User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Skipper

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message194
sHobzteR69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-08-2015 10:59)
Joined: 15 Jul 2015
Posts: 29, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 2

Post Posted: 01-08-2015, 14:01:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : shobzter
Nick-ul celui reclamat : skipper
Descrierea incidentului : Imi da kick ca trag in LSV dupa ce s-a terminat take-ul , si eu eram cu jetpack in *** mea de orb . Rog sa posteze si masco poza cand ii da slap cand s-a anuntat cu cladiri . [ VENEA SI PAYDAY +_ AVEAM DJETPACK ]
Dovezi (imagini/clipuri video) : http://postimg.org/image/4tlcjc4hd/3ae8d22c/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkIpper-:-ZazY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2016 17:57)
Joined: 25 Oct 2013
Posts: 268, Topics: 52
Location: La mine acasa

Reputation: 86.9
Votes: 4

Post Posted: 01-08-2015, 14:20:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer eu ma bucur ca ati facut reclamatie ca sa pot sa va lamuresc , in primu rand ati luat minigun si v-ati pus in drumu celor de la LSV si i omorat cand vroiau sa vian la take , V-am dat kick atunci.
Dupa aia ati venit cu jetpack-uri pe ZONA si ati inceput sa trageti cu TEC PE ZONA ! La care eu am incepus sa va dau kick dupa cum poti vedea pe timestamp dupa pozele tale TAKE-ul s-a terminat la 59:20 si eu v-am dat kick la 59:59 Adiac la interval de 39 de secunde , eu in timp ce scriam /kick baje numa de stricat sunteti buni S-A terminat take-ul si nu am vazut ca sa terminat ac eram cu nasu in tastatura si da mi-a luat 39 de secunde sa dau kick-ul pentru ca prima oara am scris "/ikck" si am gresit comanda si a trebuie sa scriu iarasi .
Faptul ca v-am dat kick a fost o pedeapsa ca nu stati cuminti si stricati take-ul copiilor .
Vreti sa va dau poze cand urla Masco pe /i bajetu si shobzte ne omoara cu minigun ???
EDIT: Deaia am comenzi sa le folosesc nu sa imi fie friac sa le folosesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerdscream

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2019 20:27)
Joined: 01 Oct 2014
Posts: 199, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 54.1
Votes: 13

   
Post Posted: 01-08-2015, 15:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai poza cu kick,dovezi insuficiente T/C


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Nerdscream, 01 August 2015 13:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-07-2024, 21:53:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x