User
Pass
2FA
 
 

Configurarea primului pc de gaming decent....

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message541
UrsuL.?!

[>>•bRains̶]



Status: Offline
(since 06-05-2016 03:25)
Joined: 13 Apr 2014
Posts: 153, Topics: 10
Location: Smoke world men..

Reputation: 37.3
Votes: 6

     
Post Posted: 21-07-2015, 09:00:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare lume m-am tot gandit ca a venit vremea sa imi fac un upgrade la pc.
Cu totul mai exact. Asa ca trec la subiect, vreau sa dati cu parerea daca urmatoarele piese sunt bune pt gaming low.
Adica gen cs go , low teamfortress 2 low ,minecraft low , dota 2 , si lol. Deci in mare parte nu vreau ULTRA doar low si ok.

Procesor AMD APU A4 X2 4020, 3.4GHz, 1MB, 65W, socket FM2 este un dual-core si are o placa video integrata AMD Radeon HD 7480D de 1 gb pe 760 mhz frecventa.
Memorie desktop CRUCIAL , 4GB DDR3, 1600MHz, CL11
MSI A88XM-E35, A88X, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, M-ATX, A88XM-E35 cu tot ce trebuie pe ea.
Si cam atat, restu sursca carcasa le am deja. Si ce mai vreau sa mentionez este ca vrrau sa stau deocamdata pe placa integrata in procesor si intre timp strang pentru una dedicata.
Deci sper sa fie ok pt acele jocuri nu pe detalii ff mari.

Am nevoie de o mana de ajutor de la priceputi -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by GabrielDrunk, 09 November 2015 19:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 14:06:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x