User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie SmOke[x;]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message366
oxi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2015 15:07)
Joined: 07 Jul 2015
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 07-07-2015, 12:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Ox|g3N
Adminu care a abuzat: Nick: SmOke[x;]
Ora/Data: aproximativ ora 13:30 / 07.07.2015
Dovada: (Screenshot / Demo). DEMO: http://www.fileshare.ro/e31738079

P.S.: Adminul SmOke[x;] a folosit silent aim pe server, l-am vazut din greseala, apoi l-am intrebat ce grad are si m-am pus spec sa ii fac demo, cand m-a vazut ca mama pus spec a inceput sa faca pe prostu (scuzati expresia) si sa nu mai joace, ceea ce se poate observa si din demo. Eu nu intru foarte des pe serverul acesta, deoarece am si eu grad destul de mare pe alt server si credeti-ma ca am foarte multa experienta! Din cate observ nu e prima abatere a acestui admin, dar personal eu nu suport adminii care folosesc coduri si sper ca acest "admin" sa primeasca remove si ban!
Multumesc anticipat!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dhh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2016 15:24)
Joined: 17 Sep 2013
Posts: 114, Topics: 19
Location: Italy

Reputation: 54.9
Votes: 5

     
Post Posted: 07-07-2015, 14:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu propun remove,si as cere sa se dea adminele mai cu `prudenta` aseara am intrat la un cs dupa munca si pe svr era full.de ciuda ca i l faceam a inceput sa vb aiurea,nu vreau sa dau detalii,nu are rost,dupa cum stiti sunt putin mai matur si nu mi pun mintea cu oricine,chiar daca nu tinea cont ca in grad si in vechime sunt mai mare decat el....in fine.nu vreau sa i fac reclamatie de ceva, si i mi cre scz pt offtopic dar intamplarea cu smoke si ce am patit aseara ma face sa subliniez atentia asupra primirii adminurilor.multumesc

cu respect,dhh

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xDallas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2017 08:38)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 46, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 264.5
Votes: 5

 
Post Posted: 07-07-2015, 18:05:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in demo nu se vede nimic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LIV94

[MidnightStreetRacing]



Status: Offline
(since 05-12-2019 19:44)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 677, Topics: 24
Location: Cta.Freakz.ro

Reputation: 116.5
Votes: 29

 
Post Posted: 08-07-2015, 08:35:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce rost are demo ala? ( oxigen, te`ai uitat la demo inainte sa`l postezi ) - nu reiese nimic din el > poate doar teama lui smoke de a trage in adversari ptr a nu se vedea presupusul SILENT AIM.

Daca spui ca inainte de a face demo l`ai avertizat indirect pe smoke ca are cod si el a vazut ca stai spec, singurul vinovat esti tu oxigen ca nu te`ai pus direct sa`i faci un demo. A trebuit sa intrebi ce grad are etc...

Posturi unite automat, 08-07-2015, 09:35:41

dhh wrote:
eu propun remove,si as cere sa se dea adminele mai cu `prudenta` aseara am intrat la un cs dupa munca si pe svr era full.de ciuda ca i l faceam a inceput sa vb aiurea,nu vreau sa dau detalii,nu are rost,dupa cum stiti sunt putin mai matur si nu mi pun mintea cu oricine,chiar daca nu tinea cont ca in grad si in vechime sunt mai mare decat el....in fine.nu vreau sa i fac reclamatie de ceva, si i mi cre scz pt offtopic dar intamplarea cu smoke si ce am patit aseara ma face sa subliniez atentia asupra primirii adminurilor.multumesc

cu respect,dhh



Sunt bune niste detalii dhh ptr a scapa de `oile negre` si ptr a nu intampina iar aceleasi `vb aiurea`




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xDallas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2017 08:38)
Joined: 18 Jun 2015
Posts: 46, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 264.5
Votes: 5

 
Post Posted: 08-07-2015, 12:49:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data viitoare vino cu o dovada clara

TC

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xDallas, 08 July 2015 10:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 18:24:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x