User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1668
MikutzZu

[Nebunia lu' Salam <3]



Status: Offline
(since 07-07-2016 10:27)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 193, Topics: 34
Location: Ogrezeni

Reputation: 67.7
Votes: 5

   
Post Posted: 01-07-2015, 17:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : MikuTzZu
Numele adminului reclamat : SeeKing Teen
Data si ora : 1/7/2015
Motiv reclamatie : Ban aiurea
Alte detalii : Pai eu eram simon si imi faceam ziua , cand l-am vazut pe el ca se duce sa ia arme . A luat , dupa l-am omorat si ma trezesc cu kick ( o sa pun dovada mai jos ) si dupa intru pe sv , imi da iar kick , iar dupa l-am facut "rahat" si imi da ban - , baiatu asta nu e in toate mintile . Profita de sv ca e el marele helper care se trezeste sa dea ban ca nu are ce face . *****
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) : http://i.imgur.com/bNKREV6.jpg ,,,,,,,,,, http://i.imgur.com/IGDcatf.jpg

***** =
RAHÁT, (1) rahaturi, s. n., (2) rahați, s. m. 1. S. n. Produs de cofetãrie cu aspect gelatinos, fabricat din sirop de zahãr, amidon și diferite substanțe aromatice și prezentat de obicei în formã de cuburi mici. ♦ Fig. (Fam.) Lucru fãrã importanțã. 2. (Fam.) Excrement. – Din tc. rahat[lokum].

P.S : Asa ceva nu se face , pute-ai sa-mi dai maxim gag , dar maxim pt "rahat" , dar na ...

Astept cu nerabdare decizia lui Drogatu


Îmi place cum dai din -

Da mamã, sunt beatã !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Borivoje

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2015 01:28)
Joined: 28 Jun 2015
Posts: 1, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 32
Votes: 1

     
Post Posted: 01-07-2015, 17:51:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie inutila.
Avea fd si l-ai omorat fara motiv -> slay
L-ai injurat dupa ce ai primit slay ( vorbind de la microfon) -> kick
Ai intrat iar si ai inceput sa il iei cu chestii de genu , bai rahat, bai saracule ( vorbind de la tero ) -> kick
Ai intrat iar si din moment ce nu ai incetat ti-a dat voteban care tine 30 de minute presupun .

In loc sa il injuri puteai sa il intrebi ca un om normal de ce ti-a dat slay , dar nu frate , trebuia sa arati ca esti important si ca esti mai presus de el , deasta a reactionat Teen in felul asta , si eu as fi reactionat lafel.

Deci contra , motivele mai sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JailBreak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2015 10:08)
Joined: 29 May 2015
Posts: 90, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 20
Votes: 1

Post Posted: 01-07-2015, 17:53:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra-ti-a dat kick pe motivele ca vorbeai de la tero
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PROFUND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 14:12)
Joined: 02 Jun 2015
Posts: 77, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

   
Post Posted: 01-07-2015, 18:03:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Toxic mi-a dat fd ca ma omorat din greaseala si cand am intrat la arme mi-ai dat cap degeaba.
2. nu este o regula in regulament care zice cand am fd nu am voie la arme . http://imgur.com/feFX973 . http://imgur.com/VRUj8wn .


CONNECT JB.FREAKZ.RO .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fabianbn88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2016 17:10)
Joined: 12 Jun 2015
Posts: 75, Topics: 14
Location: Iasi

Reputation: 47.5
Votes: 2

         
Post Posted: 01-07-2015, 18:04:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Borivoje wrote:
Reclamatie inutila.
1.Avea fd si l-ai omorat fara motiv -> slay
2.L-ai injurat dupa ce ai primit slay ( vorbind de la microfon) -> kick
3.Ai intrat iar si ai inceput sa il iei cu chestii de genu , bai rahat, bai saracule ( vorbind de la tero ) -> kick
4.Ai intrat iar si din moment ce nu ai incetat ti-a dat voteban care tine 30 de minute presupun .

5. In loc sa il injuri puteai sa il intrebi ca un om normal de ce ti-a dat slay , dar nu frate , trebuia sa arati ca esti important si ca esti mai presus de el , deasta a reactionat Teen in felul asta , si eu as fi reactionat lafel.





JailBreak wrote:
Contra-ti-a dat kick pe motivele ca vorbeai de la tero


dupa ce i-a dat kick prima oara ba, dupa Miku a vorbit 5 sec la T pentru ce i-a dat KICK, dupa i-a dat voteban, ca spuse in chat SeeKing daca mai comentezi ai ban!

Cer la amandoi 1 av.
Am fost martor intamplarii:

1. Seeking avea fd, dar el a intrat in camera de arme, Miku a spus daca intri la arme ai cap, si cand el a intrat Miku i-a dat cap.
SeeKing i-a dat prima data kick, fara nis o avertizare [ 1 av ]

2. Cand a intrat iar Miku, SeeKing i-a dat voteban, adica cum vrea el ca el e Helper, dar nare voie VoteBan pe un slot. [ 1 av ]

3. SeeKing mi-a dat si mie slay ca la-m omorat dupa ce ia dat ban lui Miku pentru ca a intrat la arme. [ 1 av ]

4. SeeKing m-a amenitat cu ban permanent daca mai spun un cuvant. [ 1 av ]

In tota; 4 av.

As vrea ca toti prietenii lui SeeKing ca nu ii ia apararea pentru ca nau fost martori.

Cer remov lui SeeKing si unban lui Miku daca se poate.



Last edited by fabianbn88 on 01-07-2015, 18:24:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JailBreak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2015 10:08)
Joined: 29 May 2015
Posts: 90, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 20
Votes: 1

Post Posted: 01-07-2015, 18:13:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce fabian ti-a zis Mikutzzu pe skype ! sa ii iei apararea?
Si nu iau apararea nimanui fac parte din consiliu si am dreptru sa zic ce stiu.Si apropo cu martori eram pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fabianbn88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2016 17:10)
Joined: 12 Jun 2015
Posts: 75, Topics: 14
Location: Iasi

Reputation: 47.5
Votes: 2

         
Post Posted: 01-07-2015, 18:27:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JailBreak wrote:
De ce fabian ti-a zis Mikutzzu pe skype ! sa ii iei apararea?
Si nu iau apararea nimanui fac parte din consiliu si am dreptru sa zic ce stiu.Si apropo cu martori eram pe server.


vrei cumva o poza sa vezi ca nu mi-a zis? si nu te-am vazut in acel timp pe sv cand ai intrat, ai intrat dupa 1 minut.
Si miku mi-a spus doar:

Ma
[18:37:38] MikuTzZu: Esti martor la ce mi-a facut see king , nu ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MikutzZu

[Nebunia lu' Salam <3]



Status: Offline
(since 07-07-2016 10:27)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 193, Topics: 34
Location: Ogrezeni

Reputation: 67.7
Votes: 5

   
Post Posted: 01-07-2015, 19:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Borivoje wrote:
Reclamatie inutila.
Avea fd si l-ai omorat fara motiv -> slay
L-ai injurat dupa ce ai primit slay ( vorbind de la microfon) -> kick
Ai intrat iar si ai inceput sa il iei cu chestii de genu , bai rahat, bai saracule ( vorbind de la tero ) -> kick
Ai intrat iar si din moment ce nu ai incetat ti-a dat voteban care tine 30 de minute presupun .

In loc sa il injuri puteai sa il intrebi ca un om normal de ce ti-a dat slay , dar nu frate , trebuia sa arati ca esti important si ca esti mai presus de el , deasta a reactionat Teen in felul asta , si eu as fi reactionat lafel.

Deci contra , motivele mai sus.



Avea FD , a intrat la arme , si-a luat arma si a ascuns-o ---- HS
I`am zis "rahat" , si care e bai-ul daca am vorbit 3 sec la micro dupa ?
Am intrat iar la spec si am zis : Dc mi-ai dat kick ba saracule ?
Am intrat iar si i`am zis cu frumosu : Spune si mie te rog dc mi-ai dat kick .
Dupa ma trezesc cu vote ban -

P.S : De cand esti tu pe forum ? , De cand esti in comisie ? , De cand esti slot ? -


Îmi place cum dai din -

Da mamã, sunt beatã !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PROFUND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 14:12)
Joined: 02 Jun 2015
Posts: 77, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

   
Post Posted: 01-07-2015, 20:00:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Seeking avea fd, dar el a intrat in camera de arme, Miku a spus daca intri la arme ai cap, si cand el a intrat Miku i-a dat cap.
SeeKing i-a dat prima data kick, fara nis o avertizare [ 1 av ]

2. Cand a intrat iar Miku, SeeKing i-a dat voteban, adica cum vrea el ca el e Helper, dar nare voie VoteBan pe un slot. [ 1 av ]

3. SeeKing mi-a dat si mie slay ca la-m omorat dupa ce ia dat ban lui Miku pentru ca a intrat la arme. [ 1 av ]

4. SeeKing m-a amenitat cu ban permanent daca mai spun un cuvant. [ 1 av ]

In tota; 4 av.

As vrea ca toti prietenii lui SeeKing ca nu ii ia apararea pentru ca nau fost martori.

Cer remov lui SeeKing si unban lui Miku daca se poate.[/quote]
1. prima oara i-am dat slay nu kick .
2. iam dat voteban ca tot ma injura si vorbea de la spec si t dar inainte ii dadusem 2 kickuri
3. ti-am dat slay deoarece aveam fd si am tot dreptul sa intru la arme
4. te-am amenintat ? Fa o poza si arata ca te-am amenintat cu ban -


CONNECT JB.FREAKZ.RO .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fabianbn88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2016 17:10)
Joined: 12 Jun 2015
Posts: 75, Topics: 14
Location: Iasi

Reputation: 47.5
Votes: 2

         
Post Posted: 01-07-2015, 20:08:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://oi58.tinypic.com/51djlt.jpg

Altceva?


Nick forum: fabianbn88
Nick joc: fabian
Grad jb.freakz.ro: SLOT
Grad dr.freakz.ro: SLOT + SUPERKNIFE
Servere de joc: jb.freakz.ro
dr.freakz.ro
zm.freakz.ro
war7.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PROFUND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 14:12)
Joined: 02 Jun 2015
Posts: 77, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

   
Post Posted: 01-07-2015, 20:14:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avea FD , a intrat la arme , si-a luat arma si a ascuns-o ---- HS
I`am zis "rahat" , si care e bai-ul daca am vorbit 3 sec la micro dupa ?
Am intrat iar la spec si am zis : Dc mi-ai dat kick ba saracule ?
Am intrat iar si i`am zis cu frumosu : Spune si mie te rog dc mi-ai dat kick .
Dupa ma trezesc cu vote ban -

P.S : De cand esti tu pe forum ? , De cand esti in comisie ? , De cand esti slot ? -[/quote]

Intelegeti cand un prizonier are fd are voie sa faca ce vrea si poate intra la arme .
Deci tu ma jignesti si zici care e baiu ? Daca eu te jigneam cum mai jignit tu imi faceai reclamatie repede .
Cand ai intrat ai inceput sa-ma faci in tot felu nu decum doar ce ai spus tu "Dc mi-ai dat kick saracule ?"
Cand ai intrat a doua oara ai vorbit de la spec si aveam tot dreptu sa iti dau kick .
Dupa primul kick ai inceput sa-ma jignesti dupa al doilea si mai tare si la a treia abatere ti-am dat voteban .
5. Fiti civilizati pe server, nu sunteti in spatele blocului, orice injurii la microfon sau in chat. [ 1 avertisment ]
Regulament pentru cei cu slot


1. Nu aveti voie sa vorbiti la microfon de la tero sau de la spectator decat la fotbal sau judecata. [ 1 avertisment ]

Posturi unite automat, 01-07-2015, 21:14:38

Fabian iam spus lu unu care a dat retry dupa gag nu decum tie


CONNECT JB.FREAKZ.RO .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MikutzZu

[Nebunia lu' Salam <3]



Status: Offline
(since 07-07-2016 10:27)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 193, Topics: 34
Location: Ogrezeni

Reputation: 67.7
Votes: 5

   
Post Posted: 01-07-2015, 21:04:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MINTI SI MINTI SI MINTI -

Am luat kick , am intrat pe sv , ti-am zis : Dc mi-ai dat kick ba saracule ? Si ma trezesc cu ban -

Si minti si in legatura cu fabian , ca el mi-a luat apararea , dar sari tu repede "marele helper" sa`l ameninti cu ban


Îmi place cum dai din -

Da mamã, sunt beatã !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 01-07-2015, 22:28:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PROFUND wrote:
Intelegeti cand un prizonier are fd are voie sa faca ce vrea si poate intra la arme .

Deci Seeking nu este adevarat.Daca Simon spune daca intri la arme ai cap chiar si cu fd ai cap.Nu ai voie sa detii arma daca Simon nu te lasa.Nu incalci tu ce zice Simon ca asta e jb frate...=> I-ai dat slay pe degeaba normal ca Mikutzu s-a enervat si ti-a zis "Ce dai slay ma saracule?" si acum sa fim seriosi asta e motiv de kick?Da zi si tu frate te superi de la atat?De multe ori l-am auzit pe Mikutzu zicand expresia asta si este amuzant cand o zice si nu cred ca ar fi trebuit sa te "superi" asa si sa ii dai kick.Dupa normal ca si-a dat retry si s-a bagat tero si a vorbit si te-a intrebat "De ce dai kick ma saracule?" aici mna e discutabil practic la situatia in care se afla [ slay si kick pe nedrept ] normal ca era nervos, insa tu i-ai dat kick si in cele din urma a reintrat si te-a facut rahat.Dar in acest caz nu trebuia sa ii dai direct voteban ci puteai civilizat sa ii dai gag si dupa puteai sa zici si tu pentru 2 secunde la microfon : "Ma lasi sa iti explic?" sau "Daca mai vorbesti de la tero ai ban!" ai variante prin care putea fi evitat acest ban.In concluzie Seeking iti meriti avertismentul...Ai gresit ca i-ai dat acel slay si kick de la inceput care au rezultat in voteban.
Fabiane din screenul tau nu iti prea poti da seama daca te-a amenintat pe tine sau cum a zis el pe un player ce daduse retry dupa gag trebuia print la consola ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PROFUND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 14:12)
Joined: 02 Jun 2015
Posts: 77, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

   
Post Posted: 01-07-2015, 23:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Miku da dovezi ca ti-am dat ban asa de repede . Ti-am dat 2 kick-uri si tot ma jigneai . Meritai din plin votebanu !

CONNECT JB.FREAKZ.RO .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MikutzZu

[Nebunia lu' Salam <3]



Status: Offline
(since 07-07-2016 10:27)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 193, Topics: 34
Location: Ogrezeni

Reputation: 67.7
Votes: 5

   
Post Posted: 02-07-2015, 07:14:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geov wrote:
PROFUND wrote:
Intelegeti cand un prizonier are fd are voie sa faca ce vrea si poate intra la arme .

Deci Seeking nu este adevarat.Daca Simon spune daca intri la arme ai cap chiar si cu fd ai cap.Nu ai voie sa detii arma daca Simon nu te lasa.Nu incalci tu ce zice Simon ca asta e jb frate...=> I-ai dat slay pe degeaba normal ca Mikutzu s-a enervat si ti-a zis "Ce dai slay ma saracule?" si acum sa fim seriosi asta e motiv de kick?Da zi si tu frate te superi de la atat?De multe ori l-am auzit pe Mikutzu zicand expresia asta si este amuzant cand o zice si nu cred ca ar fi trebuit sa te "superi" asa si sa ii dai kick.Dupa normal ca si-a dat retry si s-a bagat tero si a vorbit si te-a intrebat "De ce dai kick ma saracule?" aici mna e discutabil practic la situatia in care se afla [ slay si kick pe nedrept ] normal ca era nervos, insa tu i-ai dat kick si in cele din urma a reintrat si te-a facut rahat.Dar in acest caz nu trebuia sa ii dai direct voteban ci puteai civilizat sa ii dai gag si dupa puteai sa zici si tu pentru 2 secunde la microfon : "Ma lasi sa iti explic?" sau "Daca mai vorbesti de la tero ai ban!" ai variante prin care putea fi evitat acest ban.In concluzie Seeking iti meriti avertismentul...Ai gresit ca i-ai dat acel slay si kick de la inceput care au rezultat in voteban.
Fabiane din screenul tau nu iti prea poti da seama daca te-a amenintat pe tine sau cum a zis el pe un player ce daduse retry dupa gag trebuia print la consola ...


Cand nu ai cu cine , nu ai cu cine .. Vedem ce zice Drogatul , dar oricum da ceva favorabil pentru See King ...


Îmi place cum dai din -

Da mamã, sunt beatã !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Drogatul ;X, 04 July 2015 18:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 09:14:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x