User
Pass
2FA
 
 

[Respins] [Rezolvat] Reclamatie Samy(chiar daca nu este admin)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message996
floredox

[n00b]



Status: Offline
(since 26-10-2020 20:42)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 32, Topics: 5
Location: Ploiesti

Reputation: 75.2
Votes: 3

     
Post Posted: 29-05-2015, 21:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume player : AnTiDoT
IP Player : -
Nume admin(in acest caz player) : Samy
Motiv/Dovada/Argument :
http://imageshack.com/a/img537/6021/QenIX6.png
http://imageshack.com/a/img673/7215/tBRleA.png
Concluzii:Din cate vedeti Samy si BlackQ complotau cum sa imi distruga cariera de admin.Rog pe owneri sa ia o decizie cu legatura la subsemnatii
Multumesc!

AnTiDoT va ureaza o zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Samy04

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2015 20:12)
Joined: 29 May 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 30.1
Votes: 1

Post Posted: 29-05-2015, 21:34:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu comploteazã nimeni și nu îl baga pe BlackQ în tipic pt ca are o experiențã de 1000 de ori mai mare decât tine. ... învațã Cum sa administrezi sv nu când moare unul dacã ai tu chef îi dai respawn și tu și manu faceți legea pe sv de când aveți voi administrator e pustiu sv ... rãmâne oricum la decizia celor mai mari ca tine sa decidã .. și apropo vezi ca ai dat ban fãrã nici un motiv ... nu te o înjurat nimeni dacã am folosit cuv ,, *****''și tu te-ai simțit problema ta, grija ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
floredox

[n00b]



Status: Offline
(since 26-10-2020 20:42)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 32, Topics: 5
Location: Ploiesti

Reputation: 75.2
Votes: 3

     
Post Posted: 29-05-2015, 21:47:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate,eu iesisem de pe sv..naveam cum sati dau ban asa ca am visat azi-noapte!eu imi iau slujba in serios!Si tu si Black ne jigneati si pe mine si pe MaNu!Din cate vezi,black cerea respawn si tu miai zis "dai respawn ******e!"

Posturi unite automat, 29-05-2015, 22:47:30

Si daca tot suntem aici de ce scria in screesnhotul nr.2 "il rezolvam pe antidot de admin?"Cu ce ma rezolvi?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MaNu67

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2019 15:38)
Joined: 12 May 2015
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 35.3
Votes: 1

Post Posted: 29-05-2015, 23:14:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1,nai voie sa vb urat pe sv atfel ai (gag/kick/ban)
2.nu ai voie sa ameniti pe niemi pe sv atfel ai (gag/kick/ban)
3.nu ai voi sa ameniti un admin atfel ( gag/kick/ban)


in primul rand am dat respawn casa sa vad daca merge sa dau pt ca sunt pt prima data admin pe sv asta

in al doile rand io nu fac legea pe sv si am grija ca playeri sa aive un joc placut

in al treile rand u samy si cum bilbo voi mereu amenitati pe cn sv

in al patrulea rand blacKQ nu are caractrul lu rekinu
cica are exeperienta:) pe sv daca avea era de parte

si a propo u meru le spui adminilo ca o sai piarda admnuil dar nu u decizi si alecs si Jellal !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
suc sh cartofi prajiti
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2015 18:00)
Joined: 04 Sep 2014
Posts: 31, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 57
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2015, 10:51:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda...tot ce pot sa zic e k si eu am fost intr-un caz aproape la fel....dar am mai vazut si alte cazuri

IN PRIMU RAND BLACK Q AI GRIJA...PT K ODATA AI LUAT REMOVE.....STAI PUTIN MAI CALM DE DATA ACEASTA..VEZI SA NU IEI AL DOILEA REMOVE....Raised eyebrow

IN AL DOILEA RAND SAMY NE STIIM DE CEVA TIMP ,VB SH PE FACEBOOK...DAR NORMAL DAK ERAM ACOLO TREBUIA SA-TI DAU GAG/KICK/BAN...PT K NU AI VOIE SA INJURI...

IN AL TREILEA RAND ANTIDOT ...NUSH DAK AI ADMIN SAU NU DAR NU LE MAI DA RESPAWN..DAK TE INJURA ESTI OBLIGAT SA DAI GAG/BAN/KICK

IN AL PATRULEA RAND MANULE AI GRIJA CU ADMINU FRATE NU LE MAI DA LA ALTI RESPAWN SURVIVOR NEMESIS SI ASA MAI DEPARTE

IN CONLCUZIE VREAU SA SPUN K filozofia mea s-ar reduce la o singurã dogmã: Joacã-te!


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dinilimandro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 18:12)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 240, Topics: 15
Location: London

Reputation: 180.2
Votes: 6

       
Post Posted: 30-05-2015, 11:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci o sa se faca in curand curatemnie la admine .. si cand am fost eu on am vazut admni care dau respawn la altii sau isi dau moduri !! sa nu va treziti cu surprize !! .. cei care ameninta admini !! aveti grija !! ia admini .. nu va lasati impresionati de amenintari .. datile bn .. sau kick in functie de caz !


Last edited by dinilimandro on 30-05-2015, 15:30:06; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Samy04

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2015 20:12)
Joined: 29 May 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 30.1
Votes: 1

Post Posted: 30-05-2015, 14:27:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba îs de acord sa primesc kick chiar și ban atât timp cât înjur însã astia doi fac din joc ...un nimic. .. pe bune ce joc e ãla când moare unul îi da înapoi din nou și apropo ... manu nu îmi zice ca ai dat prima data respawn ....de 2 zile faci stouri de ãstea lasã frate jocul sa își urmeze cursul ...nu mai baga atâtea moduri de la tine ... și dilinimandro nu îs io cu admini dar Îți spun de când îi ai în subordine pe cei 2 nu se mai poate juca ... O plecat de pe sv o gramada și cred ca ști ca acum un an era full tot timpul pana dimineațã ... sper sa faceți voi schimbarea ... cam atât ...
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JeLLaL

[Never give up!]



Status: Offline
(since 26-01-2022 14:44)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 8774, Topics: 1365
Location: Iasi City

Reputation: 2952.4
Votes: 480

       
Post Posted: 30-05-2015, 16:49:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai tu linistit Samy ca, nu pleca lumea de cand au venit cei 2 ca admini. Au fost acceptati de catre membrii staff-ului pe merit. Tu daca ai probleme cu adminii, vii frumos si faci reclamatie aici pe forum iar eu sau Rekinul rezolvam problema.

Baieti, dupa cum se spune si in regulament. Daca va jigneste sau ameninta dati-le gag/kick/ban. Nu se potolesc nici asa? Dati-le permanent.





GFX Zone!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
floredox

[n00b]



Status: Offline
(since 26-10-2020 20:42)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 32, Topics: 5
Location: Ploiesti

Reputation: 75.2
Votes: 3

     
Post Posted: 30-05-2015, 20:01:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc JeLLaL dar chestia asta e o nesimtire!Cum adica dam respawn?Recunosc ca am dat si eu dar cred ca Samy e suparat ca nu i-am dat si lui!Din cate vezi se roaga blackq de mine sa imi dea respawn si samy ma insulta!Si samy il intreaba pe blackq daca ma scapa de admin!Cum adica,trebuie sa imi fie frica?(Cu tot respectul!)

Posturi unite automat, 30-05-2015, 21:01:11

P.S: n-a plecat nimeni de pe sv ca am eu si manu admin!Dimpotriva au venit mai multi!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dinilimandro, 30 May 2015 18:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 03:48:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x