User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Reclamatie Admin M@ster

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message708
AceNinja
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-05-2015 14:37)
Joined: 30 Mar 2015
Posts: 146, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: -3.1
Votes: 2

Post Posted: 04-05-2015, 06:41:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : AceNinja
Numele adminului reclamat : M@STER
Data si ora : ora 7:30 :
Motiv reclamatie : ban 50 minute cicã spect.. , și am voie pânã la 9 sã stau spect , clar ești copil retardat m@ster farã suparare !
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : http://postimg.org/image/xltwemgnv/


la print scrie ca e ora 8 : cand a dat ban dar e 07.38 . vã rog sã luați mãsuri cu acest copil , dã cick cicã spect aici se vede cã unii dintre voi nu citiți regulamentul , copii care sunteți cã mã faceți sã și înjur când vãd copii deaștia .... pro....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Game Ov3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2015 20:38)
Joined: 09 Apr 2015
Posts: 370, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 117.3
Votes: 3

Post Posted: 04-05-2015, 09:40:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro reclamatie. Pentru cei ce stau spectator mai mult de 60 de minute (admini) si 5 minute (jucatori fara grad) se da kick, nu ban.


Last edited by Game Ov3r on 04-05-2015, 11:34:39; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R.O.B.Y

[Fondator ZOMBIE]



Status: Offline
(since 08-12-2017 14:59)
Joined: 23 Nov 2014
Posts: 538, Topics: 54
Location: Alexandria Telorman

Reputation: 1864.9
Votes: 94

   
Post Posted: 04-05-2015, 10:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asteptam sa raspunda Master . Pro

FURIEN.FREAKZ.RO & ZOMBIE.FREAKZ.RO

Pagina Furien: http://facebook.com/frfreakz
Pagina Zombie: https://www.facebook.com/zmfreakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AceNinja
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-05-2015 14:37)
Joined: 30 Mar 2015
Posts: 146, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: -3.1
Votes: 2

Post Posted: 04-05-2015, 11:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mulțumesc pentru susținere și sper sã luați mãsuri , acest copil se pare ca încã nu a citit regulamentul !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<<<@S@SINU>&g
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-05-2015 17:38)
Joined: 15 Apr 2015
Posts: 80, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -5.3
Votes: 2

Post Posted: 04-05-2015, 12:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai frate asa -)
Tu cand dai kick la toti nu se mai pune ?
Si app Honidi I-a zis lui Senzor si la cei cu grad mai mare de Bronze ( ala find Silver,gold si restul adminelor care vin dupa ) sa-ti de-a ban 30 de minute cand te prinde spec mai mult de 1h , Tu in loc sa joci , in loc sa-ti faci treaba , stai spec pentru concursul ala ..... cu steam-ul , bun intelegem te intereseaza steam-ul Acela DAR , asta nu-ti da voie sa stai spec si ziua si noaptea cat vrei tu . ( Noaptea de la 1-8 poti sta spec cat vrei tu , dar nu le mai da nici tu kick la alti care stau spec noaptea , de admini find vorba , nici tu nu esti usa de biserica printeso - )
Tu te faci putin ca-ti faci treaba cand intra Alex pe sv -) in rest...
Vad ca o iei si tu pe urmele lui TrrQ , vrei sa scapi c-am de toti adminii , ( cu mine in frunte , dar nu prea ti-a iesit - ) .
Las-o mai moale ca o iei pe apucaturile vechi si nui bine -
Contra la reclamatie , sta speac toata ziua , toata noaptea pentru ore .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sir69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2015 18:57)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 1099, Topics: 33
Location: Targoviste

Reputation: 208.1
Votes: 36

   
Post Posted: 04-05-2015, 12:06:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AceNinja wrote:

, clar ești copil retardat m@ster farã suparare !


Iti dau contra doar pentru simplu fapt ca nu ai putut sa-ti controlezi limbaju' asupra altui admin
Contra

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AceNinja
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-05-2015 14:37)
Joined: 30 Mar 2015
Posts: 146, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: -3.1
Votes: 2

Post Posted: 04-05-2015, 12:12:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alt copil , care nu a citit regulamentul , se vede cã sunteți copii ff mulți pe server și tocmai deaia fac reclamații aici se vede cât de copil ești citiți regulamentu și lãsati-mã și , știu acum cã ti.e ciudã cã eu câștig steamu cã nu ai șanse în fața mea , Deci terog frumos , și veziti de treabã cã nu.s printesa ta copil analfabet care te.a facut maicã-ta !

Posturi unite automat, 04-05-2015, 13:12:59

Sir69 wrote:
AceNinja wrote:

, clar ești copil retardat m@ster farã suparare !


Iti dau contra doar pentru simplu fapt ca nu ai putut sa-ti controlezi limbaju' asupra altui admin
Contra


Nu am cum sã-mi controlez limbajul cu asemenea copii , care vãd cã mã jignesc mã fac printesa etc.. eu nus bajocura voastrã , la cât de activ și cât de bine îmi fac treaba cred cã merit și eu mãcar necesarul respect din partea voastrã , dar cum voi nu mã respectați , eu dc sã vã respect când vãd cât de ofticați sunteți,

și dați contra degeaba , dar stați chill cã aleex, roby , houdini , Ursei . Decide dacã a greșit și nu a citit regulamentul așa cã nu vã mai bãgați doar sã vã aflați în treabã , sã faceți +1 post , Aștept decizia founderiilor , dacã crede cã nu a citit regulamentul și a dat ban 50 min degeaba , Sir, @SASIN pãstrați comentarile pentru voi , nu am nevoie de comentarii cu ofticã , hai salut !


 
Staff message (AMG):
 
+1 warn, limbaj & flame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<<<@S@SINU>&g
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-05-2015 17:38)
Joined: 15 Apr 2015
Posts: 80, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -5.3
Votes: 2

Post Posted: 04-05-2015, 12:22:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AceNinja wrote:
Alt retard , care nu a citit regulamentul , se vede cã sunteți copii ff mulți pe server și tocmai deaia fac reclamații aici se vede cât de copil ești citiți drq regulamentu și lãsati-mã și , știu acum cã ti.e ciudã cã eu câștig steamu cã nu ai șanse în fața mea , Deci terog frumos , și veziti de treabã cã nu.s printesa ta copil analfabet care te.a facut maicã-ta !



1: Io cred ca tu esti ce-l analfabet dintre noi 2 .
2: Asta e limbaj de admin fata de alt admin ? Io ti-am zis ca te crezi mai sus ca alti , dar tu nu sti inca ca esti un nimeni .
3: fata de tine eu le-am citit chiar si pe ala cu campu,turn-back facut de Hodini + posturile cu regulament .
4: Alex , Virus , Hodini luati masuri fata de acest ................. nu-l jignesc ca nu merita efortul , nu ma cobor la mintea lui .
vreau -1 Pentru AceNinja , asta nu e prima oara cand jigneste un admin .

Se vede clar si mai sus ce limbaj are fata de M@ster .


 
Staff message (AMG):
 
+1 warn, flame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleex Armanu

[Detinator Server]



Status: Offline
(since 16-05-2022 10:06)
Joined: 25 Feb 2015
Posts: 2285, Topics: 267
Location: Cluj Napoca

Reputation: 844.2
Votes: 96

       
Post Posted: 04-05-2015, 12:24:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS.

ACENINJA invata sa-ti respecti colegii si dupa le faci reclamatii. A gresit intr-adevart intervalul de ore. Dar din cauza concursului aluia de steam de strofoci atat, pana la urma e un steam alert nu e unu valabil.

Master ai grija la intervalul de ore pe care-l le dai kick, ban.

Eu i-am zis lui senzor ca ei de la Bronze in sus pot da la cei de la spec cu afk kick si ban 30min.


ZOMBIE.FREAKZ.RO # INTERNATIONAL ZM



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 04 May 2015 10:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-06-2024, 05:13:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password