User
Pass
2FA
 
 

Resto Druid

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message334
Loomiz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2016 06:20)
Joined: 17 Jul 2015
Posts: 14, Topics: 2
Location: Switzerland

Reputation: 47.5
Votes: 2

Post Posted: 24-07-2015, 08:43:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Versace
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : profesor
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/loomiz
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 14:00-01:00
7.Main Spec / Off Spec : Restoration main spec / Guardian off spec Dar mulți nu știu guardian
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : M-am distrat pentru cã îmi place și am ales o clasã plinã de uimire și frumusețe, și oricine care vrea sã aibã aceastã clasã este cã am de a lucra acest lucru în clasa cred Și opinia dvs. este foarte important pentru mine cã sunt un jucãtor bun sau nu.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
talents Feline Swiftness
Ysera's Gift
Mass Entanglement Pentru Cã Trebuie sa Feng the Accursed
Incarnation Era noua mea loviturã la numele Tree of Life Și, pentru moment, cea mai periculoasã este foarte bun
Ursol's Vortex Pentru Cã Trebuie sa Feng the Accursed
Dream of Cenarius Nu pot umple cu sânge ca ritmul În aceastã secțiune
Rotatie
3x life bloom . wild growth on timp . wild mushroom on timp . nourish . regrowth . tranquility and Tree of life at Brusting

Gemming
meta : Ember Primal Diamond / roșu : Brilliant Primordial Rub /
portocale : Reckless Vermilion Onyx / violet : Purified Imperial Amethyst

etc : Shoulder :Secret Crane Wing Inscription / cloak : Superior Intellect / chest : Glorious Stats / Wrist : Mastery / Hands : Mastery / Waist : 1 gem
plus / Legs : Tailoring: Greater Pearlescent Spellthread / feet : Pandaren's Step / Weapon : Windsong dar ar trebui sã jade spirit util


10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Sunt plin de sange jucãtor batsman am
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am blizzard joc Și știu script's
Și nu vã faceți griji, deoarece experienta am bun

12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Pentru cã atunci când am una pentru Online mea raid ei nu au fost invitați Și atunci când pentru a Și Nu am on-line, au fost reduse DKP On-line mi-a spus pentru a obține timp am primit on-line, la momentul respectiv, dar nu m-ai invitati
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da, sunt sigur și microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru cã eu cred cã ești mai bun decât echipa mea anterioarã și am fost ca, îmi place, îmi place joc, dar plãcerea mea am primit de la diluare echipa precedentã și sper sã te întorci la mine . Îmi place sã joace prietenul meu și camarad în timp sã râdã și glumã, dar eu sunt într-un timp de rãzboi, nu este o gluma si rade Multumesc,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cornel3

[Zew Psihopat]



Status: Offline
(since 15-08-2018 17:54)
Joined: 28 Mar 2015
Posts: 213, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 114.3
Votes: 4

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-07-2015, 09:20:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu daca sa rad,daca este un pamflet sau sa plang daca este pe bune....

P.s.Si trebuie sa postezi in topicul de recrutari.



I was an outcast
I'm heaven's mistake
So now I'm standing at the foot
Of the fiery gates
And I turned the invitation
So I'm already late
But I wanna watch it burn
So the devil can wait!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulyart

[Gospodar Consumator]



Status: Offline
(since 31-12-2021 22:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 1115, Topics: 92
Location: Romania

Reputation: 151.7
Votes: 25

   
Post Posted: 24-07-2015, 12:17:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

refuzat... doar pentru ca pot, mi se pare corect ca in momentul in care cineva nu face cererea de recrutare la topicul potrivit sa fie refuzat instant.

un gm rog sa stearga topicu'...


"The world has come to a point where nobody is an asshole. Because everyone is."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shpace, 24 July 2015 11:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 22:43:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x