User
Pass
2FA
 
 

[CUMPAR] Key Rocket League

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Buying
Author Message2111
CHRYSLER

[#FEARLESS LION]



Status: Offline
(since 14-01-2017 17:15)
Joined: 30 May 2014
Posts: 1206, Topics: 47
Location: Ardeal City

Reputation: 203.9
Votes: 87

MrLorinn 
Post Posted: 14-07-2015, 18:39:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate sa imi faca cineva rost de un key Rocket League (mai ieftin decat pe G2A unde e 22$) ?
Sau are cineva si il vinde mai ieftin? [ nu stiu de ce ar face asta dar na :)) ]


L-am luat de pe filelist si imi place la nebunie...vreau sa-l joc online :D .


P.S. : Imi activati casuta aici sau imi trimiteti mesaj privat daca e ceva... :r5:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necrack.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2015 12:34)
Joined: 16 Jul 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.3

Post Posted: 16-07-2015, 19:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut! De ieri tot caut cumpãrãtor , dar nu am gãsit ca bã nu dãdeau primi, bã prin cod reîncãrcabil , etc. Deci dacã vrei 10E paysafe! Akm O sã întrebi dc doar 10E când jocul e 20? Pai a fost O ofertã pe kinguin și era 6E! Mã rog deci dacã vrei add me: iuști.iusti21
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CHRYSLER

[#FEARLESS LION]



Status: Offline
(since 14-01-2017 17:15)
Joined: 30 May 2014
Posts: 1206, Topics: 47
Location: Ardeal City

Reputation: 203.9
Votes: 87

MrLorinn 
Post Posted: 16-07-2015, 21:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necrack. wrote:
Salut! De ieri tot caut cumpãrãtor , dar nu am gãsit ca bã nu dãdeau primi, bã prin cod reîncãrcabil , etc. Deci dacã vrei 10E paysafe! Akm O sã întrebi dc doar 10E când jocul e 20? Pai a fost O ofertã pe kinguin și era 6E! Mã rog deci dacã vrei add me: iuști.iusti21

Oare de ce mi se pare dubios ca tu exact azi ti-ai facut cont pe freakz...si culmea,exact tu ai Key RocketLeague.
Ti-ai facut cont nou azi ca sa nu pierzi nimic daca primesti BANutu doar pentru topicul meu ca sa-mi dai teapa ? - Esti penibil omule,du-te vinde arahide pe camp...
( BTW,nu a fost nici o ofera pe kinguin la acest joc...asa ca ai picat singur in groapa cu rahat )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B.Ruffneck

[W.G.A.C.B.A.]



Status: Offline
(since 11-09-2016 16:31)
Joined: 10 Dec 2013
Posts: 7359, Topics: 1663
Location: Alexandria, Teleorman

Reputation: 193.4
Votes: 807

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  inactiv 
Post Posted: 16-07-2015, 21:33:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite Giveaway facut cu Rocket League pentru PS4: https://forum.wow-freakz.com/Free-Rocket-League-Play-Station-4-t374723.html

Nu mai acuza in stanga si in dreapta aiurea...




Cumpar Gift CS:GO 1,5k rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CHRYSLER

[#FEARLESS LION]



Status: Offline
(since 14-01-2017 17:15)
Joined: 30 May 2014
Posts: 1206, Topics: 47
Location: Ardeal City

Reputation: 203.9
Votes: 87

MrLorinn 
Post Posted: 16-07-2015, 22:24:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

B.Ruffneck wrote:
Uite Giveaway facut cu Rocket League pentru PS4: https://forum.wow-freakz.com/Free-Rocket-League-Play-Station-4-t374723.html

Nu mai acuza in stanga si in dreapta aiurea...


1. Interesant e faptul ca pe PS4 e free oricum daca ai PSN+ ...dar na,comentam si noi sa facem +1.
2. Ce legatura are PS4 cu PC ?
3. Nu stiu ce cauti tu aici. :r6:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necrack.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2015 12:34)
Joined: 16 Jul 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.3

Post Posted: 16-07-2015, 22:34:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ah drãguț postul tãu, dar sã-ți râs la el deoarece trãim în democrație, bun deci eu am intrat pe internet și am cãutat Cumpãr Rocket League si am gãsit topicul tãu, dupã cum tiam spus chiar cãutãm cumpãrãtor, mã rog am vãzut ca tu cumperi și miam fãcut cont ca orice ușer, eu tiam fãcut O ofertã iar tu ai sarit imd ca ușer nou ca scam ca nustiu ce peste tot toți ușeri noi sau oricine e nou e nablet, prost, slab, prefãcut, neștiutor, mincinos, cacacios, tradator, s.a.m.d. Asta se intam.pLa pe orice forum și joc, mUlti sunt înșelații de aparențe ( au fost com pe care am fost foarte bine primit akm vb în general ), mã rog revenind la subiect, pt.informația ta chiar a fost O ofertã pe kinguin la joc în a 4a zi de la lansarea jocului , mã rog ce sã-ți cer dacã ești prost informat. Eu am venit aici cu gândul deam vinde propriul produs, crezând ca ești interesat, puteai spune clar Nu mulțumesc, dar ce pot cere de la O persoanã fãrã bun simț , trãim în România O țarã care no sã se schimba pânã nu O sași revinã societatea la normal, Cu un astfel de comportament nu O sã ajungi ceva în viațã îți spun eu cu certitudine asumandumi fiecare cuvânt din cele enumerate pânã akm, pe viitor acest lucru sã-ți fie învãțãturã de minte, și poate totuși îți revizuiești comportamentul asupra vânzãtorilor. A da mã poți jigni face cum vrei tu îmi poți spune copil etc fiindcã mã doare fix în plex, dar știi dc? Nu neapãrat ca numi pasã ce zic alții despre mine, și deoarece ( aici mã refer la faza cu copil ) eu spre deosebire de alții și posibil chiar de tine nu mã ascund sub cortinã vârstei, da am 13 ani nu înțeleg problemã, în orice joc și forum conteazã vârstã sã fii matur cicã, ideea e ca , conteazã ce știi nu ce vârstã ai, de multe ori pânã de curând ziceam ca am 15 ani, doar ca sã nu se radã de mine, ghici ce toți mã credeau pânã intro zi cand miam dat Seama ca nu pot trãi cu aceastã minciunã toatã viațã mea, și ca trb sã schimb asta și sã spun adevãrul mulți au fost uimiți, asta e hainã îl îmbrãca pe om, nu pot schimba vârstã și nici dacã aș putea nu aș faceo. Pe cs go toatã lumea și nu numai acolo akm dau un ex zic ahahahaha kid și ce sã vezi când cãrãm echiqa fãceam ace semiace etc ziceam fãrã rușine Yes im kid. Pur și simplu. Akm mã poți jigni etc numi pasã. Eu doar mi-am spus public pãrerea. Akm doar am fãcut un simplu cont cu un nume anonim, mã rog eu nu te oblig sã cumperi ceva ce nu vrei pe viitor numai fã astfel de topicuri când tu doar cauți scandal. Mã rog numi pierd timpul aiurea când pot face alte chestii mai interesante. Mai sunt și alții cumpãrãtori nu numai tu și poate îl dau chiar unui prieten sã ne jucãm împreunã eu doar și mã repet tiam fãcut O simplã ofertã. Acum serios vorbind tu crezi ca mã tãvãlesc a dupã niște amarați de 10E? Eu trãiesc din ei? Asta zici , nici sã scoti O fatã în oraș nu poți face cu banii iștia. Cicã vreau doar bãnuți tai vai ce frumos ai ziso cred ca pt. Tine sunt O avere..

Mã rog akm O sã zici atunci ce mai ceri dacã nai nev de ei. Pur și simplu vroiam sã scot și eu un mic profit dacã tot am dat doar 6E pe el... Și un 1E dacã scoteam eram fericit. Și nu fiindcã vai 40LEI gt sunt jmeker și fiindcã mã simțeam împãcat ca am fãcut O afacere profitabilã, mãcar mã simțeam "afacerist" ca sã zic așa. Mã rog cred ca am spus tot ce era nevoie. Spor la vândut dacã îți mai cumpãra cineva cu O asemenea atitudine. Apropo numai fã afirmații eronate cicã nu a fost ofertã... Mda... Tipic unora dintre voi. Asta e tu pierzi nu eu cumpãrãtor tot O sã gasesc odatã și odatã. Mã rog atât am avut de spus pe acest subiect patetic. Spor la vândut încã O datã

Akm sã închid anonimatul :

Cu respect Iusti ( nickul de pe comunitãți și svr de samp )
O seara fãinã sã ai și voi toti akm mã retrag la puțin somn, sunt obosit la cât miam bãtut capul cu acest "individ".

Va pupa Iuști ( NO *** ) - pt. Unele glume proaste pe care le au unii.


 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
Era suficient sa spui pe scurt ca nu vrei sa il mai vinzi, nu era nevoie de wall of text.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B.Ruffneck

[W.G.A.C.B.A.]



Status: Offline
(since 11-09-2016 16:31)
Joined: 10 Dec 2013
Posts: 7359, Topics: 1663
Location: Alexandria, Teleorman

Reputation: 193.4
Votes: 807

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  inactiv 
Post Posted: 16-07-2015, 23:16:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CHRYSLER wrote:


1. Interesant e faptul ca pe PS4 e free oricum daca ai PSN+ ...dar na,comentam si noi sa facem +1.
2. Ce legatura are PS4 cu PC ?
3. Nu stiu ce cauti tu aici.



Cu atitudinea asta nu ajungi nicaieri. Eu doar am vazut acelasi joc si acolo si aici si am zis ca poate te ajut. Imi cer scuze daca te-a deranjat asa rau postul meu.

O seara buna!




Cumpar Gift CS:GO 1,5k rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Necrack.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2015 12:34)
Joined: 16 Jul 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.3

Post Posted: 17-07-2015, 13:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@AlexstraszaAlla eu doar miam spus opinia publica, nush cu ce te deranjeazã pe ține. Oare am spus realitatea? Nu vãd undeva în Regulament spunanduse ca nu am voie sa râs provocãrilor și aberațiilor care miau fost puse în cârcã de cãtre aceel "individ" ,a fãcut un atac la persoanã , iar eu m-am aparat conform circumstanțelor. O zi bunã sã ai. Dacã e nev O sã am scriu astfel de texte,sã știi. Ațã timp cât Regulamentul imi da voie. Încã O datã o zi fãinã sã ai!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CHRYSLER

[#FEARLESS LION]



Status: Offline
(since 14-01-2017 17:15)
Joined: 30 May 2014
Posts: 1206, Topics: 47
Location: Ardeal City

Reputation: 203.9
Votes: 87

MrLorinn 
Post Posted: 17-07-2015, 22:31:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necrack. wrote:
Ah drãguț postul tãu, dar sã-ți râs la el deoarece trãim în democrație, bun deci eu am intrat pe internet și am cãutat Cumpãr Rocket League si am gãsit topicul tãu, dupã cum tiam spus chiar cãutãm cumpãrãtor, mã rog am vãzut ca tu cumperi și miam fãcut cont ca orice ușer, eu tiam fãcut O ofertã iar tu ai sarit imd ca ușer nou ca scam ca nustiu ce peste tot toți ușeri noi sau oricine e nou e nablet, prost, slab, prefãcut, neștiutor, mincinos, cacacios, tradator, s.a.m.d. Asta se intam.pLa pe orice forum și joc, mUlti sunt înșelații de aparențe ( au fost com pe care am fost foarte bine primit akm vb în general ), mã rog revenind la subiect, pt.informația ta chiar a fost O ofertã pe kinguin la joc în a 4a zi de la lansarea jocului , mã rog ce sã-ți cer dacã ești prost informat. Eu am venit aici cu gândul deam vinde propriul produs, crezând ca ești interesat, puteai spune clar Nu mulțumesc, dar ce pot cere de la O persoanã fãrã bun simț , trãim în România O țarã care no sã se schimba pânã nu O sași revinã societatea la normal, Cu un astfel de comportament nu O sã ajungi ceva în viațã îți spun eu cu certitudine asumandumi fiecare cuvânt din cele enumerate pânã akm, pe viitor acest lucru sã-ți fie învãțãturã de minte, și poate totuși îți revizuiești comportamentul asupra vânzãtorilor. A da mã poți jigni face cum vrei tu îmi poți spune copil etc fiindcã mã doare fix în plex, dar știi dc? Nu neapãrat ca numi pasã ce zic alții despre mine, și deoarece ( aici mã refer la faza cu copil ) eu spre deosebire de alții și posibil chiar de tine nu mã ascund sub cortinã vârstei, da am 13 ani nu înțeleg problemã, în orice joc și forum conteazã vârstã sã fii matur cicã, ideea e ca , conteazã ce știi nu ce vârstã ai, de multe ori pânã de curând ziceam ca am 15 ani, doar ca sã nu se radã de mine, ghici ce toți mã credeau pânã intro zi cand miam dat Seama ca nu pot trãi cu aceastã minciunã toatã viațã mea, și ca trb sã schimb asta și sã spun adevãrul mulți au fost uimiți, asta e hainã îl îmbrãca pe om, nu pot schimba vârstã și nici dacã aș putea nu aș faceo. Pe cs go toatã lumea și nu numai acolo akm dau un ex zic ahahahaha kid și ce sã vezi când cãrãm echiqa fãceam ace semiace etc ziceam fãrã rușine Yes im kid. Pur și simplu. Akm mã poți jigni etc numi pasã. Eu doar mi-am spus public pãrerea. Akm doar am fãcut un simplu cont cu un nume anonim, mã rog eu nu te oblig sã cumperi ceva ce nu vrei pe viitor numai fã astfel de topicuri când tu doar cauți scandal. Mã rog numi pierd timpul aiurea când pot face alte chestii mai interesante. Mai sunt și alții cumpãrãtori nu numai tu și poate îl dau chiar unui prieten sã ne jucãm împreunã eu doar și mã repet tiam fãcut O simplã ofertã. Acum serios vorbind tu crezi ca mã tãvãlesc a dupã niște amarați de 10E? Eu trãiesc din ei? Asta zici , nici sã scoti O fatã în oraș nu poți face cu banii iștia. Cicã vreau doar bãnuți tai vai ce frumos ai ziso cred ca pt. Tine sunt O avere..

Mã rog akm O sã zici atunci ce mai ceri dacã nai nev de ei. Pur și simplu vroiam sã scot și eu un mic profit dacã tot am dat doar 6E pe el... Și un 1E dacã scoteam eram fericit. Și nu fiindcã vai 40LEI gt sunt jmeker și fiindcã mã simțeam împãcat ca am fãcut O afacere profitabilã, mãcar mã simțeam "afacerist" ca sã zic așa. Mã rog cred ca am spus tot ce era nevoie. Spor la vândut dacã îți mai cumpãra cineva cu O asemenea atitudine. Apropo numai fã afirmații eronate cicã nu a fost ofertã... Mda... Tipic unora dintre voi. Asta e tu pierzi nu eu cumpãrãtor tot O sã gasesc odatã și odatã. Mã rog atât am avut de spus pe acest subiect patetic. Spor la vândut încã O datã

Akm sã închid anonimatul :

Cu respect Iusti ( nickul de pe comunitãți și svr de samp )
O seara fãinã sã ai și voi toti akm mã retrag la puțin somn, sunt obosit la cât miam bãtut capul cu acest "individ".

Va pupa Iuști ( NO *** ) - pt. Unele glume proaste pe care le au unii.

Hai frate pe bune?Parca ai fi la Proba Scrisa Romana in BAC.
Multi procedeaza ca tine bro...isi fac conturi noi ca sa tepuiasca si astfel nu pierd nimic prin ban.Ti-am zis ca nu a fost nici o reducere la acest joc (a fost lansat in urma cu 12 zile si are succes,n-au interes sa-l reduca inca) .
Anyway,puteti inchide topicul.Vad ca nu se poate... :)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 22 August 2015 19:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Buying  


The time now is 28-04-2024, 21:36:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x