User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message323
AdriannnRap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2015 21:47)
Joined: 22 Jul 2015
Posts: 26, Topics: 5
Location: Romania , Roman Jud. Neamt

Reputation: -175.3
Votes: 7

     
Post Posted: 27-07-2015, 20:14:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamant: AdriannnRap
Reclamat: RaidenBlade
Motiv reclamatie: Neascultare de grad mai mare . A schimbat mapa fara sa intrebe + dadea vina pe legend
Dovezi: -
Alte detalii: Nu doresc neaparat un -1 .. vreau sa invete regulamentul si sa fie putin mustrat..

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Horizon.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2015 17:22)
Joined: 05 Jul 2015
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 27-07-2015, 20:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovezile unde sunt?
Le-ai uitat pe drum ? -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaidenBlade

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:30)
Joined: 25 Jul 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.2
Votes: 1

Post Posted: 27-07-2015, 20:50:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am dat vina pe legend aia a fost doar o gluma si schimbarea mapei era bine meritata deoarece tu ai bagat o mapa mica chiar daca erau multi playeri si in primu rand nu aveam cum sa te intreb deoarece erai afk la acel moment si apropo eu am invatat regulamentu,nu sunt ca tn care trebuie sa iti spun de fiecare data ca nu se da ban pentru folosirea armei pe 35 HP si nu pot intelege egoul tau cat casa cand spui ca tu faci ce vrei asa ca te rog intr-o maniera extrem de delicata sa nu vi cu reclamatii la adresa mea deoarece tu esti problema in acest subiect si apropo chiar daca sunt trial nu sunt obligat sa dau raportul unuia cu ranku mai mare din 5 in 5 minute deoarece pe acest server nu conteaza cine are ranku mai mare conteaza cine isi face treaba de admin mai bine si cine gandeste mai mult!PS:Ai venit si ai facut reclamatie fara sa ai vreo dovada concreta in toata treaba asta
2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
legend2003
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-09-2015 18:40)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 87, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 2.7
Votes: 1

     
Post Posted: 27-07-2015, 20:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci cand a dat vina pe mine raiden era doar o gluma
+ unde is dovezile? iti trb dovezi ! si Nu e sclavul tau sa iti zica din 1 in 1 sec ce face . conteaza ca e admin si face playeri fericiti ! ai pus o mapa mica ca naiba si eu am pus una medie cum ar fi de_Dust2_2x2 sau aim_crazyjump3 iar tu pui fy_snow si fy_snow_orange -


I'M THE DEATH.I'M HUNTING YOU !
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AngrryX

[Pred.FreakZ.Ro]



Status: Offline
(since 21-10-2022 22:41)
Joined: 31 Mar 2015
Posts: 1297, Topics: 53
Location: Arad

Reputation: 365.1
Votes: 24

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-07-2015, 21:07:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar fi ok sa comunicati si sa dati un vot (amx_vote "Schimbam?" Da Nu) inainte sa dati votul si sa spuneti si celorlalti admini ca uite: E harta mica, ar merge o harta mare, dau eu vot. Si dai vot, si daca lumea vrea, te descurci mai departe, vezi ce harti vor sa pui la vot si dai si schimbi harta. Legend nu te mai baga, nu e reclamatia ta.
Data viitoare cand faci o reclamatie vin-o si cu dovezi. Oricum nu este obligat sa te intrebe daca are voie si sa ii dai tu permisia. Si terminati cu copilaria.
Topic Inchis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AngrryX, 27 July 2015 19:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 00:33:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x