User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message24804
Tobi.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 09:54)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 1, Topics: None
Location: Valcea

Reputation: 31
Votes: 1

     
Post Posted: 15-07-2015, 11:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce nume aveti pe -edited- ?

Apropo , daca nu face rerese clan cu astia de pe vechiul cartier o sa fac eu,bafta :'( (LACRIMA)


 
Staff message (AMG):
 
Aici e Freakz, prietene. Grijã ce postezi @reclamã.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 11:55:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti avem aceleasi nume ca si pe server..Aproape toti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MaNiaK.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2015 10:41)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 26, Topics: 1
Location: Suceava

Reputation: 34.9
Votes: 1

     
Post Posted: 15-07-2015, 12:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sã îmi fie dor de toți! Ați fost și o sã rãmanem o familie (Pe -edited- , aici cam toti de pe CTR suntem )
Scuze de reclama. Flin ,Kah, Seb , Angellz si rRs v-am respectat si o sa va respect si in viitor! Pa Cartierul -

#rRs ma bagi in clan sa ramanem familia de pe CTR


 
Staff message (AMG):
 
Vezi cu reclama aia, sã nu te miri de unde picã ban-ul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rRs^rRs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2015 20:24)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 12:22:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlInake wrote:
Ba tarane, daca imi amintesc eu bine tu n-ai mai intrat 3-4 luni si serverul era plin de buguri. Tu-mi spui mie ca am o problema ? Pai ba cretinule ca din cauza mea in momentul asta serverul are forum si comunitate. In ultimele 4 luni nu ai facut decat sa schimbi numele la server in "Cartierul.Freakz.Ro" si ai dat un wipe amarat la inceputul verii. ERAM 72 RETARDATULE. 72 ON SI JUCAM FARA PROBLEME. PANA AU APARUT N BUGURI, dar cine sa le repare? Un retardat care sta toata ziua pe CS:GO ? Sa ma pis pe tine si pe "modul" tau minunat de a conduce un server.

Evident ca m-am lasat de n ori daca de fiecare data cand ma intorc vad un prost la conducere care nu face nimic. M-am lasat de 2 ori iubitule, nu de 700 de ori.

Poti face absolut ce vrei cu acest server deoarece la momentul actual ma doare fix in cur. Si se vede dupa limbajul tau si dupa cum ma injuri ca esti un terminat cu v@l0@r3, tristule.

CRETINULE, EVIDENT CA TU TREBUIE SA LUCREZI LA GM. TU ESTI FONDATORUL PE AICI. Ce vrei noi sa facem ? Noi adminii intretinem "starea" de pe server a celor online. Tu nu te ocupi de asta, tu te ocupi doar de GM. Sa adugi chestii noi, sa LE SCHIMBI. CA AVEM UN ***** CU COMORI DE 2 ANI SI ACEEASI CHESTIE E. Iti citez din spusele tale : " Du-te-n ***** ***** de ***** proasta " --> Asa sa ii spui lui ma-ta.


In primul rand, taranul aici esti tu, eu doar iti raspund cu aceasi moneda. Primul post l-ai scris sa pari "r3b3l", probabil, crezand ca eu n-o sa citesc in veci ce scrii tu acolo. Tu n-ai facut nimic in legatura cu forumul si comunitate. Din cate am inteles, rRs s-a ocupat de tot, dar se poate sa ma insel. Si daca tot te fute grija atat de mult, sa stii ca pe csgo stau cel mult 2 ore seara cu Edi, sau putin pe la pranz cand ma plictisesc. Daca tot crezi ca nu am avut bunavointa sa repun serverul pe picioare, poti sa-l rogi pe rRs sa-ti arate penultima conversatie cu mine. O sa aflii ca aveam de gand sa adaug dealership (la sugestia lui rRs) si sa rezolv bugurile care s-au mai descoperit / au mai aparut, dar i-am zis ca dintai sa se gandeasca la tot si apoi sa-mi spuna exact ce vrea.

In al doilea rand, cand m-am lasat eu, serverul nu avea buguri majore. Partea trista e ca nu aduci argumente si-ti lipseste logica cu desavarsire. "Modul meu minunat de a conduce un server" a facut ca serverul sa fie in regula pana acum 3-4 luni, dupa care, te-am lasat pe tine si s-a dus totul. Deci cine stie cu adevarat sa conduca un server si cine e tarfa care comenteaza aiurea?

TU: "Sebi, da-mi pls [CTR] la nume."
EU: "Nu-ti dau."
TU: "Ma las!"
Atunci cand te lasai chiar lucram la server, dar ce sa stii tu, ca pe atunci nu prea erai activ, dar totusi aveai pretentii stupide, de altfel. ***** mica ce esti! Nu-ti convine ceva si incepi sa pleci. Cica ai plecat doar de 2 ori. Poate doar de 2 ori pe luna.

"Poti face absolut ce vrei cu acest server deoarece la momentul actual ma doare fix in cur.' Crezi ca-mi pasa de parerea ta? (In mod evident nu, atat timp cat nu aduci argumente) Cat despre limbaj, daca aveai putin capul pe umeri si citeai postul precedent cu atentie, ai fi inteles de ce am ales metoda mea de abordare. Dar na, de unde nu-i nici Dumnezeu, nu cere.

La gm nu ma deranja sa lucrez, chiar daca e monoton, dar problema era alta. Lucram singur ca prostul degeaba. Nu era necesar sa intram in comunitate. Daca aveati buna vointa, puteati face un forum gratuit si eu doar sa pun redirect la domeniu, dar na, daca v-ati obisnuit sa asteptati sa va serveasca cineva masa. Puteam reveni si la vechiul forum, daca punea Angellz back-up-ul. El este cu admiterea si bacul, deci nu l-am stersat si cu ***** de genul.

Ca sa nu crezi ca sunt Gigi Contra aici, fii atent:
Quote:

A: oricum e prost flin
Sebi: stiu
A: ce mare ***** a facut
A: -
A: nu stiu, dar in fine
Sebi: asta-i ideea, n-a facut nimic
A: pana acu vreo luna era tot inactiv
A: si cum s-a trezit cu partener, hop-top

Nu o sa spun cine este acest "A", deoarece presupun ca va intelegi destul de bine.

P.S: N-am zis ca ai o problema... Am insinuat ca ai mai multe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 12:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De parca voi 2 faceti ceva mai mult decat mine -)))))))). Comunitatea este din cauza mea si a lui Snik.. Asa ca nu face pe nesimtitul sa spui ca nu. Nu ma intereseaza ce spui tu aici, sincer ma doare fix in cur si nu voi sta sa citesc totul...citesc pe bucati -. Esti un retardat, serverul e inchis din cauza ta. Mult noroc in continuare, ma pupi in cur. PWP - <3


Edit* : ***** mica ce esti! --> ii spui lui ma-ta.
: "dupa care, te-am lasat pe tine si s-a dus totul" - -))))) M-ai lasat pe mine ? Tin sa-ti amintesc un lucru : M-ai lasat pe mine si pe rRs. Si evident ca nu avem ce face daca un prost nu face nimic pentru server. Cum vrei sa ajutam serverul si sa mentinem playerii daca nu avum CUM ??-- Esti un tampit. Fa ce vrei, nu ma mai intereseaza. Ma pis pe CTR in acest moment si pe tine. SAL !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
d0oN.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2015 12:27)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 29.8
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 13:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cartierul din nou ON . Nu inteleg de ce se lasa toti playeri ... am inteles rRs si Flin se lasa , dar de ce trebuie sa va luati si voi dupa ei ? Ce usor poate fi influentata lumea asta naiva -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AalLeX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2016 21:52)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 42
Votes: 2

Post Posted: 15-07-2015, 13:09:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mama d0oN , m-ai spart cu vorba asta -
HAI MA PE CARTIERUL , E CEL MAI SMECHER SERVER , INTRATI SA NE DISTRAM CUM AM FACUT PE VREMURI !!!!!! HAIDETI !!!!!!! Party Party Party Party Party Party Party Party Party

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OmiCelMic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2015 06:18)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 23, Topics: 7
Location: Germania

Reputation: -47.2
Votes: 3

Post Posted: 15-07-2015, 13:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vaii Dat dreacu
@Flinake erai in pu.la mea mai bun acu ce pu.la mea faci te dai batut asa de repede.
@Rakku dal in morti lui ca era pe alt servar
@Inca se mai poate face ceva la servar dar nu cu ADMINI incopetenti Si aici intervine Perseu care niciodata nu a fost on numai afk.
@Cartieru Respect.
@FLLn Decizia Ta


Work Hard Play Hard And People Will Respect You
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 13:56:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

d0oN. wrote:
Cartierul din nou ON . Nu inteleg de ce se lasa toti playeri ... am inteles rRs si Flin se lasa , dar de ce trebuie sa va luati si voi dupa ei ? Ce usor poate fi influentata lumea asta naiva -


Deoarece CARTIERUL a devenit un server jalnic. Fondatorul vostru [CTR]Seb nu se intereseaza si il doare-n cur de voi si de serverul acesta. De ce as mai juca ?

Posturi unite automat, 15-07-2015, 14:56:07

OmiCelMic wrote:
Vaii Dat dreacu
@Flinake erai in pu.la mea mai bun acu ce pu.la mea faci te dai batut asa de repede.
@Rakku dal in morti lui ca era pe alt servar
@Inca se mai poate face ceva la servar dar nu cu ADMINI incopetenti Si aici intervine Perseu care niciodata nu a fost on numai afk.
@Cartieru Respect.
@FLLn Decizia Ta


Decizia mea a fost sa plec pe red. Eram mai bun cand aveam cu cine discuta, dar aparent momentan nu ai. Cartierul a fost lasat sa se clatine de vant, iar aparent, acest vant l-a daramat. Voi puteti juca. Nici in cazul unui wipe nu ma voi intoarce sa-i vad numele lui Seb pe server. Cat timp el e fondator pe un server, eu unul nu voi juca acolo. Mult succes cu serverul, dragilor. Ascultati-l pe Pat0 ca stie ce face. Seb e doar in + in acest forum.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hi im gosu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2015 08:36)
Joined: 15 Jul 2015
Posts: 64, Topics: 18
Location: Iasi

Reputation: 86.2
Votes: 2

 
Post Posted: 15-07-2015, 14:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uitati-va si voi la cererea unban :'(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OmiCelMic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2015 06:18)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 23, Topics: 7
Location: Germania

Reputation: -47.2
Votes: 3

Post Posted: 15-07-2015, 14:13:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlInake wrote:
d0oN. wrote:
Cartierul din nou ON . Nu inteleg de ce se lasa toti playeri ... am inteles rRs si Flin se lasa , dar de ce trebuie sa va luati si voi dupa ei ? Ce usor poate fi influentata lumea asta naiva -


Deoarece CARTIERUL a devenit un server jalnic. Fondatorul vostru [CTR]Seb nu se intereseaza si il doare-n cur de voi si de serverul acesta. De ce as mai juca ?

Posturi unite automat, 15-07-2015, 14:56:07

OmiCelMic wrote:
Vaii Dat dreacu
@Flinake erai in pu.la mea mai bun acu ce pu.la mea faci te dai batut asa de repede.
@Rakku dal in morti lui ca era pe alt servar
@Inca se mai poate face ceva la servar dar nu cu ADMINI incopetenti Si aici intervine Perseu care niciodata nu a fost on numai afk.
@Cartieru Respect.
@FLLn Decizia Ta


Decizia mea a fost sa plec pe red. Eram mai bun cand aveam cu cine discuta, dar aparent momentan nu ai. Cartierul a fost lasat sa se clatine de vant, iar aparent, acest vant l-a daramat. Voi puteti juca. Nici in cazul unui wipe nu ma voi intoarce sa-i vad numele lui Seb pe server. Cat timp el e fondator pe un server, eu unul nu voi juca acolo. Mult succes cu serverul, dragilor. Ascultati-l pe Pat0 ca stie ce face. Seb e doar in + in acest forum.


@Flln da ma coae dar aiurea tu ai fost baza ce **** mea a facut seb ala nici macar nu stiu cine e cine a fost on mereu @flln si a facut eventuri tari @flln cu cine ma distram @flln cine mia dat primu ban cand am intrat pe servar @flln Tu ai fost baza coae


Work Hard Play Hard And People Will Respect You
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FlInake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2015 12:38)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 111, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

Post Posted: 15-07-2015, 14:17:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa Seb eu nu am facut nimic...asa ca...pare rau.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OmiCelMic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2015 06:18)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 23, Topics: 7
Location: Germania

Reputation: -47.2
Votes: 3

Post Posted: 15-07-2015, 14:22:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlInake wrote:
Dupa Seb eu nu am facut nimic...asa ca...pare rau.


Cine morti lui e seb dami skype sa ii iau mama la pu.la cica nai facut nimic
Auzi eventuri playeri
Partener cu Freakz ce morti lui a facut el


Work Hard Play Hard And People Will Respect You
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hi im gosu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2015 08:36)
Joined: 15 Jul 2015
Posts: 64, Topics: 18
Location: Iasi

Reputation: 86.2
Votes: 2

 
Post Posted: 15-07-2015, 14:38:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlInake wrote:
De parca voi 2 faceti ceva mai mult decat mine -)))))))). Comunitatea este din cauza mea si a lui Snik.. Asa ca nu face pe nesimtitul sa spui ca nu. Nu ma intereseaza ce spui tu aici, sincer ma doare fix in cur si nu voi sta sa citesc totul...citesc pe bucati -. Esti un retardat, serverul e inchis din cauza ta. Mult noroc in continuare, ma pupi in cur. PWP - <3


Edit* : ***** mica ce esti! --> ii spui lui ma-ta.
: "dupa care, te-am lasat pe tine si s-a dus totul" - -))))) M-ai lasat pe mine ? Tin sa-ti amintesc un lucru : M-ai lasat pe mine si pe rRs. Si evident ca nu avem ce face daca un prost nu face nimic pentru server. Cum vrei sa ajutam serverul si sa mentinem playerii daca nu avum CUM ??-- Esti un tampit. Fa ce vrei, nu ma mai intereseaza. Ma pis pe CTR in acest moment si pe tine. SAL !



Prietene ai ramas asa cum stiam :3 un mare plangacios. Tu ai facut ceva pentru server-ul asta ma? Crede-ma ca Seb/rRs si angellz a facut mai multe pentru server decat tine ma adoptatule. Nu stiu cum iti permiti tu, un copil pisat, sa comentezi la rRs care e mai mare ca tine. Ma sclavule poti sa pleci, nu ne pasa de prezenta ta. Toti copiii tin cu tine deoarece ii ajutai cu niste *****. Am vazut ca de cand am luat ban ai dus server-ul asta in *****, deabea intrau 10 oameni pe server.
Asa ca in continuare da-ti foc ma sclav. Pup de la Bajetu'

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OmiCelMic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2015 06:18)
Joined: 13 Jul 2015
Posts: 23, Topics: 7
Location: Germania

Reputation: -47.2
Votes: 3

Post Posted: 15-07-2015, 14:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hi im gosu wrote:
FlInake wrote:
De parca voi 2 faceti ceva mai mult decat mine -)))))))). Comunitatea este din cauza mea si a lui Snik.. Asa ca nu face pe nesimtitul sa spui ca nu. Nu ma intereseaza ce spui tu aici, sincer ma doare fix in cur si nu voi sta sa citesc totul...citesc pe bucati -. Esti un retardat, serverul e inchis din cauza ta. Mult noroc in continuare, ma pupi in cur. PWP - <3


Edit* : ***** mica ce esti! --> ii spui lui ma-ta.
: "dupa care, te-am lasat pe tine si s-a dus totul" - -))))) M-ai lasat pe mine ? Tin sa-ti amintesc un lucru : M-ai lasat pe mine si pe rRs. Si evident ca nu avem ce face daca un prost nu face nimic pentru server. Cum vrei sa ajutam serverul si sa mentinem playerii daca nu avum CUM ??-- Esti un tampit. Fa ce vrei, nu ma mai intereseaza. Ma pis pe CTR in acest moment si pe tine. SAL !



Prietene ai ramas asa cum stiam :3 un mare plangacios. Tu ai facut ceva pentru server-ul asta ma? Crede-ma ca Seb/rRs si angellz a facut mai multe pentru server decat tine ma adoptatule. Nu stiu cum iti permiti tu, un copil pisat, sa comentezi la rRs care e mai mare ca tine. Ma sclavule poti sa pleci, nu ne pasa de prezenta ta. Toti copiii tin cu tine deoarece ii ajutai cu niste *****. Am vazut ca de cand am luat ban ai dus server-ul asta in *****, deabea intrau 10 oameni pe server.
Asa ca in continuare da-ti foc ma sclav. Pup de la Bajetu'



Iautel si pasta ba carnat obosit ce esti cine morti mati esti tu ma -)))) auzi ca seb rrs a facut ceva rrs plange de numai poate
Si cine pu.la mea tea itrebat pe tine ceva ai si tu lvl 1 si esti fericit in pu.la mea daca te pun admin o zi ma intrebi care e comanda de ban in pu.la mea asa ca numai vorbi baliverde daca nu sti ce forbesti flln a fost si este cel mai bun
Ce Bostan prost esti dupa ce ca esti prost dai si semnale -) asa ca taci si inchide PWP


Work Hard Play Hard And People Will Respect You
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PatoSAN, 23 September 2015 16:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    


The time now is 06-10-2024, 17:06:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x