User
Pass
2FA
 
 

IMPORTANT pentru toti !!!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message641
*XavI*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2016 17:53)
Joined: 07 Apr 2014
Posts: 291, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 196.2
Votes: 7

Post Posted: 15-05-2015, 13:02:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci am observat in ultimile zile , probeleme cu stafu din pacate , acum nu ca nu am fii admini ca nr , dar implicarea lasa de dorit a unora dintre voi .
O recapitulare cu ce faceti si nu faceti bine .

1 ) Inca se mai dau banuri usor , sau fara dovada , nu am sa stau sa dau numele aici , dar in scrut timp veti fii sanctionati aspru . ( idea e ca verific si daca eu imi pierd timpu sa verific neregulile , logic e sa pierdeti si voi daca gresiti )

2 ) Limbaj care nu isi are locul si pe chatul normal si pe admin chat .... Sper sa va revizuiti comportamentul sa nu trebuiasca sa dau sanctiuni si pentru asta .

3 ) Neintelegeri intre voi fara motive , sau motive banale , gen ca ala vb urat cu alalalt chiar daca nu te implica , in glumele lor , sau uite ala nu face aiai si trebuie sa fac eu ,,, ( desi nu ai facut ceva semnificativ sa zici ca esti "obosit " .

-Legat de asta am trait-o pe propria piele , aici nu e vorba de arfe sau de eu mai stiu ce , dar e lipsa de respect fratilor , sa fiti 3-4 on si sa trebuiasca tot eu "fondator" sa fiu nevoit sa ma bag spect ca tipa toata lumea ca ala face ravagii si chiar asa era , iar voi bineinteles ca erati cu el in echipa si va doare in **** , conteaza si respectu stiu ca vreti sa dati ban repde fara dovada si cui nu trebuie ,, dar se vede unu care are de la o posta intrati ii faceati demo 3-4 faze si pa , si dupa nu mai tipa tot serverul , si in loc sa il rezolvati ,, ii rezolvati pe aia cu gag ,
Adica daca ati vazut si eu dau gag dar , cand te face omu in fel si chip ca are motive ca se roaga de 10 ture macar sa te uiti ,,,insemna ca la tine e problema nu la ala .
--In concluzie
Daca era contra voastra ala codat , dupa 1 tura il banati ca sa scapati sa va vedeti de kilurile voastre , dar daca va ajuta la macelarit dc sa va obositi sa va uitati , si dupa ne miram dc din 20 de jucatori , raman 15 in 4-5 ture

4 ) Respectatii pe cei cu grad mai mare ca nu degeaba il au , ma refer la ( god /administrator / fondator ) . Cand va este spus cate ceva nu insemna sa ziceti dar cn esti tu sau dastea ,, am observat ca respectati doar unii din accestia , nu dau nume .

5 ) AVETI UN PROTOCOL , va dau ultimatum sa il cititi si sa il respectati !!

In concluzie
Daca continuati pe linia asta pana se umple paharu zburati mai bine din jumate din cei care sunteti .

Dar sper sa va reveniti !!!!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-05-2015, 13:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scurt si la obiect, cel mai simplu le dai slot, nu sa stau cu 4-5 on sa ma uit pe 20 ca lor le e greu sa apese M6.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dazzak

[d3l1ci0us;X]



Status: Offline
(since 12-11-2015 10:22)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 436, Topics: 47
Location: Focsani

Reputation: 48.5
Votes: 8

   
Post Posted: 15-05-2015, 13:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din aceasta cauza am si cerut remove . Ma bucur ca te-ai trezit xavi dar dupa foarte mult timp !
1.Frag pe buti : http://s12.postimg.org/jqdbij365/untitled.png
2.Eram in echipa cu Awesome vs 2 playeri care erau necunoscatori in arta jocului . Dupa ce ii omoram deoadata primesc slay instantaneu si next round ma trezesc in loc de T in echipa cu aia 2 de la CT si asa eram 3 vs Awesome. Ne face pe toti 3 ma mut inapoi tero si mai intra unu pe server deci eram eu si awesome vs 3 ct . La finalul rundei pe care desigur am castigat-o tot noi dinou slay si ma trezesc ct . Deci awesome se folosea de admin pentru a creste el in rank. Cand i-am spus dc ma muta el mi-a spus sa stau ct ca echilibreaza echipele si incepe sa faca spume.
Cum drq echilibrezi u echipele daca erai u vs 4 ?
Numai zic ca trebuie sa ma rog jumatate de ora ca cineva sa se uite pe un codat mai ales cand e in echipa cu codatul da verdictul imd dupa ce dai u@.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
I`am Awesome

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 13:54)
Joined: 29 Apr 2015
Posts: 89, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

Post Posted: 15-05-2015, 13:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OK ?-.Deci eu cand mut nu mut sa iei slay,ma asigur ca esti mort de aia astept.
Si Nu,nu joc la rank in caz de nu ai vazut is pe locul 2 si n-am nici o sansa sa-l intrec pe diavolo.
Joc de distractie,cum drq sa fie echilibrate daca nici 2v2 tu cu mine contra la 2 buti .Pai nu gandesti? 1 v 4 mi se pare mai echilibrat decat 2 v 3 sau 3 v 2 .Tu nu intelegi rostul acestui echilibru. Nu e ca sa fie 2 v 2 sau 2 v 3 sau 3 v 2,echilibrul sau ptb-u se foloseste pentru ca ambele echipe sa castige.Ma faci fragar? Da fix de aia ma duc de fiecare data cu echipa pierzatoare.Dar ce echipa pierzatoare pe un kkt de fy_snow 2 v 2?.Invata sa joci,nu-ti pasa tie daca un admin creste pe buti cat timp isi face treaba.Fix motiv de rahat.Ming nu are nici o vina ca era singur pe server contra la 2 buti.Invata sa vii cu argumente mai bune nu argumente de tot kk..Si da s-a constatat ca unii admini nu-si fac treaba.Dar ce ai zis tu de mine si de ming nu e treaba nefacuta.Nu abuzam de admin.
Si n-am facut niciodata spume.Nu ma pun la mintea voastra daca voi "incercati sa va bateti joc de mine".Invata sa tii arma in mana ,sa vorbesti frumos si dupa poti sa zici ca "fac spume".Cateodata mai sunt si eu nervos dar nu ma manifestez pe say.Ma manifestez pe admin_chat.Dar oricum bataie de cap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dazzak

[d3l1ci0us;X]



Status: Offline
(since 12-11-2015 10:22)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 436, Topics: 47
Location: Focsani

Reputation: 48.5
Votes: 8

   
Post Posted: 15-05-2015, 14:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crezi ca eu stau a va vanez pe voi ? Ce a facut MING se cheama LIPSA DE PROFESIONALISM. Iar u esti un fragar cu 2 clase . Si nu ma lua tu pe mine cu vrajeli ca nu aveti voi doi nicio vina. De cand are voie adminul sa mute playerii astfel incat el sa ramana singur si restul contra lui ?
Yat3 a luat suspend pentru faza cu fakebots deci nu m-ar mira ca Ming sa ia si el o pauza . Sunt mai batran ca tine si iti garantez ca am experienta multipla si dubla in acest domeniu fata de tine sau alti care inca admineaza aici.

Apropo imi place
Spoiler:
de tine ca jucator.

Spoiler:


EDIT: Nu ma refer la faptul ca te pui in C*R si tragi toate gloantele ca asa ceva nu vezi la un player experimentat.
M-am uitat multa vreme pe tine cu diferite nick-uri si se observa clar ca orice arma cu care joci cand tragi incontinuu cu ea numai face T-ul ala din gloante dar nici nu le trage intr-un singur punct. Este recoil setat (valoarea 30-50%.) TInd sa cred ca folosesti CS Carbon.
Si experienta nu inseamna ca joci de cand a aparut cs 1.3 .
Spoiler:



Last edited by dazzak on 15-05-2015, 14:30:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
I`am Awesome

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 13:54)
Joined: 29 Apr 2015
Posts: 89, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

Post Posted: 15-05-2015, 14:37:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+))))) MOR de ras -).Se lauda ca are mai multa experienta decat mine de doua sau trei ori si zice ca am no-recoil.Prinde-ma cu no-recoil daca am si daca te crezi asa bun.Poti sta toata ziua pe mine eu sa joc tot la fel de bine si tot nu o sa ma prinzi cu vreo ceva.Iti controlez reculu la orice arma vrei.Iti joc cu awp fara tinta daca vreau. Iti controlez recoilu si la m51 care are cel mai mare recul.SI te asigur nu ai mai multa experienta decat mine la cs.Joc de cand a aparut cs 1.3 - :)

Posturi unite automat, 15-05-2015, 15:37:27

Ma "playerule" iti trag cu ce arma vrei tu fara sa ma pun in fund daca vrei imi si fac demo cand joc daca vrei ma si filmez cum intru in cs fara cod si iti arat cum joc.Nu mai da din plisc atat ca nu stii juca.Ai 10-20 de ani de jucat degeaba ca tot nimic esti.Si sa nu zici ca am jucat ca disperatu ca nu m-am jucat.Dar se vede cine are experienta si cine nu.Si nu da idee cu vrajelil de no-recoil poti tu sa te uiti cat vrei iti zic de pe acu iti pierzi timpu ca nu am nimic.Pentru tine orice player bun are no-recoil.Joaca tu 2 ani numa zm si ai sa vezi cum controlezi reculu voarte usor -.
P.S.: Lasa-te de cs "bunule"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dazzak

[d3l1ci0us;X]



Status: Offline
(since 12-11-2015 10:22)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 436, Topics: 47
Location: Focsani

Reputation: 48.5
Votes: 8

   
Post Posted: 15-05-2015, 14:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi zice el de zombie cand eu am avut serverul meu de zombie (si inca il am ) in comunitate . -)
Vrajeala cu filmatu sa o lasi pe alta data . ( NU i-a mers nici lui Pinti care avea silent pe RIGHT CLICK )
Si nu te consider un player bun ca sa zic ca ai no recoil.
Eu te-am studiat "specimenule " pe fy_snow iar cand tragi diagonala din baza in baza te pui IN CUR si se vede clar ca gloantele nu ZBURDA ca la un player normal. Asa ca ar fi timpul sa mai reduci din glas si sa asculti si de altii.
In ziua de astazi pe langa Codul care iti permite sa ai no recoil , cfg-ul /rc-ul din cs /.dll care iti inlocuieste core.dll (nucleul cs-ului ) a aparut o tehnologie mai noua care e promovata de 1 an sau jumatate de an si anume cea de modele de arme care iti reduc recoilul. Da ai auzit bine skinul pe care il ei de pe gamebanana iti poate modifica recoilul. Daca nu crezi prostia asta pe care ti-o indes bine pe gat intreaba-l pe Ursei , fondatorul serverului ca doar lui i-am aratat videoclipul + linkul de descarcare.



Last edited by dazzak on 15-05-2015, 14:52:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[H]unTe'R

[|<BB Owner >|]



Status: Offline
(since 03-04-2019 12:30)
Joined: 27 Jan 2015
Posts: 2628, Topics: 128
Location: Romania

Reputation: 483.7
Votes: 43

 
Post Posted: 15-05-2015, 14:48:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ați greșit secțiunea pentru astfel de discuții! Dacã vreți sã vã contraziceți, sã o faceți pe messenger, Skype sau oricare alt program prin care puteți comunica.

Casuta vocala >> Hunter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
I`am Awesome

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 13:54)
Joined: 29 Apr 2015
Posts: 89, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

Post Posted: 15-05-2015, 15:03:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dazzak wrote:
Imi zice el de zombie cand eu am avut serverul meu de zombie (si inca il am ) in comunitate . -)
Vrajeala cu filmatu sa o lasi pe alta data . ( NU i-a mers nici lui Pinti care avea silent pe RIGHT CLICK )
Si nu te consider un player bun ca sa zic ca ai no recoil.
Eu te-am studiat "specimenule " pe fy_snow iar cand tragi diagonala din baza in baza te pui IN CUR si se vede clar ca gloantele nu ZBURDA ca la un player normal. Asa ca ar fi timpul sa mai reduci din glas si sa asculti si de altii.
In ziua de astazi pe langa Codul care iti permite sa ai no recoil , cfg-ul /rc-ul din cs /.dll care iti inlocuieste core.dll (nucleul cs-ului ) a aparut o tehnologie mai noua care e promovata de 1 an sau jumatate de an si anume cea de modele de arme care iti reduc recoilul. Da ai auzit bine skinul pe care il ei de pe gamebanana iti poate modifica recoilul. Daca nu crezi prostia asta pe care ti-o indes bine pe gat intreaba-l pe Ursei , fondatorul serverului ca doar lui i-am aratat videoclipul + linkul de descarcare.


Ultimu post care il las certandu-ma cu asta
Ma oparitule tu nu ai idee de joc.sari cu gura degeaba.Poti sa-mi faci cate demo vrei tu nu ai sa ai dovezi ca si cum eu as avea no-recoil.Nu ai dat tu banuri cate am luat eu pe motive de astea.Si dupa mi s-a scos banu.Te dai tu mare bun dar se pare ca nu ai idee .
Iti zic de pe acu joc cu steam fara cfg-uri numa niste comenzi in consola gen hud_switchweapons, cl_dynamicrosshair 0, interp-u,lw si rate 25000.
Si hai gata cu cearta ca pot sa vin cu orice argument ca tu tot cu a ta o tii ca te crezi bun ca stii sa prinzi codati.Dovada ca nu ai o taina -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 15-05-2015, 17:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[H]unTe'R wrote:
Ați greșit secțiunea pentru astfel de discuții! Dacã vreți sã vã contraziceți, sã o faceți pe messenger, Skype sau oricare alt program prin care puteți comunica.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorinel15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2021 21:27)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 351, Topics: 23
Location: Galati

Reputation: 216.9
Votes: 6

   
Post Posted: 15-05-2015, 21:34:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnule dazzak , la ora 1-3 dimineata cu cine pot sa joc si eu un c.s? Din pacate pentru mine, netul meu de la TELEKOM nu duce 5-6 calculatoare si cateva tablete din casa mea asa ca sunt nevoit sa intru doar seara (intru si ziua dar stau spec sa prind codatii) si dupa ce ca in loc sa dorm si eu linistit ca un om normal eu incerc sa am grija cat de cat de server si in caz ca sunt mai multi jucatori sa intretin o atmosfera frumoasa tot eu primesc reclamatie? Adica , cu ce incurca daca omor niste boti? Daca ar fi intrat cineva bineinteles ca le-as fi dat kick dar pana atunci plictiseala e mare(sa stai la 2 dimineata sa auzi sunetul vantului de pe fy_snow e cam enervant)

Deci eu nu stiu cu ce am gresit , si de ce consideri ca este asa grava greseala mea.
Pana la urma eu ma implic pentru acest server(imi sacrific timp, rabdare ,nervi) si am grija de el cand poate altii dorm.


PS: Stiu ca nu stai sa citesti tot ce am scris dar ar fi bine sa o faci....


Mersi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DrK | Diavolo

[Satan's Child.]



Status: Offline
(since 09-09-2018 20:52)
Joined: 07 Sep 2013
Posts: 834, Topics: 32
Location: 5000km's down

Reputation: 369.7
Votes: 19

 
Post Posted: 15-05-2015, 22:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dazzak tu nu mai ai ce cauta pe server in primul rand de-ndata ce ai fost prins cu aim


*XavI* wrote:
Daca era contra voastra ala codat , dupa 1 tura il banati ca sa scapati sa va vedeti de kilurile voastre , dar daca va ajuta la macelarit dc sa va obositi sa va uitati , si dupa ne miram dc din 20 de jucatori , raman 15 in 4-5 ture

Foarte adevarat din ce ai spus aici altii nici macar nu se streseaza atat timp cat ei (adminii) fac xp de pe urma codatilor care le sunt coechipieri.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gandalf26

[wizard]



Status: Offline
(since 28-07-2015 20:32)
Joined: 18 Apr 2015
Posts: 524, Topics: 38
Location: Bucuresti

Reputation: 63.8
Votes: 5

   
Post Posted: 03-06-2015, 22:43:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Totul clar.

TC





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gandalf26, 03 June 2015 20:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 20:12:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x