User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie -MardukNo1-

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message988
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 01-07-2015, 23:15:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : YaZmat
- Numele adminului reclamat : -MardukNo1-
- Harta, ora si data faptei reclamate 11:30 07.02
- Motivul / Regula incalcata : 1. Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : aici

Pe mine nu ma intereseaza ce nervi ai tu la joc, ce nervi ai tu din viata ta personala si asa mai departe. Eram si eu on azi cand faceau baietii caterinca pe amx_chat si ai zis ca tie nu iti arde si ca sa te lase. Nu ma intereseaza. Erau 32 de playeri si era singurul admin si am zis sa-l las sa joace pana se schimba harta si sa ma uit pe playeri. Ma ma uitam si pe forum si intre timp am dat pe unu care chiar pe -MardukNo1- il batea, punea tinta pe el inainte sa iasa. Ai anuntat spec in / out de multe ori. Am inteles ca playerii normali n-au voie sa stea spectate, dar nici cu VIP n-ai voie? eu nu vad sa scrie in reguli asta. Nici nu poti sa spui ca trebuia sa-ti zic ce fac pe spectate, avand in vedere ca nu am de ce sa anunt daca fac demo pentru ca ca erai singurul admin on. Nu e ca si cum ii anuntam pe ceilalti admini ca fac eu demo lui X, ca sa nu faca ei.
Iti fac si treaba ca sa poti sa te joci linistit, ma implic mult mai mult decat ar trebui pentru cineva cu VIP care nu vrea admin si cu toate astea reusesti sa-ti bati joc. Nu cred ca pana acum ai avut vreo problema cu mine sau am avut vreo problema cu tine, te apuca din senin, intr-o seara imi ziceai ca tu ma respecti ca jucator ca ne "luptam" ca de la egal la egal, in alta seara tu n-ai chef si nu-ti arde. Prietena mea cand e pe stop are d-astea.

Ziceai ca vrei sa faci cerere sa-mi dea downgrade la VIP la slot... wow... sa-ti explice -P!C@- ca eu nici nu am facut cerere de VIP si ca nici nu ma intereseaza VIP / Slot, el m-a intrebat daca vreau si eu l-am intrebat cu ce ma ajuta si mi-a zis ca pot sa vorbesc cu adminii mai usor ca am amx_chat. Din partea mea, mi-e egal, atata timp cat numele meu are parola, nu conteaza ce scrie la amx_who.

P.S.: Sa-mi zici, ca stii regulamentul foarte bine intradevar, unde scrie ca nu am voie sa stau spectate mai mult de 10 - 20 de minute.



Last edited by mario_robert94 on 01-07-2015, 23:50:48; edited 2 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 01-07-2015, 23:21:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai tu linistit ca am repetat de vreo 5 ori la rand treaba cu spectatorii iar tu nu ai spus nimic de niciun demo.. ai stat aproximativ 10min spectator in timp ce serverul era 32/32 am dat kick ma jmajoritatea.. tie dc nu ti-as da? daca ai vip asta nu inseamna ca trb sa stai tu spectatori si sa faci ce vrei! daca aveai demo sau ti se parea ceva ssupect trebuia sa ma anunti pe mine! nu esti in masura sa iei decizii de unul singur.. codati? nicio problema anunti adminii si verifica! e simpla treaba cu print screen ai bagat repede demo cand ai vazut ca incep sa dau spectatorii afara si ce ai zis.. stai ca pun si eu demo inc az de ceva sa am motiv sa nu ma dea afar... daca vrei sa faci o treaba fa-oi cum trebuie nu stand spectator incurcand serverul... poate altii chiar vor sa joace maia les ca este vacanta si se umple rapid.. puteai sa dai frumos disconect si reveneai eu daca am ceva de rezolvat asa fac.

P.S. : "Ai grija ca deja faci aberatii si niste acuzatii nefondate cu ceea ce ai scris mai sus.. nu cred ca m-am luat de viata ta nu te cunosc nu ma cunosti asa ca vezi-ti tu de ale tale si nu itra tu in viata mea personala ca nu ai ce cauta acolo.. sti vb aia cu capra vecinului da? Stai linistit faci niste acuzatii nefondate ca sa nu zic calomnioase. Inca o data iti repet ai vreo problema sau ti se pare ceva ciudat? vorbesti pe admin_chat dar nu te iei tu de viata mea personala ok? "


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 01-07-2015, 23:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inteles, incurc serverul ca fac demo-uri la codati, ca ma uit dupa ei si ca te lasam sa te joci si tu linistit. Citeste macar tot ce-am scris acolo, nu printre randuri, am specificat ca ai anuntat. Daca se cauta in consola mare discutia dintre noi 2, o sa se vada cum ti-am si zis dupa ce am intrat iar ca doar ce dadusem drumu la demo si chiar atunci te-ai hotarat sa imi dai kick. De ce nu mi-ai dat dupa al 3 lea avertisment? Tu nu stiu cu cine ai impresia ca vorbesti, tu si pe server ai impresia ca toti sunt niste puradei, le vorbesti de sus "bai copile grija cu limbajul". Ce sunt astea? Nu intereseaza pe nimeni varsta ta, poti avea si 50 de ani baiatule. Tu chiar crezi ca as face copilarisme d-astea retardate sa dau drumu la demo la misto la unu, chiar cand sa-mi dai tu kick ca sa iti fac report? Tu de unde vii...

EDIT:
Quote:
Ai grija ca deja faci aberatii si niste acuzatii nefondate cu ceea ce ai scris mai sus.. nu cred ca m-am luat de viata ta nu te cunosc nu ma cunosti asa ca vezi-ti tu de ale tale si nu itra tu in viata mea personala ca nu ai ce cauta acolo.. sti vb aia cu capra vecinului da? Stai linistit faci niste acuzatii nefondate ca sa nu zic calomnioase.


Explica-mi ce acuzatie am facut, ca nu stiu, cred ca citim posturi diferite... Eu am zis ca viata personala si nervii tai, din orice cauza, nu ma intereseaza, iar tu vii si-mi zici sa nu intru in viata ta personala... Nu stiu ce sa zic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kakarot

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 03-10-2019 10:43)
Joined: 29 Jul 2014
Posts: 7062, Topics: 128
Location: Iasi

Reputation: 942.8
Votes: 466

 
Post Posted: 01-07-2015, 23:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu conteaza daca ai acces sau nu. Atat timp cat nu joci ocupi un slot pe care ar putea juca alt player. Iesi frumos si intri mai tarziu. Ma refer cand sv e plin.

connect war7.freakz.ro ---> CS:GO Competitive Community Server
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 01-07-2015, 23:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, am inteles, bun, dar cum zice el ca puteam sa zic pe amx_chat ca fac demo, el de ce nu putea sa zica pe amx_chat ca vorbeste si de mine? Ca eu cum am zis si mai sus, nu am stiut ca se da kick si la rankuri pentru ca nici in regulament nu scrie asta.

Ca sa ne intelegem, eu tot pe el il ajutam, aia e problema, ca el aia nu intelege... ba chiar are impresia ca eu ma leg de viata lui personala cand am specificat ca NU MA INTERESEAZA. Cand intri pe server, iti lasi problemele si joci, asta am insinuat pentru ca te-am vazut de la pranz ca nu-ti arde de diverse si ca raspundeai in doi peri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twixxxx

[Dl. Twixuleanu]



Status: Offline
(since 20-09-2018 07:51)
Joined: 02 May 2013
Posts: 1907, Topics: 37
Location: Baia Mare

Reputation: 509.3
Votes: 51

     
Post Posted: 02-07-2015, 08:33:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mario_robert94 wrote:
Am inteles ca playerii normali n-au voie sa stea spectate, dar nici cu VIP n-ai voie? eu nu vad sa scrie in reguli asta. Nici nu poti sa spui ca trebuia sa-ti zic ce fac pe spectate, avand in vedere ca nu am de ce sa anunt daca fac demo pentru ca ca erai singurul admin on.


Foarte bine a facut. Doresti sa urmaresti codatii? Anunta adminul sa stie si el ce faci, ori nu sta spectator cand serverul e 32/32. Cata vreme adminii anunta pe cine se uita si ce fac stand spectator, nu vad de ce un vip nu ar proceda la fel. Si nu e nici de datoria lui sa te anunte personal; cand ai vazut mesajele cu spec in/out, puteai sa-i zici ca te uiti pe cineva.


Death... is only the beginning


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 02-07-2015, 12:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twixxxx wrote:
mario_robert94 wrote:
Am inteles ca playerii normali n-au voie sa stea spectate, dar nici cu VIP n-ai voie? eu nu vad sa scrie in reguli asta. Nici nu poti sa spui ca trebuia sa-ti zic ce fac pe spectate, avand in vedere ca nu am de ce sa anunt daca fac demo pentru ca ca erai singurul admin on.


Foarte bine a facut. Doresti sa urmaresti codatii? Anunta adminul sa stie si el ce faci, ori nu sta spectator cand serverul e 32/32. Cata vreme adminii anunta pe cine se uita si ce fac stand spectator, nu vad de ce un vip nu ar proceda la fel. Si nu e nici de datoria lui sa te anunte personal; cand ai vazut mesajele cu spec in/out, puteai sa-i zici ca te uiti pe cineva.




Eu nu stiu cum sta treaba, dar cred ca amandoi au gresit. Marduk putea sa intrebe pe amx_chat ce face spectator insa si yazmat putea la fel de bine sa zica demo on sau verific pe cineva.

Incercati sa comunicati uni cu alti.. Sunteti colegi doar -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 02-07-2015, 12:23:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat de mai multe ori la intervale scurte de timp aproximativ 2-3min gen Spectatorii in out sau kick? nu mi-a raspuns ce ace am considerat ca e foarte normal sa`i dau kick din moment ce serverul era full si altii vroiau sa joace pe acel slot!

Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MangloPici

[Veteran]



Status: Offline
(since 19-11-2023 23:34)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1845, Topics: 109
Location: Pitesti/Bucuresti

Reputation: 402.9
Votes: 78

     
Post Posted: 02-07-2015, 13:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este vina lui yazmat, fiindca mardukkkk a anunțat ca va da kick spectatorilor, yazmat trebuia sa anunte. Acu eu nu stau sa intreb pe fiecare ce face spec.

Skype: snopps.stef
Steam: Phvne
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
El_Nino

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 19-12-2023 01:55)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 4791, Topics: 283
Location: Constanta

Reputation: 1176
Votes: 170

             
Post Posted: 03-07-2015, 07:51:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar trebui sa apreciem mai mult implicarea playerilor si sa le dam prioritate dar din lipsa de comunicare sa ajuns aici . Suntem oameni mari iar acest joc ar trebui sa ne relaxeze nu sa tensioneze relatiile dintre noi .


Haideti sa invatam sa lasam de la noi si sa petrecem timp de calitate !




"Singur , intr-o lume de nebuni..."
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 03-07-2015, 08:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numai in cazul in care este afk un vip se da kick, nu este orice player, are datoria sa se uite si el pe playeri ca de aia are acel grad. Marduk si noi am avut ieri un conflict, te rog mai usor in viitor.

Scuze Yazmat



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TheGeneral, 03 July 2015 06:09



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 06-07-2024, 04:37:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x