User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Ak-47 , Dmc , Putzoix
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message8994
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 21:31:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Haladita=fata care e trecuta prin viata,care nu mai cade la prima propunere,care e invatata cu masini,bani etc.
Nustiu ce e asa urat cuvantul asta dar dupa cum se exprima o caracterizeaza.



La femei, inseamna o vagaboanta, care a luat-o de jos, si acum e pe val: "a uitat de unde a plecat, s-a haladit de cand o arde cu ala" etc..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diavolitza

[deviL girL]



Status: Offline
(since 13-11-2012 13:53)
Joined: 17 Feb 2008
Posts: 2033, Topics: 20
Location: mOoN

Reputation: 160.9
Votes: 19

Post Posted: 18-11-2009, 21:35:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady.D poti pur si simplu sa pui hud_saytext 0 si gata -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 21:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crede-ma ca l-am pus de multe ori! dar mi se pare aiurea...nu stiu parca nu e cs fara chat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 22:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se poate inchide subiectul,s-a luat o decizie,nu-si au rostul alte comentarii,chiar daca a fost cam drastica avant in vedere gravitatea erorii. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 18-11-2009, 22:31:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poti recastiga adminul oricand.

Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 18-11-2009, 22:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lady.D totul a plecat de la tine:
ai jignit un admin ai luat un kick. nimic mai mult, stiai ca ai gresit totusi nu te-ai oprit ai continuat sa comentezi decizia, pe server nu se comenteaza deciziile exista forum. daca erai un user nou care nu cunostea regulamentul ziceam ok este noua etc etc.. dar cand stii ca este acoperit 100% de regulament te apuci sa si comentezi decizia deja nu stiu cine suferea in momentul acela -. ak- a gresit pentru ca s-a aprins foarte repede si ti-a jucat jocul, si nu cred ca a fost scazut la slot pentru say ci pentru admin_chat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 22:54:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dmc24 wrote:
lady.D totul a plecat de la tine:
ai jignit un admin ai luat un kick. nimic mai mult, stiai ca ai gresit totusi nu te-ai oprit ai continuat sa comentezi decizia, pe server nu se comenteaza deciziile exista forum. daca erai un user nou care nu cunostea regulamentul ziceam ok este noua etc etc.. dar cand stii ca este acoperit 100% de regulament te apuci sa si comentezi decizia deja nu stiu cine suferea in momentul acela -. ak- a gresit pentru ca s-a aprins foarte repede si ti-a jucat jocul, si nu cred ca a fost scazut la slot pentru say ci pentru admin_chat

In sfarsit un reply cerebral , -,cam asta a fost tot ce s-a intamplat ce a enumerat dmc,dar in fine ownerii au ultimul cuvant. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady D.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2010 19:26)
Joined: 01 Oct 2007
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 22:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-am jignit nici un admin, sa-ti explice putziox, am luat kick de la ak ptr ce i-am zis lui putziox si continuare o stiti...si putin imi pasa de ce si ptr ce a fost scazut la slot ak..mc


De la: ^PutzioX^
Cãtre: Lady D.
Trimis: 18-11-2009, 00:09:04
Subiect: cum zici u Comenteazã mesajul
Mda....vad ca nu ai inteles nimic din tot ce ti-am explicat pe sever...nu e nimic personal si nici nu m-a deranjat ce ai zis...faza cu popandaul


De la: ^PutzioX^
Cãtre: Lady D.
Trimis: 18-11-2009, 00:17:43
Subiect: cum zici Comenteazã mesajul
Era vorba de popandau...De putza nici vorba pentru ca asa imi zic multi - intelegi totul gresit...


Astea sunt msg private primite de la putziox pe forum! De ce nu mi-a dat el kick sau llama si-a trebuit sa te bagi tu??? S-arati ca esti mare si tare ca ai admin?S-arati ca ma poti ameninta?S-arati ca esti macho si ca mie nu-mi merge cu tine? S-arati ce? ca mi-ai zis atatea...iar eu nu-mi amintesc un singur cuvant cu care sa te jignit pe tn! asa ca lasa parerile astea de rau ca esti vinovat si punct

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 23:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady D. wrote:
n-am jignit nici un admin, sa-ti explice putziox, am luat kick de la ak ptr ce i-am zis lui putziox si continuare o stiti...si putin imi pasa de ce si ptr ce a fost scazut la slot ak..mc


De la: ^PutzioX^
Cãtre: Lady D.
Trimis: 18-11-2009, 00:09:04
Subiect: cum zici u Comenteazã mesajul
Mda....vad ca nu ai inteles nimic din tot ce ti-am explicat pe sever...nu e nimic personal si nici nu m-a deranjat ce ai zis...faza cu popandaul


De la: ^PutzioX^
Cãtre: Lady D.
Trimis: 18-11-2009, 00:17:43
Subiect: cum zici Comenteazã mesajul
Era vorba de popandau...De putza nici vorba pentru ca asa imi zic multi - intelegi totul gresit...


Astea sunt msg private primite de la putziox pe forum! De ce nu mi-a dat el kick sau llama si-a trebuit sa te bagi tu??? S-arati ca esti mare si tare ca ai admin?S-arati ca ma poti ameninta?S-arati ca esti macho si ca mie nu-mi merge cu tine? S-arati ce? ca mi-ai zis atatea...iar eu nu-mi amintesc un singur cuvant cu care sa te jignit pe tn! asa ca lasa parerile astea de rau ca esti vinovat si punct

Nu am pledat in nevinovat si mi-am recunoscut vina in reply-urile de mai sus,dar cred ca tu citesti doar ce iti convine,am zis ca e prea drastica masura luata.
Nu conteaza cine iti da kick nu e neaparat nevoie sa iti dea putzionX,ai avut admin si ar fi trebuit sa cunosti acest aspect si m-am grabit cand ti-am dat kick pentru ca uitasem ca ai slot,pana la urma kick-ul a fost degeaba ca ai revenit dupa nici 1 secunda,llama era mai indicata si nu se mai ajungea aici daca 3 runde purtai un monolog.
Avand admin si destula experienta pe server ca si jucator ,stiiai foarte bine de ce ai primit kick si de asta ti-am si sugerat sa faci plangere in caz ca ai fi crezut ca ai fost neandreptatita in legatura cu kick-ul,dar ai continuat cu atitudinea ta care te caracterizeaza(mistoruri,comparatii ironice etc).
Cat despre jigniri,nu neaparat,doar mistouri la adresa mea si a lui -=Scama=-.
A mai aparut un scama pe server(comparatie ironica)
Sa imi dai beep cand te dezvirginezi(misto),macar daca m-ai cunoaste personal.
Lasa-ma cu atitudinea asta de mare macho(misto).
Si lista poate continua,nu imi aduc aminte chiar toata discutia,dar poate se va uita cineva si in loguri

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 18-11-2009, 23:19:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady D. wrote:
din cate stiu duddete sunt mai mare ca tine, si-asa ca ma pot trage cu tine de sireturi...si pot vb cum vreau..sau preferi sa vb cu dvs?bine hai nu iti place tie ca ti-am zis "draga mea" imi cer scuze, si-n al doilea rand am zis doar sa-l inchideti ca nu-si mai au rost discutiile...n-am ordonat din proprie initiativa..e alegerea voastra..nu-ti mai imagina tu chestii!



impresia asta o ai tu - multi inainte dar chiar nu-mi pasa cati ani ai - si chiar daca ai fi mai mare..ceea ce m-as mira... asta nu inseamna ca te poti trage de sireturi doar ca ai cativa ani in plus. just so u know.nu cu mine in orice caz.
one more thing.daca tot te lauzi ca esti mai mare de ce te porti si te ataci ca o pustoaica frustrata de 16 ani ?







Last edited by dudette on 18-11-2009, 23:21:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^PutzioX^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 09:00)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 110, Topics: 19
Location: Everywhere

Reputation: 165.5
Votes: 4

Post Posted: 18-11-2009, 23:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh Lady bravo...iti dau pm ca sa le pui pe forum...never mind.

Cat despre tine ak ti-am spus ca nu vreau sa-ti pierzi adminul aiurea si sa te potolesti chiar in timpul in care te certai cu Lady.


Nu dau autografe...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 18-11-2009, 23:40:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

y0y wrote:
io zic sa terminati subiectu asta .
ak-47 cred ca ^PutzioX^ poate sasi rezolve problemele singur daca nu .. cere ajutoru
ak-47 a primit avertisment
liq asa e el bagator in seama astai felu lui sasi bage nasu unde nui fierbe oala
scama veziti de treaba ta ca nu discuta nimeni de tine aici si nici de mine

din partea mea unii admini nusi vad varful nasului care e si ala mic

pt toti adminii bagatori de nas in fierbe oala .... vedetiva frate de joc exceptie cand se incalca regulamentul


ba amice, tu esti ala care isi protejeaza tovarasii cand isi baga penisu pe server? DA TU ESTI ALA, acum scuteste-ma ! Si vezi regleaza-ti cuvintele pe server, ca nu ne tragem de sireturi, orice varsta ai avea.

@Lady: nu am zis nimic care sa te jigneasca, la "get a room" . Tu ca player nu aveai absolut nici un drept sa ma jignesti in halul asta, eu admin fiind, asta vreau sa intelegi, problema nu e la mine, e la tine, te certi cu toti, si nu e prima data, daca esti neinteleasa de noi adminii, atunci fa in asa fel incat sa fii inteleasa, era o ipoteza, poate asta era motivul pentru care te certi cu majoritatea.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 18-11-2009, 23:43:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

varsta nu dicteaza respectul pe care ar trebui sa il ai fata de o anumita persoana lady d.

limbajul si comportamentul ar trebui sa impuna de la sine un respect, nu stiu daca intelegi. tu din ce am observat pana acum nu prea te porti ca cineva care ar avea mult peste 15-16 ani. daca ai mai mult, sau mult mai mult ori faci misto(sper), caz in care cam exagerezi si ai o atitudine urata rau, ori daca asta este purtarea ta normala ai o problema



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 19-11-2009, 00:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok..hai sa terminam si cu treaba asta si sa le acopar pe toate -
sunt cel mai pensionar de pe aici asa ca la somn cu voi.
fiecare a spus ce a avut de spus nu mai vad motive pt care discutia sa fie continuata pt ca iar se ajunge la o cearta etc.
cine are ochii sa citeasca tot ce e de citit aici si daca are si cap sa judece o sa stie ce trebuie sa faca in viitor.
noapte buna -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by felixcat, 18 November 2009 22:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 15-05-2024, 00:40:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x