User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Aleex Sau Tuhany

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message133
AqW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 06:00)
Joined: 26 May 2015
Posts: 64, Topics: 17
Location: Guernsey

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2015, 09:47:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Baietii Am facut acest Topic Pentru a Va spune ceva spre detinatori Aleex sau tuhany
Va rog frumos De tot vretu sa imi fac Clanul meu si sa am membri asta nu conteaza
ce conteaza este ca vreau sa pun in fata la nume un fel de clan sau dupe nume
Si mullti zic ca nu raman orele iam crezut As vrea sa le pot avea daca vrei Adica sa le am si pe numele schimbat daca se poate daca nu O lasam asa Mie imi trebuiesc orele pentru a Imi loa co-modernator si modernator dupa mai vedem macar sa am gradul de dat "BAN" Sper sama ajutati Sau daca fac cerere co-modernator si imi schimb nick adica sami pun clanul pe care il fac sa puteti loa orele dupe AqW si sale adunam si cu cele care le am pe numele dela clan (Ex: 12 AqW sau AqW 12) daca nu se poate faceti cum vreti or astept sami iau modernator si dupa sa fac clanul Raspunde daca vrei -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thuanny

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2016 11:46)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 278, Topics: 12
Location: Uk

Reputation: 96.4
Votes: 3

   
Post Posted: 03-06-2015, 09:59:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca iti pastrezi numele si pui doar un tag in fata lui, avand in vedere ca numele tau este "protejat" de o parola si nimeni nu poate face activitate pe el , o sa se tina cont de ore. Dar dupa ce ti-ai pus tag-ul, daca vechiul nume depaseste numele de ore acumulat pana la schimbarea nick-ului nu o sa se mai puna . Asa ca te sfatuiesc sa iti infiintezi sau sa intri intr-un clan dupa ce iti e acceptata cererea de upgrade!

Come to the dark side , we have cookies <3
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by thuanny, 03 June 2015 07:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-07-2024, 04:55:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x