User
Pass
2FA
 
 

r3.By ~AqW~

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message212
AqW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 06:00)
Joined: 26 May 2015
Posts: 64, Topics: 17
Location: Guernsey

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 07-06-2015, 19:03:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aleex am vazut topicu ala care uni face reclamati inutile dece a loat senzor rmv etc
Am citit tot
Unii admini din ce in ce tot se lauda cu adminu uni incep sa ameninte
Ex acum cateva zile vro 2 sau numai stiu nu dau nume ca lam iertat mia zis ca poate vrei sa te zbor i zic ca dece ? el mia zis ca fac camp Eu din cate stiu Am citit regulamentu Ce a postat HOd si stiu ca ai voie sa stai pe loc sa tragi in furien 5-6 sec E culmea ca vad adminii zi de zi care se cearta Ar trebui sa se faca un topic care sa ia toti la cunostinta si care incepe sa mai ameninte degeaba sa ia rmv mam saturat naibi Cand intru sv sa joc sio vad cami zice unu Aqw vrei sa zbori ? Nu vreau ca nu am Aripi Si daca ai vro dovada cu mine facnd camp de mai mult 6 sec ma las de cs

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 07 June 2015 18:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-07-2024, 04:19:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x