User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Ak-47 , Dmc , Putzoix
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message8993
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 10:37:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu exista zi lasata de la dumnezeu sa nu se certe cu cineva pe server,eu sincer m-am saturat de atitudinea asta de pitipoanca.
Scama e nushtiu cum,putza e popandoc,eu mare macho,ala nushtiu cum,ea e singura desteapta.
I-am dat kick pentru citatul:"PUTZA NUMAI IN BAZA STII SA STAI CA POPANDOCUL",a reintrat si a inceput sa se ia de viat amea,a lui putzi si a lui scama.
Oricum discutia nu e toata din consola a copiat ce i-a convenit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 10:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq --> am intrat pe serv vorbeam cu simonik si dintr-odata te aud pe tn "get a room" cine pe cine a bagat in seama ???? nu puteai sa taci ??? n-aveai tu treaba ce vb eu cu ea! asa ca taci nu te mai da sfant!

scama --> arata-mi o singura injuratura pe care ti-am adresat-o eu tie, una singura, si tu si ceilalati, e o diferenta mare intre a injura si a face misto, nu folosesti cuvinte obscene ci doar caterinca, dar in fine voi nu prea intelegeti

putziox --> nu am nimic cu el, el n-are nici o vina mi-a zis si particular ca nu l-a deranjat nici faza cu putza ptr ca asa ii zic multi nici faza cu popandaul, dar ak nu prea a inteles c-a fost zisa sub forma de gluma si nu prea exista cuvinte obscene in aceasta fraza

duddete --> de ce te-ai saturat? de mine? de conflictele mele? draga mea pune-ti la punct admini si nu vor mai fi conflicte intre mine si ei, invata-i sa respecte, am atatia martori ca nu zic si nu fac nimic decat doar daca sunt provocata, si lor le place sa ma provoace, zi-le sa ma lase in pace si nu vei mai avea parte ce certuri! arata-mi tu mie unde sunt eu vinovata in aceasta cearta ptr ca eu innebunesc...de ce mereu e vina mea??

ak-47 --> nu dragule n-am copiat doar ce mi-a convenit, ti-am salvat o singura fraza n-am copiat ptr ca pur si simplu am sarit peste ea fara sa-mi dau seama "trebuia sa-mi dau seama ca mai exista un scama pe serv" si chestia asta ti-am zis-o dupa ce ma amenintai ca nu mai joc pe serv. Esti stapanul serv si eu nu stiu ??? explica-mi si mie... oricum nu e prima oara cand ma ataci si te iei de mine fara motiv, dar nu prea obisnuiesc sa fiu pupincurista si sa fug rpd sa fac reclamatie, insa aseara a fost picatura care a umplut paharul, iar de acum incolo cum vad ca ma provocati direct pe forum! si la cea mai mica abatare, pe forum, nu-mi pasa....sunt 100 de "bagari in seama aiurea cu mine" 100 de reclamati fac!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
y0y

[Freakz * xGen]



Status: Offline
(since 29-08-2021 22:26)
Joined: 22 Nov 2006
Posts: 1050, Topics: 64
Location: System32

Reputation: 812.6
Votes: 16

   
Post Posted: 18-11-2009, 11:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

io zic sa terminati subiectu asta .
ak-47 cred ca ^PutzioX^ poate sasi rezolve problemele singur daca nu .. cere ajutoru
ak-47 a primit avertisment
liq asa e el bagator in seama astai felu lui sasi bage nasu unde nui fierbe oala
scama veziti de treaba ta ca nu discuta nimeni de tine aici si nici de mine

din partea mea unii admini nusi vad varful nasului care e si ala mic

pt toti adminii bagatori de nas in fierbe oala .... vedetiva frate de joc exceptie cand se incalca regulamentul




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 13:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De cand ai pierdut adminul ai o aditudine pe server care lasa de dorit,daca nu postai fraza aia flame nu cedam,pana la urma suntem oameni nu m-am putut abtine de la unele chestii.Eu nu sufar si am avut o activitate destul de buna pe server dar nu ma pot lasa calcat in picioare ca scame de catre lady D.
Have a nice day!.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 18-11-2009, 15:47:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cel care a inceput scandalul ar trebui pedepsit primul...si pe urma cel care raspunde cu aceiasi moneda...asa mi se pare normal...

Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 18-11-2009, 16:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu sugerez sa va ignorati reciproc de acum incolo si de asemenea daca apare o neintelegere sa va chinuiti macar sa ma comportati civilitati pt ca nu sunteti animale.. se presupune ca suntem toti oameni.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 18:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

i-am raspuns civilizat din cate stiu...dar cel cu jargoane gen "haladit-o" el este! deci cum poti sa te rezumi la amandoi cand de fapt unu singur este vinovat? E CHIAR ATAT DE GREU DE ACCEPTAT CA N-AM NICI O VINA!


si stai linistit ca de-acum incolo toti veti fi ignorati, si cum comenteaza vreunu pe forum!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 18-11-2009, 18:40:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar frumos ai raspuns lui liq.. te'a provocat, l'ai injurat, Ak-47 ti'a vorbit urat, liq te'a provocat prin expresia lui de aceea sunteti VOI nu doar EL,
eu unul sunt de acord, cand ai ceva de reclamat sa o faci dar ca sa fi privita ca partea lezata sfatul meu e sa nu te iei la cearta cu ei sa nu va vorbiti urat, doar sa ii reclami.
take care -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 18-11-2009, 18:53:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady D., invata sa nu mai raspunzi provocarilor. E singurul sfat pe care ti-l pot da.


Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 18-11-2009, 19:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady, am aratat injuraturile cui trebuia nu numai odata ci de multe ori si am aratat cui trebuia sa arat la owneri la dudette , ion etc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 20:21:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bv scama esti un copil exemplu, o sa-ti aduca mosu o acadea si cu acest reply am terminat, de azi inainte..cum ma provocati pe forum cu voi..sa vedem..sunt curioasa...ce masuri se va lua!

topic closed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 18-11-2009, 20:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ehh, daca dudette a fost mai indulgenta.. eu nu pot fi.


Code:
*DEAD* Lady D. : ptr ce am luat kick
*DEAD* Ak-47 : fa reclamatie
*DEAD* Ak-47 : pe forum
*DEAD* Ak-47 : sa vezi


Esti obligat sa dai explicatii celor pe care ii sanctionezi in cazul in care ti se cer.

Quote:
Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare



Code:
Ak-47 : tu mai vrei
Ak-47 : sa joci pe sv?
Ak-47 : zi rpd?
Ak-47 : mai vrei?


Nu depinde de tine (un Blood Guard) daca un user joaca sau nu pe server, cu atat mai mult cu cat acel user are si o functie pe server, caz in care doar ownerii ii pot interzice acest lucru.

Code:
*DEAD* Ak-47 : hai haladit o lasane
*DEAD* Ak-47 : nu am chef

Un admin este obligat sa aplaneze conflictele. Indiferent de motive certurile intre admini si oricare user (admin/slot/jucator) sunt interzise.

Avand in vedere ca esti Blood Guard, fiecare actiune a ta ca admin conteaza si, evident, fiecare greseala a ta este sanctionata. Primesti asadar 3 avertismente, nu 1. (scazut la slot)





Lady D. la urmatoarea abatere de la regulament vei ramane fara slot.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 18-11-2009, 20:47:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand, inceteaza cu draga mea. nu ne tragem de sireturi -
in al doilea rand uiti ca ai injurat si singura. fara sa fii provocata. asa ca iti sugerez sa iti reimprospatezi memoria si dupa sa iti dai drumul la gura.
2 la rand..nu esti moderator sa decizi cand se inchide topicul -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 21:25:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate stiu duddete sunt mai mare ca tine, si-asa ca ma pot trage cu tine de sireturi...si pot vb cum vreau..sau preferi sa vb cu dvs?bine hai nu iti place tie ca ti-am zis "draga mea" imi cer scuze, si-n al doilea rand am zis doar sa-l inchideti ca nu-si mai au rost discutiile...n-am ordonat din proprie initiativa..e alegerea voastra..nu-ti mai imagina tu chestii!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 21:26:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ms Ghost,chiar meritam am avut o atitudine execrabila la adresa unei printese.
Btw citeste din loguri toata intamplarea,care s-a intamplat in jurul orei 22:30,sunt multe pasaje care lipsesc si scuze tuturor ca mi-am permis sa raspund asa urat unei printese care ne incanta cu prezenta ei pe serverul war3.freakz.ro

Haladita=fata care e trecuta prin viata,care nu mai cade la prima propunere,care e invatata cu masini,bani etc.
Nustiu ce e asa urat cuvantul asta dar dupa cum se exprima o caracterizeaza.

O seara frumoasa,chiar meritam,atitutinea mea pe server este una execrabila si meritam 3 avertismente pentru asta. -
Macar daca eram la a doua abatere,dar e prima de cand am primit acces pe acest server!.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by felixcat, 18 November 2009 22:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 14-05-2024, 05:08:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x