User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Admin Geov

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message796
*ZeuS*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2015 19:01)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 778, Topics: 70
Location: Romania / Mare Mures / Baia Mare

Reputation: -82.7
Votes: 11

       
Post Posted: 12-07-2015, 18:21:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : *ZeuS*
Numele adminului reclamat : Geov
Data si ora : 18:26 , 12-07-2015
Motiv reclamatie : Abuz de grad
Alte detalii : Veti vedea mai multe in poza -
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) :

POZA : http://imgur.com/QGvwqwJ



Casuta Vocala : *ZeuS*
Addons classic modat : 78% -> in constructie !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SeNz0r*PGL

[PGL-ZONE]



Status: Offline
(since 14-09-2020 15:31)
Joined: 29 Jun 2015
Posts: 1386, Topics: 61
Location: Europa

Reputation: 88.1
Votes: 48

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #SenZor 
Post Posted: 12-07-2015, 18:42:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO
Remov


 
Staff message (TwisTer):
 
Am sã te rog sã citeºti regulamentul de ordine interioarã al acestui server.
Searã bunã!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 12-07-2015, 18:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mare abuzator mai sunt, mare mare.Si ce dovedeste poza aia?Nu cred ca am dat gag degeaba, insa din fericire imi aduc aminte ce s-a intamplat.Cineva facuse fk pe Smoker * HD la fd all si i-am zis ca ii dau eu fd.Si dupa toti au inceput sa ceara fd printre care era si salam si Raul si altii - nu imi aduc aminte numele lor - si am zis pe y@ Care mai cere fd are gag!Si dupa salam a zis am si eu fd si i-am dat gag.Frate si serios pentru 3 minute de gag care nici nu iti erau date tie faci reclamatie sub pretextul abuz? => Zeus aceasta este o reclamatie fara sens.
SeNz0r*PGL wrote:
PRO Remov

Nici nu esti in comisie, deci inceteaza sa scrii doar pentru +1 si daca tot merit remove zi-mi si motivul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*ZeuS*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2015 19:01)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 778, Topics: 70
Location: Romania / Mare Mures / Baia Mare

Reputation: -82.7
Votes: 11

       
Post Posted: 12-07-2015, 19:55:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A cui a fost vina ca ai favorizat pe cineva ?

Asa admin ... , sti ca un admin nu trebuie sa favorizeze , asta inseamna prietenie , si multe PRO-uri se dau din prietenie ... , daca ai dat lui Smoker * HD trebuia sa dai tuturor si gata !

Si da este abuz , pentru ca tu ai creat acea regula "Care mai cere fd are gag" sti ca daca nu favorizai pe domnisorul Smoker * HD nimic din acestea nu sar fi fost intampla ?

Vreau parerea ta : Drogatul ;X

Macar un avertisment sa se invate minte -

Ca nu el face regulile ci tu si numai tu ( desigur toti care sunt foundatori ... )

EDIT : a vazut ce ai postat si , am zis ca nu are rost sa-mi bat capul si app unde sa cresc (in grad) nu am nevoie ...

Cand o sa a o sa fac cerere , nimic mai mult !



Casuta Vocala : *ZeuS*
Addons classic modat : 78% -> in constructie !




Last edited by *ZeuS* on 12-07-2015, 20:19:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 12-07-2015, 20:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda tu chiar nu intelegi se pare.Deci pe Smoker s-a facut FK.Stii ce e ala fk?Free kill = actiunea de a face kill pe un tero fara un motiv / actiunea de a omori degeaba. Salam si restul au murit pentru ca au vrut sa atace ct, au aruncat cu grenada in ct, au incalcat o regula etc.Eu am vazut cand a fost omorat Smoker si ct-ul care l-a omorat a zis ca ii da fd si am zis ca oricum ii dadeam eu pentru ca nu e asa "calumea" sa fii omorat pe degeaba.I-am dat lui Smoker pe MERIT.Unde e favorismul?Zeus daca nu ai fost de fata nu mai vorbi, sau daca nu stii despre ce e vorba, deasemnea nu mai vorbi.Si in legatura cu gagul, nu cred ca e ok ca tot chatul sa fie spamat de FD me, Geov vreau si eu fd, Am si eu fd etc. si d-asta am scris pe y@ sa nu se mai ceara fd in disperare. Zeus deasemnea, aceasta reclamatie ar trebui facuta de salam, nu de tine, si, era sa uit Zeus poate nu mai esti asa lingusitor sperand ca vei "creste" in ochii lu Drog.Si de cand ai tu voie sa stabilesti comanda?Nici macar nu esti in comisie.
Asta e cel mai stupid mod de a face reclamatia din toate ce le-am vazut si auzit pana acum.Abuz de gag [ 3 minute ] dar, sa nu uitam pe merit.Bravo *ZeuS* indeplinesti imposibilul. meriti niste Applause Applause Applause .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
masakru69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2015 19:30)
Joined: 08 Jul 2015
Posts: 18, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

Post Posted: 12-07-2015, 21:30:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra- Reclamatie nefondata ... Nici nu cred ca e abuz faptul ca a dat gag cuiva 3 minute...

nume : xCiordel ;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 12-07-2015, 21:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Masakru 1 av,next remove daca te mai bagi in reclamatii si nu esti in comisie.


Reclamatia trebuia sa fie facuta de ''salam'' + a dat un gag de 3 minute.


Deci respins.



Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Drogatul ;X, 12 July 2015 19:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 18-04-2024, 20:54:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x