User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] [Reclamaþie] basstos-

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message178
tDv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2015 15:00)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 191, Topics: 23
Location: Bacãu

Reputation: 44.4
Votes: 2

       
Post Posted: 08-07-2015, 23:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Având în vedere cã nu aveþi model de postare am decis sã fac reclamaþia dupã propiul meu model:

Nick-ul tãu: Apple.
Nick-ul adminului reclamat: basstos-
Data & Ora: 9 Iulie, în jurul orelor 12:49 PM.
Motiv: Eram pe server, mi-am cumpãrat rasa Frozen cu 50 de puncte, la un moment dat a început prima infecþie, jucãtorul respectiv a infectat diferiþi jucãtori, eu mã dusesem într-o bazã cu adminul basstas- când, la un moment dat, vrând sã pun o cutie, am pus-o din greºealã ºi l-am blocat cu cutia respectivã, eu jucasem Furien cu câteva minute înainte ºi nu aveam bindurile setate, când dãdeam sã scriu bindu am fost infectat de cãtre un alt Zombie, l-am infectat pe basstos- la rândul meu ºi acesta a apãsat M5 pentru Unblock. Dupã 1 minut mi-a spus "Pa pa Apple" ºi mi-a dat ban pe motivul pe care-l vedeþi mai jos. Cer sã-i acordaþi -1 pentru cã nu-mi convine ca eu sã irosesc 50 de puncte degeaba ºi dupã sã iau ban Degeaba de la un admin Ofticat. Dupã ce i-am fãcut reclamaþia am intrat pe server ºi l-am rugat sã intre pe forum sã-ºi dea cu pãrerea la propria reclamaþie, la un moment dat un jucãtor a spus cã intrã ºi el ºi cã are ºi el o dovadã, dupã ce a spus asta baross- l-a banat, cred cã permanent, pe un motiv cu injurii, ceea ce puteþi vedea în poza de mai jos. Multumesc pentru atenþie ºi o zi bunã.
Dovada:








Last edited by tDv on 08-07-2015, 23:56:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Un*Fleac

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2016 11:26)
Joined: 08 Jul 2015
Posts: 20, Topics: 6
Location: Suceava

Reputation: 85.7
Votes: 2

       
Post Posted: 08-07-2015, 23:56:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am luat ban 999 de minute si mia zis: mersi in morti mati
tot de la asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
depresie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-07-2015 09:40)
Joined: 02 Dec 2013
Posts: 183, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

Post Posted: 08-07-2015, 23:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adminul respectiv va primit remove.
Multumim

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by depresie, 08 July 2015 21:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 22:12:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x