind aceelasi lucru ca si "mars" ? El de ce nu a luat ban ? Ah , da .. Ca era vorba de mine , cum oare as fi putut sa uit .. Iau slay-uri , gag-uri nemeritate si fara o dovada si tot eu sunt ala de vina. Dar eu daca aveam admin si dadeam un slay , direct remove ca am dat slay fara dovada. Vezi cat de penibil esti !? N-ai decat sa-mi blochezi contul pentru ce ti-am scris acum , dar am sa ti-o zic si intr-un mod foarte direct , esti degeaba ! Cu toate ca nici in momentul actual nu il inghit pe neo pentru deciziile pe care le-a luat in trecut (nu numai cu mine) cand a fost in postura ta , scuza-ma ca ti-o spun dar era cu muult peste tine. Asta se intampla cand ceacea lasa nedezvoltatii mintal sa se ocupe de server .


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Grizzleyspit

[Dessa]



Status: Offline
(since 23-09-2015 08:11)
Joined: 03 Aug 2013
Posts: 453, Topics: 12
Location: Timisoara

Reputation: 116.2
Votes: 3

Post Posted: 21-04-2015, 16:37:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ai luat remove pt n certuri si insulte la adresa colegilor tai....... si nici acum nu te potolesti,vad ca nu te poti integra in societate., sfatul meu!!!!! dute la un control la psihiatru........ ai ramas cu sechele grave ca toata lumea are ceva cu tine....


Last edited by Grizzleyspit on 21-04-2015, 16:52:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roko1999

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2015 10:36)
Joined: 07 Mar 2015
Posts: 96, Topics: 16
Location: Cugir , Alba Iulia

Reputation: -67.3
Votes: 7

     
Post Posted: 21-04-2015, 16:49:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Addicted numa ei au antecedente ? unii din pacate le facii reclamatii si ei chiar te ajuta ? sau screenu-l asta nu iti zice nimic si eu ca ti-am raspuns am luat 10 min gag si tu nimic ?
+ca nu am fost nesimtit si am facut la restul printre care ''agramat'' , ''***'' etc...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-04-2015, 17:41:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kaosen, tu ce cauti in topicul asta?

Addicted, ora "conversatiei" prin PM, cand zici ca el te'a provocat.
Print'urile alea nu'si aveau rostul sa le pui, stii de ce.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-04-2015, 18:48:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine bine , nu , nu o sa iti fac nimic nu ma afecteaza deloc - dar iti zic sigur ca daca e sa votam care este cel crescut in grota 100% tu esti acela nu sti sa te integrezi intr-un grup ! Acum te rog numai deschide 200 de topicuri ti-ai spus oful deja .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BeBe;x, 21 April 2015 15:41



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 26-06-2024, 16:25:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x