User
Pass
2FA
 
 

Mesaj Admini si helperi !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message913
dinilimandro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 18:12)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 240, Topics: 15
Location: London

Reputation: 180.2
Votes: 6

       
Post Posted: 30-05-2015, 13:13:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutari ! tin sa va anunt ca desi sau acceptat multi admini .. deja incep sa curga reclamatiile .. propun ca ownerii sa se uite prin loguri !! azi de ex am primit deja 3 printuri in jumate de ora cu abuzuri de admini !! gen ! respawn la playeri .. trecere dintr-un mod in altu .. adica de la nemesis la surivor .. asa fara motiv .. .. moduri la playeri date pe putin 2 in un singur minut !! mia dat omu 3 printuri vrea sa ramana anonim sa nu aiba probleme !! deci : Suc.. si Antidot la voi suna mai tare !! !! Alecs te rog sa te uiti la loguri si sa iti dai cu parerea .. Ar mai fii si problema cu lagu .. deci se joaca foarte greu !! asta cred ca e de la firma de host !¬ .Ar mai fii ceva .. am vazut ca unii vorbesc cu admini cu cuvinte gen ( dai ma kktule respawn ) sau alte injurii !! ! Admini si helperii nu va lasati impresionati .. jignire = mute.. continua .. sau isi da respawn =ban , injuraturi =BAN .. isi da respawn posteaza pe forum ! Daca esti admin si nu ai curaj renunta la admin !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alecsoviki

[Playcs Romania]



Status: Offline
(since 13-11-2020 16:19)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 6986, Topics: 236
Location: Pe zona.

Reputation: 1528.8
Votes: 272

       
Post Posted: 30-05-2015, 17:29:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa primeasca toti remove odata cu schimbarea comunitatii si o sa facem ordine. Pt lag am nevoie de screenuri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dinilimandro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 18:12)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 240, Topics: 15
Location: London

Reputation: 180.2
Votes: 6

       
Post Posted: 30-05-2015, 18:08:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nam cum sa prind in screen lagu ... - deci asta chiar ca nam cum doar cu un video !! un demo !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
suc sh cartofi prajiti
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2015 18:00)
Joined: 04 Sep 2014
Posts: 31, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 57
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2015, 14:52:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SINCER EU PANA AKM N-AM INTAMPINAT LAG...CUVANTUL LAG PT MINE NU EXISTA .....VB DESPRE CEI CARE AU LAG.....

SOLUTIA 1:INTRA IN JOC .....DA OPTIUNI .....VIDEO SI LA CASUTA -RENDERER.. ALEGE....SOFTWARE

SOLUTIA 2 : INSTALEAZA DLL ....MICROSOFT VISUAL 2010 SI 2012 32 SAU 64 BITS depinde de ce bits are pc al tau
DEBIFATI TOATE DUPA CE DATI DOWNLOAD SI ALEGEI BITI DVS

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

SOLUTIA 3 : REINSTALEAZA WINDOWSU.....INSTALEAZA SERIVICE PACK 1(PT WINDOWS 7 ) DIN START---CONTROL PANEL----SYSTEM AND SECURITY ...DATI WINDOWS UPDATE SI DATI PE CASUTA CHECK FOR UPTATES DATI DE MAI MULTE ORI PANA GASIT SERVICE PACK....LA MINE LA AL DOILEA CLICK A INSTALAT SERVICE PACK ...IAR LA WINDOWS XP INSTALATI SP 2..IAR ULTIMUL PAS INSTALEAZA COUNTER STRIKE AR TREBUI SA MEARGA

SOLUTIA 4 : OPRITI TOATE PROGRAME GEN TORENT ,MOZILA ,GOOGLE CHORME ,YAHOO,SKYPE AR TREBUIE SA MEARGA ....INCERCATI SI RUN AS ADMINISTRATOR :DATI CLICK DREAPTA LA ICONITA(POZA) DE LA JOC SI DATI RUN AS ADMINISTRATOR
ACUM AR TREBUI SA MEARGA. -

MIE IMI MERGE IN RELUARE CATEODATA ...DATORITA FAPTULUI CA N-AM PASTA TERMOCONDUCTOARE - SI SE INCALZESTE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 10:08:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x