User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Cattani

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message796
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 08-08-2015, 08:58:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : YaZmat
- Numele adminului reclamat : Cattani
- Harta, ora si data faptei reclamate : de_inferno, 09:30 si 08.08
- Motivul / Regula incalcata : Am primit kick fara motiv / 7. Schimbarea hartii se face doar in cazul in care aceasta a fost supusa la vot prin comanda "amx_vote Votati harta1 harta2 harta3 harta4", votul nu se da inainte de a va consulta cu adminii prezenti pe server!
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : aici

Nu cred ca am fost indiscret intreband de ce nu a dat mai multe harti la vot. Pentru mai multe detalii o sa consulte cei cu grad consola mare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cattani
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2015 16:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 874, Topics: 28
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 188.7
Votes: 23

 
Post Posted: 08-08-2015, 14:53:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

s-a notat esti liber acuma...cand o sa ajungi cineva in comunitatea asta o sa accept sa ma tragi tu la raspundere si o sa iti dau si un raspuns in momentu acela....pana atunci mucles... iar daca pe viitor mai ai nelamuriri o faci direct pe forum nu personal !!

[*]Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza. iar data viitoare fi sigur ca o sa iti dau ban!!!


UNII...urasc fara sa inteleaga...judeca fara sa gandeasca...aud fara sa asculte...critica fara sa cunoasca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Costin95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2017 19:43)
Joined: 16 Jul 2015
Posts: 79, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 8.6

Post Posted: 08-08-2015, 16:16:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yazmat cred ca ar trebui sa o iei mai usor..prea multe reclamatii("Ce e mult strica"). Cred ca ar trebui sa fi multumit momentan cu statutul pe care il ai in aceasta comunitate si sa nu cauti sa iti pui toata comunitatea in cap pentru niste lucruri "neimportante" din pct meu de vedere...Si eu am vazut admini care dau direct mapa vara sa dea vot dar nu m-a deranjat...poate doar le-am atras atentia si am ramas la pace. Nu o lua personal, nu conosc pe nimeni din aceasta comunitate personal deci nu tin cu nimeni. Dar e bine sa existe respect reciproc, chiar daca unii poate doar ce au facut buletinul sau altii au 2 copii acasa. Respect!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 08-08-2015, 18:40:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Conteaza si felul in care se exprima, intrebi frumos, te astepti la un raspuns intr-o maniera asemanatoare. Asa de ce nu vorbim toti la misto pe server? Cum i-am spus si lui Mihai dimineata, sectiunea asta e facuta pentru cereri unban sau reclamatii. Daca vrei mai multe detalii mergi la Avertismente admini si vei vedea ca si alti admini au fost sanctionati pe aceeasi tema. Nu sunt reclamatii facute doar ca sa fie facute, nu am nimic cu ei, ba chiar pe Cattani nu l-am vazut 3 luni de cand joc eu, eu personal. Nu am de ce sa ceva personal cu el.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
El_Nino

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 19-12-2023 01:55)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 4791, Topics: 283
Location: Constanta

Reputation: 1176
Votes: 170

             
Post Posted: 08-08-2015, 19:14:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cattani wrote:
s-a notat esti liber acuma...cand o sa ajungi cineva in comunitatea asta o sa accept sa ma tragi tu la raspundere si o sa iti dau si un raspuns in momentu acela....pana atunci mucles... iar daca pe viitor mai ai nelamuriri o faci direct pe forum nu personal !!

[*]Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza. iar data viitoare fi sigur ca o sa iti dau ban!!!



Regulile sunt facute sa fie respectate de toata lumea . Incercati sa fiti corecti si sa fiti un exemplu pozitiv pentru ceilalti ! Yazmat nu este un "nimeni" , a fost detinator al unui server , in freakz ,inainte ca noi sa aflam de aceasta comunitate .




"Singur , intr-o lume de nebuni..."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
b0bYko

[freakz.ro EnErgy;x]



Status: Offline
(since 06-12-2015 15:13)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 421, Topics: 27
Location: Mars

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 08-08-2015, 19:57:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El_Nino wrote:
Cattani wrote:
s-a notat esti liber acuma...cand o sa ajungi cineva in comunitatea asta o sa accept sa ma tragi tu la raspundere si o sa iti dau si un raspuns in momentu acela....pana atunci mucles... iar daca pe viitor mai ai nelamuriri o faci direct pe forum nu personal !!

[*]Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza. iar data viitoare fi sigur ca o sa iti dau ban!!!



Regulile sunt facute sa fie respectate de toata lumea . Incercati sa fiti corecti si sa fiti un exemplu pozitiv pentru ceilalti ! Yazmat nu este un "nimeni" , a fost detinator al unui server , in freakz ,inainte ca noi sa aflam de aceasta comunitate .



+ 1



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 08-08-2015, 20:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Asemenea

Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-bebeto-

[Freakz * -carmen-]



Status: Offline
(since 19-03-2018 19:51)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 18754, Topics: 117
Location: Militari

Reputation: 2887.8
Votes: 296

 
Post Posted: 08-08-2015, 20:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1

Acu vad ca se face reclamatie din orice hai sa fim oameni maturii nu copii



Y!M bebeto_cristi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -bebeto-, 08 August 2015 18:59



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 14-05-2024, 06:53:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x