User
Pass
2FA
 
 

Sa:Mp : Spam Zone -Part1-
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94942
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-05-2015, 00:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

!!!king!!! wrote:
Crede-ma stiu vreo 4 -5 servere de sa:mp care unul dintre ele e mai tot timpul este 400/500. Trebuie facuta reclama zii de zi si sa vezi ca o sa fie full serverul asta.


Nu mai abera, ca serverele alea is de mult in romania, e normal sa fie cunoscute.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
KillForFun

[East Side Grove]



Status: Offline
(since 04-08-2020 19:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 3950, Topics: 230
Location: Caras-Severin

Reputation: 528.7
Votes: 514

           
Post Posted: 31-05-2015, 09:57:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ si pana sa ajunga asta "cunoscut" mai trec vreo 3 ani , si peste 3 ani mai joaca drq samp
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
!!!king!!!

[High Sictir']



Status: Offline
(since 16-09-2017 21:42)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 1511, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 175.3
Votes: 41

     
Post Posted: 31-05-2015, 10:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CbR* wrote:
!!!king!!! wrote:
Crede-ma stiu vreo 4 -5 servere de sa:mp care unul dintre ele e mai tot timpul este 400/500. Trebuie facuta reclama zii de zi si sa vezi ca o sa fie full serverul asta.


Nu mai abera, ca serverele alea is de mult in romania, e normal sa fie cunoscute.



Nu este o aberatie , ai spus ca nu mai joaca lumea samp , i-am dat lui Pinguinu vre-o 4 servere cu playeri 700/1000 , probabil ce ai tastat tu a fost o aberatie ,
Nu ai de ce sa te plictisesti de sa:mp cum te plictisesti de CS sau alte exemple , mereu vei gasi ceva pe sa:mp ce sa faci . Totul tine de reclama, e ca si in viata reala daca nu faci reclama la un produs nu se vinde , asa e si aici.


Connect Y!M: king.freakz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
awesome1

[Maniac]



Status: Offline
(since 14-02-2018 01:04)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 1363, Topics: 142
Location: Bulgaria

Reputation: 335.1
Votes: 35

 
Post Posted: 31-05-2015, 14:50:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

!!!king!!! wrote:
CbR* wrote:
!!!king!!! wrote:
Crede-ma stiu vreo 4 -5 servere de sa:mp care unul dintre ele e mai tot timpul este 400/500. Trebuie facuta reclama zii de zi si sa vezi ca o sa fie full serverul asta.


Nu mai abera, ca serverele alea is de mult in romania, e normal sa fie cunoscute.



Nu este o aberatie , ai spus ca nu mai joaca lumea samp , i-am dat lui Pinguinu vre-o 4 servere cu playeri 700/1000 , probabil ce ai tastat tu a fost o aberatie ,
Nu ai de ce sa te plictisesti de sa:mp cum te plictisesti de CS sau alte exemple , mereu vei gasi ceva pe sa:mp ce sa faci . Totul tine de reclama, e ca si in viata reala daca nu faci reclama la un produs nu se vinde , asa e si aici.

Intr-un fel ai putina dreptate cu faza cu reclama, dar Cabron are mai multa dreptate ca tine... Nu mai joaca lumea, toti au avansat la un alt nivel cu calculatoarele, toti se joaca jocuri cu o grafica de N ori mai buna ca Samp-ul, toti au trecut la GTA 5, si odata cu GTA 5, vine si GTA ONLINE... si cred ca prefera sa joace online cu cativa prieteni pe o grafica extrem de buna decat sa joace samp... Sau multi au trecut de o varsta, gen 17-18 ani, o varsta la care iti dai seama ca trebuie sa iti traiesti viata, nu sa stai non-stop pe samp, dar nici nu mai au timp. Mai sunt si exceptii, persoane mature care joaca samp, dar sunt rare( exemplu k1d0or, IcE, etc)... Nu vezi ca majoritatea care intra pe samp sunt copii de maxim 14 ani care nu au ce face si mai si comenteaza ca jmecherii si isi dau aere de mari barosani. Asta e, samp-ul e pe duca... maxim 2-3 ani mai rezista si serverele mari, si dupa o sa ramana si ele cu maxim 200 ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
!!!king!!!

[High Sictir']



Status: Offline
(since 16-09-2017 21:42)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 1511, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 175.3
Votes: 41

     
Post Posted: 31-05-2015, 17:52:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crede-ma in comparatie cu alte gameplay-uri cum ar fii metin , cs etc samp-ul o duce foarte bine. Si cum ai spus-o si tu multi prefera jocuri cu grafica mai buna , dar si din samp poti face ceva frumos , deoarece inca se joaca si mai poti salva din el, dar trebuie interes. Azi au intrat 7 playeri noi, au intrebat de masina personala si arme si au vazut ca nu le primesc si au iesit. Ma rog... nu condamn pe nimeni probabil ice , cheloo sau care mai e owner au alte treburi in viata reala decat sa se ocupe de server in timpul acestui weekend.

Connect Y!M: king.freakz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LeBoboc69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2017 20:25)
Joined: 05 Apr 2015
Posts: 172, Topics: 3
Location: Gura Humorului, Suceava

Reputation: 53.3
Votes: 13

     
Post Posted: 31-05-2015, 23:02:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si nu e neaparat treaba ca SAMP-ul e in scadere acum. Deoarece pana acum la noi in tara nu erau 6 servere cu +500players. Dar faza e ca sunt 30-40 de servere cu maxim 20 players/zi, nici aia. Inainte erau mai putine servere dar populate. Pe grupurile de SAMP din tara gasesti 14000-15000 de membri, insa cei mai multi sunt copii si cei mai multi dintre ei au server

Woop

Si tot ce tine de respect:
Nu dai, nu ai!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
M.ionut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2015 16:14)
Joined: 17 Oct 2014
Posts: 45, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 82.3
Votes: 3

Post Posted: 01-06-2015, 09:44:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

!!!king!!! wrote:
Crede-ma in comparatie cu alte gameplay-uri cum ar fii metin , cs etc samp-ul o duce foarte bine. Si cum ai spus-o si tu multi prefera jocuri cu grafica mai buna , dar si din samp poti face ceva frumos , deoarece inca se joaca si mai poti salva din el, dar trebuie interes. Azi au intrat 7 playeri noi, au intrebat de masina personala si arme si au vazut ca nu le primesc si au iesit. Ma rog... nu condamn pe nimeni probabil ice , cheloo sau care mai e owner au alte treburi in viata reala decat sa se ocupe de server in timpul acestui weekend.


ba king Ce spui tu ca samp o duce mai bine decat metin e o aberatie. Metinul ca numar de playeri bate de 10 ori samp-ul. Eu zis ca te mai documentezi, Dar partea ca lumea nu mai opteaza catre jocuri vechi , cum ar fi sa:mp este adevarata deoarece cum s-a mai spus Sa trecut la un nivel mult mai mare al performantelor unui PC

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
!!!king!!!

[High Sictir']



Status: Offline
(since 16-09-2017 21:42)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 1511, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 175.3
Votes: 41

     
Post Posted: 01-06-2015, 10:53:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M.ionut wrote:
!!!king!!! wrote:
Crede-ma in comparatie cu alte gameplay-uri cum ar fii metin , cs etc samp-ul o duce foarte bine. Si cum ai spus-o si tu multi prefera jocuri cu grafica mai buna , dar si din samp poti face ceva frumos , deoarece inca se joaca si mai poti salva din el, dar trebuie interes. Azi au intrat 7 playeri noi, au intrebat de masina personala si arme si au vazut ca nu le primesc si au iesit. Ma rog... nu condamn pe nimeni probabil ice , cheloo sau care mai e owner au alte treburi in viata reala decat sa se ocupe de server in timpul acestui weekend.


ba king Ce spui tu ca samp o duce mai bine decat metin e o aberatie. Metinul ca numar de playeri bate de 10 ori samp-ul. Eu zis ca te mai documentezi, Dar partea ca lumea nu mai opteaza catre jocuri vechi , cum ar fi sa:mp este adevarata deoarece cum s-a mai spus Sa trecut la un nivel mult mai mare al performantelor unui PC


Nu stiu ce server de metin joci tu , dar pe serverele care joc eu nu o duce prea bine metinul. Oricum... sa inchidem subiectul despre alte gameplayuri.

Legat de server , se ocupa cineva? de dat leaders la factiuni? , eventuri , sau orice? sa tina macar aia 3-4 playeri ocupati, sa nu plece si aia .


Connect Y!M: king.freakz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fLm^ALeeX

[FreakzoManiac^]



Status: Offline
(since 19-08-2015 21:28)
Joined: 08 Jan 2013
Posts: 1994, Topics: 85
Location: East Side Grove

Reputation: 5.2
Votes: 47

       
Post Posted: 01-06-2015, 19:18:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt servere care stau 1000/1000 constant, dar ca sa ajugi la nivelul ala iti trebuie mult timp si multi oameni seriosi. Aici nu prea mai exista reguli si nici ownerii nu sunt oameni de cuvant. Ar trebui sa va impacati cu ideea ca freakz ca cel al lui Striker nu va mai exista.
BTW GTA 5 FTW



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pPinguiNu

[Umor negru'.]



Status: Offline
(since 23-01-2019 22:47)
Joined: 14 Feb 2013
Posts: 279, Topics: 7
Location: Dristor.

Reputation: 24.7
Votes: 18

     
Post Posted: 01-06-2015, 21:00:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LeBoboc69 wrote:
Si nu e neaparat treaba ca SAMP-ul e in scadere acum. Deoarece pana acum la noi in tara nu erau 6 servere cu +500players. Dar faza e ca sunt 30-40 de servere cu maxim 20 players/zi, nici aia. Inainte erau mai putine servere dar populate. Pe grupurile de SAMP din tara gasesti 14000-15000 de membri, insa cei mai multi sunt copii si cei mai multi dintre ei au server

lol, sunt numai 6 servere care ajung la pragul de 1000 de playeri fiecare sambata/duminica.
sunt peste 10 servere cu 100-200 de playeri.
peste 50 de servere cu 30-40 de playeri.
aberezi mult.
treba sta altfel, sunteti incapabili sa faceti ceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 23:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

!!!king!!! wrote:
CbR* wrote:
!!!king!!! wrote:
Crede-ma stiu vreo 4 -5 servere de sa:mp care unul dintre ele e mai tot timpul este 400/500. Trebuie facuta reclama zii de zi si sa vezi ca o sa fie full serverul asta.


Nu mai abera, ca serverele alea is de mult in romania, e normal sa fie cunoscute.



Nu este o aberatie , ai spus ca nu mai joaca lumea samp , i-am dat lui Pinguinu vre-o 4 servere cu playeri 700/1000 , probabil ce ai tastat tu a fost o aberatie ,
Nu ai de ce sa te plictisesti de sa:mp cum te plictisesti de CS sau alte exemple , mereu vei gasi ceva pe sa:mp ce sa faci . Totul tine de reclama, e ca si in viata reala daca nu faci reclama la un produs nu se vinde , asa e si aici.


Pai atunci e foarte trist ca joci SAMP (un joc din 2004) cand poti juca gta V cu o grafica mai belea ca sa:mpu si mai smecher ca sampu din n motive. Sa nu mai spun ca sunt sute de alte jocuri. Si e normal sa fie servere de 700 jucatori, dar nu ridici usor un sv de sa:mp... mai ales ca orice om sanatos la cap joaca altceva mult mai tare...

!!!king!!! wrote:
Crede-ma in comparatie cu alte gameplay-uri cum ar fii metin , cs etc samp-ul o duce foarte bine. Si cum ai spus-o si tu multi prefera jocuri cu grafica mai buna , dar si din samp poti face ceva frumos , deoarece inca se joaca si mai poti salva din el, dar trebuie interes. Azi au intrat 7 playeri noi, au intrebat de masina personala si arme si au vazut ca nu le primesc si au iesit. Ma rog... nu condamn pe nimeni probabil ice , cheloo sau care mai e owner au alte treburi in viata reala decat sa se ocupe de server in timpul acestui weekend.


Metin sucks, cs la fel. Daca chiar vrei sa te joci ceva ca lumea si sa nu te plictisesti, joci wow , cabal, vindictus s.a.m.d.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThePassion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 18:23)
Joined: 30 Mar 2015
Posts: 44, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 31.5
Votes: 3

 
Post Posted: 02-06-2015, 11:25:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IcE intra pe server si da-ne masini si arme ... ca ai dat doar la uni si nu e corect ca ne tot omoara ...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 04-06-2015, 21:37:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare tuturor, voi incepe sa ma scuz ca sunt nou si as dori sa stiu niste informatii in legatura cu conexiunea la server? Am facut ultimul update de 0.3.7 si iau constant crashes din launcher.


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 04-06-2015, 22:06:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@denim: Ti-am dat eu un PM,sper sa te ajute...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-06-2015, 23:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2 servere de sa:mp in comunitate, totusi o duceti bine voi aveti 1 online si aialalti 0. gg ma gg.

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94  Next    


The time now is 28-04-2024, 14:45:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x