User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] xandreyx Uitate aici batrane.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message351
ArishaOfficial

[White & Pround]



Status: Offline
(since 27-02-2017 14:51)
Joined: 19 Jan 2015
Posts: 568, Topics: 20
Location: Medias

Reputation: 384.7
Votes: 27

         
Post Posted: 25-04-2015, 14:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xandreyx wrote:
Nick: poza
Ip: -
Motiv: poza
Dovada: poza--> http://www.girlshare.ro/34701723.1
Comanda :poza


Tot banlistul tau e asa.
Noi de unde stim care e numele codatului? Trebuie sa descarcam poza.. ca sa aflam pe cine banezi tu, si a stim pe cine sa nu lasam pe server.
Frate, macar numele punel, ne usurezi si noua treaba... Serios, ai un banlist intreg, in care nu putem vedea cine e banat, daca face unu cerere unban?
Sta sa descarce toate pozele tale, si sa se uite care e el.. LOL? Tampenie.. batrane, zic sa refaci banlistul ala.. Si sa pui la toti numele..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xandreyx

[SuleymaN!]



Status: Offline
(since 19-07-2021 08:14)
Joined: 14 Dec 2012
Posts: 1318, Topics: 91
Location: Sibiu

Reputation: 1002.7
Votes: 115

     
Post Posted: 25-04-2015, 15:26:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ArishaOfficial wrote:
xandreyx wrote:
Nick: poza
Ip: -
Motiv: poza
Dovada: poza--> http://www.girlshare.ro/34701723.1
Comanda :poza


Tot banlistul tau e asa.
Noi de unde stim care e numele codatului? Trebuie sa descarcam poza.. ca sa aflam pe cine banezi tu, si a stim pe cine sa nu lasam pe server.
Frate, macar numele punel, ne usurezi si noua treaba... Serios, ai un banlist intreg, in care nu putem vedea cine e banat, daca face unu cerere unban?
Sta sa descarce toate pozele tale, si sa se uite care e el.. LOL? Tampenie.. batrane, zic sa refaci banlistul ala.. Si sa pui la toti numele..


BosS is toate in regula? unde e problema mea eu l`am postat . vrea unban sa se intereseze. DE acuma o sa le pun numele atat. restu daca va intereseaza uitativa la poze . -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ArishaOfficial

[White & Pround]



Status: Offline
(since 27-02-2017 14:51)
Joined: 19 Jan 2015
Posts: 568, Topics: 20
Location: Medias

Reputation: 384.7
Votes: 27

         
Post Posted: 25-04-2015, 17:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai man, nu am zis ca nu e in regula. banul e bun, dar ne complicam.. tre sa descarc toate pozele tale, sa vad un nume, ca sa stiu cui ai dat ban.. si alea.

Asta am zis sa faci, sa le pui numele.. ca la restul, si eu pun POZE. Dar numele sa usurez munca celorlalti. iti ia 2 minute sa pui un nick acolo.
Mersi ca ai inteles.
T/C Please!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Afoo, 01 May 2015 19:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 15:59:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x