User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin in general + un ban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message810
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 30-10-2009, 01:48:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici eu nu sunt usa de biserica in ceea ce priveste orele jucate pe server, in ultima perioada, dar macar am scuza de a avea un serviciu care-mi ocupa destul de mult timp si inca mai ma acomodez cu noua locuinta.

Acum...

Nu vreau sa par absurd, asa ca n-am sa dau nume, mai ales ca e prima data cand s-a intamplat. Doar vreau sa rog pe cei care au admin, mai mare de bloodguard, ca in cazul in care intra pe server SA-SI FACA SI TREABA.

Nu stiu de ce intrati pe server si nu faceti nimic, de fapt... stiu, banuiesc. Orele.

Partea urata e ca nu-mi pasa daca dau peste sub-minori si ma injura sau mai stiu eu ce. Ma descurc, kick - slay - llama ... nu conteaza.
M-am suparat pentru simplu fapt ca era cineva acolo care putea sa-i arda un ban de cateva minute si sa-l linisteasca, dar... cum am spus mai sus... era idle de (sa nu exagerez) 30 de minute.

Asa ca, desi e doar un simplu joc, as vrea si eu "sa se faca dreaptate" printr-un ban la ip-ul asta:

89.123.137.92:27005
(durata banului o decide oricine il da)


Quote:

Someone killed D3rek _)_ scoate lama retardat with awp
gata! (RADIO): Affirmative.
Turok (RADIO): Go go go!
TheHunt3r (RADIO): Fire in the hole!
D3rek _)_ scoate lama retardat (RADIO): Fire in the
D3rek _)_ was struck down by D3rek's wrath.
[ADMIN] D3rek ia _)_ was struck down by D3rek's wrath


NB :dream:




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ftw

[hainumainnebunii]



Status: Offline
(since 23-06-2013 20:52)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 443, Topics: 10
Location: It makes no difference to me

Reputation: 299.5
Votes: 7

Post Posted: 30-10-2009, 01:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu am patit asta ... ii banam si tot intrau ip dinamic normal pur si simplu n'ai c sa faci cu unii dintre ei



She had a style,of her own,respectful and pure. I was sick in the head for her, and there wasn't a cure..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 30-10-2009, 10:06:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

insist ca adminii de rang mare sa inceapa sa isi frecventeze listele de codati sau sa prezinte dovezi ca ajuta.
nu stiu cum sa va explic dar din moment ce treci de bloodguard nu inseama ca ai iesit la pensie si gata, ai activitate doar cand vrei si cum vrei.
luna asta au fost multe scaderi si mai sunt persoane care nu sunt tocmai safe.
ip banned



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 16 December 2009 21:53



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 12-05-2024, 15:21:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x