User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Ce se intampla?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message1508
Domnu Rady

[Creep]



Status: Offline
(since 27-12-2016 10:14)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 525, Topics: 13
Location: iasi

Reputation: 234.9
Votes: 7

 
Post Posted: 20-06-2015, 15:32:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ceva vreme am observat ca serverul e mai mult gol.
-lumea nu mai intra si serverul nu mai e boostat sau intra doar cei redirectionati de pe serverele full
-ruleaza mereu aceleasi harti si unele pline de bug-uri care impiedica conectarea multor playeri
-activitatea scazuta a adminilor(poate ca si din cauza lipsei populatiei nu i-ti mai vine sa stai pe sv)
-lagul de pe server e maxim;de multe ori ai impresia ca nu faci damage,parca tragi cu gloante oarbe,te lipesti de pereti sau nu poti misca.Dupa ce joci 2-2 sau 3-3 mai e si lag ...
Inainte era mai multa implicare pe war5 si intrai cu placere acum e cam aiurea si eu zic ca ar fi bne daca s-ar rezolva din problemele astea .Bafta si sa fi-ti iubiti!



Daca nu ma nasteam,trebuia sa fiu inventat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BowToTheMaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2017 11:06)
Joined: 17 Mar 2013
Posts: 108, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 107.7
Votes: 3

Post Posted: 20-06-2015, 19:44:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multi au plecat si au abandonat acest server,unii din motive serioase,altii din nepasare,etc.Este adevarat serverul nu este boostat(nu sunt bani momentan) dar eu personal incerc sa adun cati mai multi jucatori;se pot aduna jucatori si daca serverul este clean,harti interesante,etc.Hartile se vor rezolva,jumatate din ele sunt ok,altele golesc serverul.Este mai putin populat acum serverul cand am revenit eu erau 4-6 playeri acum vad des 10,daca vom fi cat mai des prezenti playerii vor reveni.Referitor la lag eu sincer nu am deloc,ai incercat si in alta parte sa vezi daca acest lag se manifesta? Acum sunt putini admini,e adevarat,dar daca vom fi uniti si vom avea vointa si rabdare vom readuce war5 acolo unde era. Sper ca esti alaturi de mine,te-am vazut des pe server -
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 20-06-2015, 20:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu Rady wrote:
De ceva vreme am observat ca serverul e mai mult gol.
-lumea nu mai intra si serverul nu mai e boostat sau intra doar cei redirectionati de pe serverele full
-ruleaza mereu aceleasi harti si unele pline de bug-uri care impiedica conectarea multor playeri
-activitatea scazuta a adminilor(poate ca si din cauza lipsei populatiei nu i-ti mai vine sa stai pe sv)
-lagul de pe server e maxim;de multe ori ai impresia ca nu faci damage,parca tragi cu gloante oarbe,te lipesti de pereti sau nu poti misca.Dupa ce joci 2-2 sau 3-3 mai e si lag ...
Inainte era mai multa implicare pe war5 si intrai cu placere acum e cam aiurea si eu zic ca ar fi bne daca s-ar rezolva din problemele astea .Bafta si sa fi-ti iubiti!


Vorbesti in nestiinta. Aceleasi mape ruleaza si pe celalalt server si nu is probleme de conexiune,lag, buguri etc. Singuru lag e la smecherii care si-au luat placi video de 1giga pe 64 de biti sau au laptopuri cu placi video incorporate de la intel.
Serveru e gol pt ca inafara de tine si inca 3 admini nimeni nu intra sa tina serveru curat si in decenta. Pana acum intra de pe sin surplusu de jucatori, dar momentan nici acolo nu e boost.
Legat de mape se ocupa de cateva dimineti gogulet de o selectie. Astept sa termine sa le pot baga pe server.
Orice idee aveti pentru server o spuneti si incercam. Nimic nu e batut in cuie.
Dupa cum am zis... serveru trece pintr-o perioada de criza atat la conducere cat si in randul adminilor, dar cu rabdare si bunavointa va fi iar bine.
Adminii care mai mult frecventeaza sinu o sa li se scoata orice privilegiu pe ambele servere.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-06-2015, 22:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in mare parte problema e ca serveru trece prin niste modificari la conducere. sper sa rezolvam cat mai repede problema asta si cea cu admini care vad ca emigreaza cat mai des pe alt server se va rezolva cat de curand si am sa vb cu colegi sa vedem ce facem cu ei ... in legatura cu lagu il ai numai u. eu unu nu il am, il am numai daca familia nu are somn si joaca candy crush si ma scoate din sarite... din toate mapele pe care le-am primit mai am cam jumate de verificat si se va rezolva si asta.... pt boost trebuie sa ne adunam si sa ne dam interes ca altfel nu se va rezolva nimica,

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Domnu Rady

[Creep]



Status: Offline
(since 27-12-2016 10:14)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 525, Topics: 13
Location: iasi

Reputation: 234.9
Votes: 7

 
Post Posted: 21-06-2015, 07:42:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci nu ma contrazic cu nimeni ca nu am nimic de castigat.Ideea e ca m-am obisnuit pe serverul asta si vad ca ceva nu merge;hartile cu bug am sa fac o lista sa i-ti arat ca nu vorbesc aiurea.
Hai sa incercam idei noi,jocuri cu playerii,castigatorul topului sau primii 3 sa ia vip sau blood pt. o luna,orice de genul asta sa ii atragem pe server si pe forum sa discutam si cu ei.
Sa bagam skin-uri noi sa facem cumva sa fie severul "personalizat" fata de celelalte.Pe sin e o diferenta 001 si ti-am zis de asta;e ceva acolo care uneste oamenii si ii atrage,aici nu e.
Inteleg ca serverul e intr-o modificare dar ideea e ca voi rebuie sa luati deciziile(cei cu grade si accese) noi venim cu idei bune sau rele alegeti si ne conformam cu ce hotarati voi.
Hai sa lasam topicul descis poate mai intra lumea sa discutam deoarece discutiile cu staff-ul lipsesc si asta se vede.
Sper ca nu am deranjat pe nimeni...



Daca nu ma nasteam,trebuia sa fiu inventat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 21-06-2015, 09:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rady fa lista cu mapele care is baguite.
Legat de skin-uri sau alte personalizari care presupune descarcari de fisiere in cs-ul jucatorului, se scoate din discutie.
Juctorii ajung sa stea pana la cateva zeci de secunde sa se copieze fisierele si multi renunta.
Iti zic eu diferenta dintre cele 2 servere:
Cati dintre adminii de rand ati incercat macar sa ajutati la un boost lunar?
Acolo s-au investit bani pentru ridicarea serverului si nu au dezertat adminii cand a fost greu.



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by freakz*pamflet, 10 July 2015 10:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 29-04-2024, 00:10:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x