User
Pass
2FA
 
 

Propunere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message903
Skullempeng
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-08-2016 11:24)
Joined: 23 Jan 2014
Posts: 571, Topics: 108
Location: In intuneric

Reputation: -66.2
Votes: 48

     
Post Posted: 03-08-2015, 13:53:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Mã gândeam cã treaba cu frrakzu-l a mers destul de bine. Zilnic vin utilizatori noi și mã gândeam la ceva nou. Sã se facã o categorie numitã Clanuri , cu 1 server , 2 de war/mix (parcã erau servere dar nu mai țin minte.. Anyway..) la care lumea sã facã cerere de clanuri dupã un model fãcut de moderatorul secțiunii . Pe mine unul m-ar interesa așa ceva. Sã fie acolo si provocãri între clanurile din freakz și altele. Ar atrage membrii mai mulți.

NOLIMIT-ZONE COMUNITY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 03-08-2015, 14:58:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a mai propus acum cateva luni asa ceva, nu s-a acceptat? Oricum, banuiesc ca din cauza ca clanurile din Romania....ehh, procentaj mare de big fail. Cum am zis in cealalta sugestie, "media de varsta", multi chiar nu ar lua in serios acest lucru. Vine un pustan din asta zapacit si face o cerere, te increzi tu ca el isi va tine clanul in picioare? Poate daca ar exista conditii, varsta 16+, vechime 3 luni, cel putin, sa ai doctoratul luat, sau macar masterul, sau ceva de genul, zic si eu. Multi utilizatori noi sunt genul "Salut", apoi trec pe la jocuri pe forum, apoi mai baga o duma din aia si cate posturi inutile, eu categoric nu ii vad sa isi indrepte atentia direct la clanuri, si mai ales sa fie seriosi, si chiar daca acest tip de oameni si-ar indrepta-o, ar fi oarecum amuzant ca un domnisor "Salut" sa isi faca clan. Dar merita incercat, poate mai vezi ceva amuzant in timpul acelui proces.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skullempeng
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-08-2016 11:24)
Joined: 23 Jan 2014
Posts: 571, Topics: 108
Location: In intuneric

Reputation: -66.2
Votes: 48

     
Post Posted: 03-08-2015, 15:08:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
S-a mai propus acum cateva luni asa ceva, nu s-a acceptat? Oricum, banuiesc ca din cauza ca clanurile din Romania....ehh, procentaj mare de big fail. Cum am zis in cealalta sugestie, "media de varsta", multi chiar nu ar lua in serios acest lucru. Vine un pustan din asta zapacit si face o cerere, te increzi tu ca el isi va tine clanul in picioare? Poate daca ar exista conditii, varsta 16+, vechime 3 luni, cel putin, sa ai doctoratul luat, sau macar masterul, sau ceva de genul, zic si eu. Multi utilizatori noi sunt genul "Salut", apoi trec pe la jocuri pe forum, apoi mai baga o duma din aia si cate posturi inutile, eu categoric nu ii vad sa isi indrepte atentia direct la clanuri, si mai ales sa fie seriosi, si chiar daca acest tip de oameni si-ar indrepta-o, ar fi oarecum amuzant ca un domnisor "Salut" sa isi faca clan. Dar merita incercat, poate mai vezi ceva amuzant in timpul acelui proces.
Aici ai dreptate , trebuiesc puse și unele condiții.. Vechimea și altele ... Eu am spus-o doar ca idee ..


NOLIMIT-ZONE COMUNITY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 03-08-2015, 15:16:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea ii buna, dar conditiile ar trebui puse in caz ca se va accepta, va avea un rol mare in a decide oarecum calitatea clanului respectiv.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skz* Skz*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-08-2015 17:25)
Joined: 01 Nov 2014
Posts: 4067, Topics: 997
Location: Peste tot '

Reputation: 1179.7
Votes: 1203

     
Post Posted: 04-08-2015, 00:05:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie imi place ideea lui ,si chiar ar merita incercat ,dar sa vedem ce zice @AMG/@AVIOANE.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 04-08-2015, 15:47:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu.
A fost asa ceva si timp de xANI(?) nu a postat nimeni macar 1 mesaj.
Nu mai insistati.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 04 August 2015 13:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 29-03-2024, 17:40:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x