User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message24828
H4as3z

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2015 15:29)
Joined: 12 Jul 2015
Posts: 5, Topics: None
Location: Dubai

Reputation: 33.2
Votes: 1

   
Post Posted: 15-07-2015, 00:36:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-a parut bine sa va cunosc ati fost o familie pentru mine uni eu va urez multa bafta in continuare. Va salut
P.S Mi-a parut bine ca am fost in staff cu Oameni de Treaba se simt ei .
Imi pare rau ca se inchide serverul - .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rRs^rRs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2015 20:24)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 01:14:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlInake wrote:
Si de aceea ma pis pe el de server. Ownerii nu se ocupa absolut deloc, serverul o sa ramana cu 0/100 pana cand HOST-ul o sa se opreasca. A fost o placere sa joc cu voi, chiar m-am distrat. Momentele frumoase pentrecute aici pe server sa nu le uitati - astea sunt importante si va urez mult noroc la serverele ce vor urma. Nu uitati ca cel putin eu ( FlIn ), Pat0,Snik,rRs ne-am straduit sa va jucati frumos si sa aveti un server, tot ce s-a intamplat s-a intamplat datorita nepasarii si in anumite situatii nesimtirii fondatorilor. Serverul a ajuns asa cum merita sa fie acum cateva luni. Nu voi plange dupa acest "cartier", voi plange dupa adevaratul CARTIERUL care era in urma cu mult timp. Serverul din ultimele 6 luni e cu totul schimbat si cu totul retardat. Sa tineti minte de CARTIERUL de acum 1-2 ani -. Va pup si ne vedem pe skype / server / facebook etc.

P.S :
#rrs face clan, intrati
#best server EVER
#600 playeri
#SKILL 3 TRUCKER B1TCH !!!
#Cartierul - OVER !
#rRs esti o femeie -)))))
#Seb - Invata cum sa conduci un server <3-

Seb aici:
Tu poti sa te duci in ***** *****. Nu stiu de ce ***** tot comentezi, tu, care jucai "du-te, vino" cu noi. Din orice *****, tu te lasai, ca mai apoi sa vii inapoi si sa cersesti adminul ca o mica ***** ce esti. Am zis mica? Scuze, voiam sa zic una mare. Pentru playerii care nu cunosc despre ce vorbesc, o sa dau un scurt exemplu. Ultima oara cand Flin s-a lasat a fost din cauza ca nu l-am lasat cu [CTR] in fata numelui.

Dai vina pe mine ca nu stiu sa conduc un server? Boss, ia zi tu, m-am mai implicat in ultimele 3-4 luni? Ca sa vezi, raspunsul e "Nu". Prin urmare, nu poti spune ca n-am condus un server bine... NU L-AM CONDUS DELOC (in ultimele luni). Si oare cine era la conducere din acel moment? A da, ca sa vezi, tot tu si rRs. Daca nu intelegi unde bat, e grav. (rRs s-a descurcat bine din cate am inteles, deci cu el n-am nimic).

Dai vina pe mine ca nu ma ocup de server? Asa, si stai sa inteleg mai bine... ce ***** voiai sa fac? Sa mai lucrez la gm, sa mai fac forumul, in timp ce voi, marea majoritate a staff-ului, stateati cu **** la soare asteptand ca altcineva sa va dea totul facut de-a gata?

Imi place ca zici acolo ca tu, snik, rrs, pat0 v-ati chinuit asa mult si ati trudit din greu pentru server. Fix! Singurul din cei enumerati e rRs, care chiar dorea sa faca ceva, iar restul 0. Pat0 a avut cateva tendinte de a face ceva pentru server, pacat ca vorbeste mult si prost. (La el "zi direct" inseamna sa umple 1 pagina A4).

Mai sunt multe de spus, dar cred ca deja am scris destul.

P.S: Daca tot m-ai facut nesimtit, sa-mi joc rolul pana la capat. Du-te-n ***** ***** de ***** proasta. Poti sa-l iei si pe Pat0 ca sa-i dai cateva limbi in cur sa nu te plictisesti... A da, stai ca pe acolo e trafic mare, nu ai cum sa nu te plictisesti.
P.S2: Ai grija ce faci cu forfecuta. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
H4as3z

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2015 15:29)
Joined: 12 Jul 2015
Posts: 5, Topics: None
Location: Dubai

Reputation: 33.2
Votes: 1

   
Post Posted: 15-07-2015, 01:29:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Is traumatizati astia de pe fr3akz dupa faza asta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sHobzteR69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-08-2015 10:59)
Joined: 15 Jul 2015
Posts: 29, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 2

Post Posted: 15-07-2015, 01:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sal kf ft p mt . sp . shobik' **** seb . duh
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rakku

[☆Administrator]



Status: Offline
(since 08-08-2015 20:30)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 29, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -66
Votes: 3

Post Posted: 15-07-2015, 01:51:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rRs^rRs wrote:
FlInake wrote:
Si de aceea ma pis pe el de server. Ownerii nu se ocupa absolut deloc, serverul o sa ramana cu 0/100 pana cand HOST-ul o sa se opreasca. A fost o placere sa joc cu voi, chiar m-am distrat. Momentele frumoase pentrecute aici pe server sa nu le uitati - astea sunt importante si va urez mult noroc la serverele ce vor urma. Nu uitati ca cel putin eu ( FlIn ), Pat0,Snik,rRs ne-am straduit sa va jucati frumos si sa aveti un server, tot ce s-a intamplat s-a intamplat datorita nepasarii si in anumite situatii nesimtirii fondatorilor. Serverul a ajuns asa cum merita sa fie acum cateva luni. Nu voi plange dupa acest "cartier", voi plange dupa adevaratul CARTIERUL care era in urma cu mult timp. Serverul din ultimele 6 luni e cu totul schimbat si cu totul retardat. Sa tineti minte de CARTIERUL de acum 1-2 ani -. Va pup si ne vedem pe skype / server / facebook etc.

P.S :
#rrs face clan, intrati
#best server EVER
#600 playeri
#SKILL 3 TRUCKER B1TCH !!!
#Cartierul - OVER !
#rRs esti o femeie -)))))
#Seb - Invata cum sa conduci un server <3-

Seb aici:
Tu poti sa te duci in ***** *****. Nu stiu de ce ***** tot comentezi, tu, care jucai "du-te, vino" cu noi. Din orice *****, tu te lasai, ca mai apoi sa vii inapoi si sa cersesti adminul ca o mica ***** ce esti. Am zis mica? Scuze, voiam sa zic una mare. Pentru playerii care nu cunosc despre ce vorbesc, o sa dau un scurt exemplu. Ultima oara cand Flin s-a lasat a fost din cauza ca nu l-am lasat cu [CTR] in fata numelui.

Dai vina pe mine ca nu stiu sa conduc un server? Boss, ia zi tu, m-am mai implicat in ultimele 3-4 luni? Ca sa vezi, raspunsul e "Nu". Prin urmare, nu poti spune ca n-am condus un server bine... NU L-AM CONDUS DELOC (in ultimele luni). Si oare cine era la conducere din acel moment? A da, ca sa vezi, tot tu si rRs. Daca nu intelegi unde bat, e grav. (rRs s-a descurcat bine din cate am inteles, deci cu el n-am nimic).

Dai vina pe mine ca nu ma ocup de server? Asa, si stai sa inteleg mai bine... ce ***** voiai sa fac? Sa mai lucrez la gm, sa mai fac forumul, in timp ce voi, marea majoritate a staff-ului, stateati cu **** la soare asteptand ca altcineva sa va dea totul facut de-a gata?

Imi place ca zici acolo ca tu, snik, rrs, pat0 v-ati chinuit asa mult si ati trudit din greu pentru server. Fix! Singurul din cei enumerati e rRs, care chiar dorea sa faca ceva, iar restul 0. Pat0 a avut cateva tendinte de a face ceva pentru server, pacat ca vorbeste mult si prost. (La el "zi direct" inseamna sa umple 1 pagina A4).

Mai sunt multe de spus, dar cred ca deja am scris destul.

P.S: Daca tot m-ai facut nesimtit, sa-mi joc rolul pana la capat. Du-te-n ***** ***** de ***** proasta. Poti sa-l iei si pe Pat0 ca sa-i dai cateva limbi in cur sa nu te plictisesti... A da, stai ca pe acolo e trafic mare, nu ai cum sa nu te plictisesti.
P.S2: Ai grija ce faci cu forfecuta. -

Sal,Seb
Cartierul a fost fain la vremea lui,acum Angy e cu admiterea,Seb s-a saturat sa lucreze singur
BYE Cartierul,o sa imi fie putin dor dar asta e -


http://www.game-state.com/93.119.26.253:7777/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rRs^rRs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2015 20:24)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 03:52:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi-e dor de asta

https://youtube.com/watch?v=L0ilxv3xdQA:


#rRs
#am zis ca nu mai postez
#5 dimineata
#nostalgie
#plict
#hastag

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kah

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2016 07:38)
Joined: 15 Jul 2015
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 06:36:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba, am zis ca nu plang dar mi-a dat o lacrima:(
Eu nici acum nu o sa sterg videoclipul.
Ce vremuri -
Vreau sa imi cer scuze daca v-am dezamagit, daca v-am enervat, stresat.
Vreau sa va multumesc pentru toate momentele petrecute de mine pe server, din Ianuarie 2013 pana acum.
A fost foarte frumos, dar nimic e vesnic:(
Si cum zice fratele Coolio
"We've been speending most our lives, living in the Gangsta' Paradise & Keep speending most our lives, living in the Gangsta' Paradise".
Cartierul ramane in inimile noastre, cine e de acord sa raspunda in continuare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eFFeCT<3<3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2015 17:10)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 13, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 09:31:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Corect! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mysticque

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2015 23:25)
Joined: 12 Jul 2015
Posts: 60, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 09:36:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dap. Cum a zis rrs, s-a lasat tot staff-ul. De ce? Pentru ca nu ai ce sa faci pe server. E o plictiseala imensa, acum ca au plecat toti adminii (inafara de pat0) nu mai are cine sa mai tina serverul sus. De ce? Pentru ca pat0 nu are acces la toate comenzile. Pat0 nu poate sa faca de unul singur nimic. Are nevoie de ajutor.
Tot pe red ma gasiti si pe mine alaturi de cei de mai sus.
#80k pe red bastan.
#rrs panarama mica - - te-am batut de te-am spart

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Grappwi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2015 08:57)
Joined: 30 May 2015
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 33.2
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 10:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare tuturor!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandru200002

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 11:28)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 42, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 2.1
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 10:13:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kah wrote:
Ba, am zis ca nu plang dar mi-a dat o lacrima:(
Eu nici acum nu o sa sterg videoclipul.
Ce vremuri -
Vreau sa imi cer scuze daca v-am dezamagit, daca v-am enervat, stresat.
Vreau sa va multumesc pentru toate momentele petrecute de mine pe server, din Ianuarie 2013 pana acum.
A fost foarte frumos, dar nimic e vesnic:(
Si cum zice fratele Coolio
"We've been speending most our lives, living in the Gangsta' Paradise & Keep speending most our lives, living in the Gangsta' Paradise".
Cartierul ramane in inimile noastre, cine e de acord sa raspunda in continuare.













Ramane in inimile noastre. Va iubesc pe toti, chiar daca v-am injurat stresat etc.


rRs + Seb: Seb chiar daca nu te-ai mai ocupat, angellz a incercat sa-ti tina locul. rRs n-a putut face singur, atata timp cat Klaus si Mike nu au mai intrat .

P.S: Va iubesc.
P.S.S: Sper sa reveniti dinou cu wipe sau fara nu ma intereseaza. Dar sa fie dinou serverul..!!!


http://postimg.org/image/5bgcuody1/
http://postimg.org/image/mollcf2xl/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PatoSAN

[Führer.]



Status: Offline
(since 04-11-2022 10:34)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 150, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 162
Votes: 4

      MihaiRobert00 
Post Posted: 15-07-2015, 10:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Asteptati aici, cateva ore. Nu ma lasati singur, ca am ceva in cap, ca de obicei -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JeKa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-10-2015 11:42)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 22, Topics: 4
Location: Moldova, Republic of

Reputation: -4.3
Votes: 2

Post Posted: 15-07-2015, 10:50:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlIn, rRs,Snik,Pat0, si ce-i care s-au ocupat de server, va multumesc pentru un joc placut, pentru misiuni, pentru event-uri, pentru momente frumoase si interesante, din pacate ma las si eu... Mersi tuturor de un joc placut.
S@LP@
#rRs ma baji si pe mine
#level 4
#14kk ***
# Euros and Phoenix
# GOOOOO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 10:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rRs^rRs wrote:
FlInake wrote:
Si de aceea ma pis pe el de server. Ownerii nu se ocupa absolut deloc, serverul o sa ramana cu 0/100 pana cand HOST-ul o sa se opreasca. A fost o placere sa joc cu voi, chiar m-am distrat. Momentele frumoase pentrecute aici pe server sa nu le uitati - astea sunt importante si va urez mult noroc la serverele ce vor urma. Nu uitati ca cel putin eu ( FlIn ), Pat0,Snik,rRs ne-am straduit sa va jucati frumos si sa aveti un server, tot ce s-a intamplat s-a intamplat datorita nepasarii si in anumite situatii nesimtirii fondatorilor. Serverul a ajuns asa cum merita sa fie acum cateva luni. Nu voi plange dupa acest "cartier", voi plange dupa adevaratul CARTIERUL care era in urma cu mult timp. Serverul din ultimele 6 luni e cu totul schimbat si cu totul retardat. Sa tineti minte de CARTIERUL de acum 1-2 ani -. Va pup si ne vedem pe skype / server / facebook etc.

P.S :
#rrs face clan, intrati
#best server EVER
#600 playeri
#SKILL 3 TRUCKER B1TCH !!!
#Cartierul - OVER !
#rRs esti o femeie -)))))
#Seb - Invata cum sa conduci un server <3-

Seb aici:
Tu poti sa te duci in ***** *****. Nu stiu de ce ***** tot comentezi, tu, care jucai "du-te, vino" cu noi. Din orice *****, tu te lasai, ca mai apoi sa vii inapoi si sa cersesti adminul ca o mica ***** ce esti. Am zis mica? Scuze, voiam sa zic una mare. Pentru playerii care nu cunosc despre ce vorbesc, o sa dau un scurt exemplu. Ultima oara cand Flin s-a lasat a fost din cauza ca nu l-am lasat cu [CTR] in fata numelui.

Dai vina pe mine ca nu stiu sa conduc un server? Boss, ia zi tu, m-am mai implicat in ultimele 3-4 luni? Ca sa vezi, raspunsul e "Nu". Prin urmare, nu poti spune ca n-am condus un server bine... NU L-AM CONDUS DELOC (in ultimele luni). Si oare cine era la conducere din acel moment? A da, ca sa vezi, tot tu si rRs. Daca nu intelegi unde bat, e grav. (rRs s-a descurcat bine din cate am inteles, deci cu el n-am nimic).

Dai vina pe mine ca nu ma ocup de server? Asa, si stai sa inteleg mai bine... ce ***** voiai sa fac? Sa mai lucrez la gm, sa mai fac forumul, in timp ce voi, marea majoritate a staff-ului, stateati cu **** la soare asteptand ca altcineva sa va dea totul facut de-a gata?

Imi place ca zici acolo ca tu, snik, rrs, pat0 v-ati chinuit asa mult si ati trudit din greu pentru server. Fix! Singurul din cei enumerati e rRs, care chiar dorea sa faca ceva, iar restul 0. Pat0 a avut cateva tendinte de a face ceva pentru server, pacat ca vorbeste mult si prost. (La el "zi direct" inseamna sa umple 1 pagina A4).

Mai sunt multe de spus, dar cred ca deja am scris destul.

P.S: Daca tot m-ai facut nesimtit, sa-mi joc rolul pana la capat. Du-te-n ***** ***** de ***** proasta. Poti sa-l iei si pe Pat0 ca sa-i dai cateva limbi in cur sa nu te plictisesti... A da, stai ca pe acolo e trafic mare, nu ai cum sa nu te plictisesti.
P.S2: Ai grija ce faci cu forfecuta. -


Ba tarane, daca imi amintesc eu bine tu n-ai mai intrat 3-4 luni si serverul era plin de buguri. Tu-mi spui mie ca am o problema ? Pai ba cretinule ca din cauza mea in momentul asta serverul are forum si comunitate. In ultimele 4 luni nu ai facut decat sa schimbi numele la server in "Cartierul.Freakz.Ro" si ai dat un wipe amarat la inceputul verii. ERAM 72 RETARDATULE. 72 ON SI JUCAM FARA PROBLEME. PANA AU APARUT N BUGURI, dar cine sa le repare? Un retardat care sta toata ziua pe CS:GO ? Sa ma pis pe tine si pe "modul" tau minunat de a conduce un server.

Evident ca m-am lasat de n ori daca de fiecare data cand ma intorc vad un prost la conducere care nu face nimic. M-am lasat de 2 ori iubitule, nu de 700 de ori.

Poti face absolut ce vrei cu acest server deoarece la momentul actual ma doare fix in cur. Si se vede dupa limbajul tau si dupa cum ma injuri ca esti un terminat cu v@l0@r3, tristule.

CRETINULE, EVIDENT CA TU TREBUIE SA LUCREZI LA GM. TU ESTI FONDATORUL PE AICI. Ce vrei noi sa facem ? Noi adminii intretinem "starea" de pe server a celor online. Tu nu te ocupi de asta, tu te ocupi doar de GM. Sa adugi chestii noi, sa LE SCHIMBI. CA AVEM UN ***** CU COMORI DE 2 ANI SI ACEEASI CHESTIE E. Iti citez din spusele tale : " Du-te-n ***** ***** de ***** proasta " --> Asa sa ii spui lui ma-ta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandru200002

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 11:28)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 42, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 2.1
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 11:05:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata ma incetati...

http://postimg.org/image/5bgcuody1/
http://postimg.org/image/mollcf2xl/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PatoSAN, 23 September 2015 16:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    


The time now is 06-10-2024, 19:22:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x