User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Propunere by InS*Nightmare*

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message271
JAFF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2015 20:28)
Joined: 04 May 2015
Posts: 41, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 34.4
Votes: 1

Post Posted: 12-05-2015, 06:26:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chestia asta cu tb/turn back ... Multi jucatori nu au mai auzit de ea , cel putin eu care am 2 ani jumate de furien nu am mai auzit. Orice stationare a ct-ului mai mult de 5 sec se numeste camp , orice intoarcere a ct-ului (si nu ma refer atunci cand bomba este plantata) cu 4-5 pasi inapoi se numeste camp ( si nu ma refer atunci cand ct-ul este atacat) , topairea unu ct pe o distanta de 5-10 metrii fara ca acesta sa avanseze se numeste camp! Deci propunerea mea este urmatoarea , sa scoatem cuvantul TB/TURN BACK si sa lasam doar camp , deoarece nu vad "smenul" acestui cuvant pentru ca daca stai putin sa te gandesti tot la camp ajungi * PAREREA MEA * .

Urmatoarea propunere este sa scoatem armura deoarece nu multi o folosesc ( in procent de 5% folosesc armura si aia cand isi aduc aminte ) si sa bagam flash-uri la shop. Un flash poate rasturna situatia cand un furien (fara vip) se "ciocneste" de un ct (cu vip). Nu vreau sa va aud *tu fara flash nu poti ... * si alte chestii. Flash-ul a fost ca si he-ul adaugat in joc pentru a echilibra putin situatia intre ct respectiv furien.

Atat am avut de propus. Multumesc!!!


" Daca votul tau ar conta...fi sigur ca nu te-am lasa sa votezi. " - Mark Twain

Romania din 89' nu mai este o tara libera ci o tara vanduta!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Game Ov3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2015 20:38)
Joined: 09 Apr 2015
Posts: 370, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 117.3
Votes: 3

Post Posted: 12-05-2015, 09:04:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra. Ce ai spus mai sus despre camp este adevarat, dar Turn-back-ul este cu totul altceva. Nu poti da slay unui jucator care se intoarce pe unde a plecat pe motiv de camp, nu e logic. De ex dust2, un ct pleaca din baza catre x2 trece de usa si se intoarce catre x1 ca vede un furien.. ce ii faci, ii dai slay pentru "camp" ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleexino

[Veteran]



Status: Offline
(since 21-06-2015 13:58)
Joined: 09 May 2015
Posts: 66, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 2

       
Post Posted: 12-05-2015, 12:03:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra. Propunere, Inutilã , Eu aș propune sã se scoatã regula cu turn.back, sã rãmanã doar cea cu campul

Deoarece nu toți știu ce înseamna tb. și alți se ofticã și chiar ies de pe server. - Cã spun cã nu au mai auzit de așa regulã ... -


´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´
♥«´¨`•°..AceNinja..°•´¨`»♥
.¸.•*(¸.•*´♥` *•.¸ )`*•.
Respect- Fr.Freakz.Ro
Connect- Fr.Freakz.Ro
Admin - Fr.Freakz.Ro

ONLINE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
thuanny

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 11:46)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 278, Topics: 12
Location: Uk

Reputation: 96.4
Votes: 3

   
Post Posted: 12-05-2015, 15:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propunere inutila , daca nu stii ce e ala turn back citeste topicul "CAMP & TURN BACK" scris de mine.

Come to the dark side , we have cookies <3
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by thuanny, 12 May 2015 13:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-07-2024, 01:18:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x