User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 248, 249, 250  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message332354
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 08-08-2015, 21:22:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu fac qq sau altceva dar lockkar cat i-am luat eu apararea acum a dat dovada ca nu ia pasat de guilda ci doar de iteme si rank , daca a ajuns sa ma ameninte pe mine omul caruia ia luat apararea mereu ca sparge guilda heaven atunci nu mai am respect sau altceva catre el . Bravo lockkare au demonstrat ca doar ranku conteaza pentru tine si acum intrebi fiecare player din guilda daca vine la tine si ii amagesti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 08-08-2015, 21:34:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ksk, daca mie nu imi pasa de guilda , in momentul de fata nu mai exista HEAVEN.
Eu am facut primul toes 25 heroic full run
Eu l-am bagat pe Huju / Shyky
Eu am tinut guilda 2 saptamani in viata ca voi nu aveati timp.
Daca nu imi pasa de guilda ma duceam fain frumos la piscina in loc sa stau pe joc sa va fac raiduri.
Eu am coordonat primul raid de toes 25 heroic full first try.
Eu v-am facut toate toate toate raidurile, absolut tot.
Eu v-am invatat cum sta treaba la spirit kings
Eu am ragusit ca am urlat la toti ***** sa nu mai dea pe scut.
Eu i-am invatat pe toti din guilda Heaven toate scripturile
Eu i-am invatat pe multi sa isi joace clasa.
Eu am tras din greu sa vina multi din forgoten aici, nu tu , nu efe , nu nimeni.
Te rog frumos nu imi mai activa casuta, te-am respectat ,m-ai respectat.
In schimbul a tot ceea ce am facut vroiam si eu niste iteme sa car toti batutii de clasa si de script.
Is multe multe multe ce as putea sa spun, dar nu mai spun ca am si eu un mini raiduc.
Nu imi mai activati casuta, si nu mai fii Drama Queen, ms.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cornel3

[Zew Psihopat]



Status: Offline
(since 15-08-2018 17:54)
Joined: 28 Mar 2015
Posts: 213, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 114.3
Votes: 4

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-08-2015, 22:30:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

(Limbaj licentios, nu aveam de gand sa schimb registrele stilistice,dar am zis sa fie pe intelesul tuturor)

Eu nici acum nu am inteles exact care a fost faza... fiecare are versiunea sa...(Zic doar ce am observat sunt pur obiectiv si impartial, in paranteza sunt comenatiile mele) Inteleg ca lockkar a fost prost ca de obicei,dar ce a zis a fost adevarat, el a tinut guilda vie o vreme, m-am plictisit eu cat l-am injurat ca ma dispera sa intru si sa fiu atent la raid... Si acum il mai aud cum urla la final de protectori sa dam CD... El nu era un bun coordonator ca se panica si totul devenea haotic,dar asa a invatat unii playeri. "In domnia lui Lockkar" au venit huju si ceilalti in guilda etc. Am vorbit putin cu Shiraii (stiu ca a fost subiectiva) si am inteles ca totul a inceput de la noul regulamet si de la faptul ca "ëfe l-a umilit pe ipp"(nu sunt sigur de valoarea de adevar a acestei afiramtii) si dupa i-a dat -dkp... zeci de playeri au primit -dkp si nu trebuie sa faci o drama din asta si eu am primit in prostie(FCK SPIRIT KINGS), chiar daca nu sunt adept al -dkp deoarece creaza certuri si nu iti pica bine sa pierzi din dkp-urile pentru care "muncesti" seri intregi de nervi si stres(mai ales ca e cald). Revenind cred ca amandoi aveti dreptate,dar mereu sunt 2 sau mai multe versiuni ale aceleasi povesti, Lockkar a mai fost item whore,dar chiar i-a pasat de guilda nu a fost el cel mai bun lider insa macar a ajutat guilda si playerii... multe main chare/off chare au luat gear din raidurile facute de el toata ziua,(ksk e urat sa negi munca omului cand chiar a facut ceva). Pe Ipp/seby il stiu cam impulsiv,dar e si orgolios tebuia sa va calmati toti si sa vorbiti a doua zi(eu mi-am luat "concediu medical de la wow" cateva zile ca sa nu ma cert cu huju sau lockkar dupa acel teos 10h) acum faptul a fost consumat,iar mai multi playeri au dat leave. Un alt lucru pe care mi l-a zis Shiraii a fost faptul ca:"cei cu rank in guilda s-au dat dumnezei"(sau ceva asemanator nu am retinut exact),eu unul nu sunt deacord cu aceast fapt,eu unul am respect pentru toti care mi-l castiga,sa impui respectul e de ***** si mai bine nu incerci, (daca ma calci in picioare, eu te *** in gura) asa ca cei cu rank va rog sa va abtineti de la astfel de transpuneri ale gradului vostru deoarece creeaza instabilitate,iar playerii cand vad ca nu sunt intr-o comunitate prielnica lor de cele mai multe ori o parasesc.Asta nu inseamna ca ofiterii sunt bataia voastra de joc,respectatii si ascultatii ca de obicei nu sunt prosti... Eu unul ii respect pe toti playerii de la ultimul trial la efe,chiar si pe lockkar(chiar daca nu pe fata) si huju(mi-a fost greu sa-l accept la inceput,dar atata timp cat nu urla ma inteleg bine cu el) si asta ar trebuii sa faca oricine,ca fac eu misto de toata lumea e partea a doua... e felul meu de a fi, nu ma pot abtine, insa niciodata nu am facut misto cu rautate sau ca cineva sa se simta rau eu fac la caterinca si critica mea e constructiva(sper). Ca sa nu fie pomelicul prea lung si sa ma alerge babele mai am un singur lucru de zis(defapt doua): Ofiteri/Raid lideri nu urlati ca descreieratii cand cineva greseste ca acel "cineva" se va simti prost si nu cred ca te face sa joci mai bine sa iti tot urle unu ca nu faci bine. Lockkar a facut si bine,nu mai aruncati atata cu noroi....

Ar mai fi multe spus,dar m-am gandit sa fiu scrut sa nu tin din treaba atatia oameni... Eu pot vorbii pana maine ca doar sunt la filologie, insa cred ca am atins esentialul.Daca doriti o discutie inteligenta pm.



P.S. cineva sa-mi explice in mod obiectiv ce s-a intamplat, va rog!

P.S. Sper ca a fost o lectura interesanta si va spun a doua oara: ASA AM VAZUT EU LUCRURILE,NU TIN PARTEA NIMANUI!



I was an outcast
I'm heaven's mistake
So now I'm standing at the foot
Of the fiery gates
And I turned the invitation
So I'm already late
But I wanna watch it burn
So the devil can wait!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 08-08-2015, 22:45:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

carutacudouaroti wrote:
Daca nu imi pasa de guilda ma duceam fain frumos la piscina in loc sa stau pe joc sa va fac raiduri.


dude - ia-ti o viata



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Kantay

[Redheads&Whiskey]



Status: Offline
(since 20-06-2016 15:16)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 508, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 17.8
Votes: 25

 
Post Posted: 08-08-2015, 23:10:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ar fi treaba mea dar o sa zic 1 lucru, Lockkar poate fi item whore dar din nefericire pt voi este un om care se devoteaza si stie ce face,adevarul este ca stie sa joace n clase a stiut intotdeauna scripts si a ridicat low players la rang de playerii usefull , si banuiesc doar banuiesc faptul ca lockkar nu a zis vreodata nu cand un player sau mai multi a intrebat de organizarea unui raid, unii din voi stiti sa priviti doar faptul ca s-a suparat si a plecat dar nu stiti sa priviti ca a adus playeri in g si ca a crescut playeri si ca a ridicat standardul g-ului prin gearing la cei mici si timp investit in ei, este doar o observatie si cred ca ar fi frumos sa nu mai vb urat de el deoarece nu se cade.


Love is...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 08-08-2015, 23:19:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricati playeri imi scriu eu stiu ce am vorbit cu lockkar si stiu cum m-a amenintat pe mine cum ca heaven se sparge ca fura el toti playerii . eu fiind amenitat, eu fiind SINGURU care ii lua apararea . Asemenea playeri nu merita respectul meu oricat ar fi ajutat guilda . Odata ce ameninti omul care iti lua apararea esti demn de dispret.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-08-2015, 23:38:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

c3 wrote:


1.Eu nici acum nu am inteles exact care a fost faza... fiecare are versiunea sa...


2.Inteleg ca lockkar a fost prost ca de obicei,dar ce a zis a fost adevarat, el a tinut guilda vie o vreme


3.am vorbit putin cu Shiraii si am inteles ca totul a inceput de la noul regulamet si de la faptul ca "ëfe l-a umilit pe ipp"


4.Lockkar a mai fost item whore,dar chiar i-a pasat de guilda


5.Pe Ipp/seby il stiu cam impulsiv,dar e si orgolios tebuia sa va calmati toti si sa vorbiti a doua zi


6."cei cu rank in guilda s-au dat dumnezei"(sau ceva asemanator nu am retinut exact)

7.P.S. cineva sa-mi explice in mod obiectiv ce s-a intamplat, va rog!





Pedo hai sa iti explic ce sa intamplat aseara si de ce s-a ajuns la cearta aia.

In primul rand ipp a fost deranjat de faptul ca eu am incercat sa ii explic cum sta treaba cu noile reguli si cand si cum o sa fie aplicate. A inceput sa fie agitat am considerat ca este necesar un "Efe's minions"(mut) sa il calmez. Nu stiu ce a facut el la raid(am inteles ca a luat -dkp pentru ca a murit la un lighting strom si mi se pare perfect normal sa fie sanctionat atata timp cat restul playarilor ofiteri,raidari suporta aceleasi consecinte la o greseala) Pe mine ma deranjat la el faptul ca se crede superior "si el ar merita un tratament special" ca sa ma exprim decent.. Actiunile mele le consider perfect normale si nu cred ca am exagerat cu absolut nimic. Nu a fost de acord cu ce am hotart noi (conducerea nici decum eu de capul meu) a inceput sa se simta "ofensat si batjocorit". Eu sunt de principiul gresesti platesti mai ales in punctul in care a fost implementat un nou regulament, nu exista "favoritisme". Da eu l-am laudat defiecare data cand am avut ocazia, ca este un playar bun dar ma repet iar mentalitatea si temperamentul lui il strica.Nu mi se pare normal sa se comporte cu un raid lider/ofiter (cu bagari de organe genitale si injuraturi ca la usa cortului). Iti aduc aminte de acel raid de 25h teos cand am facut prima data cu baieti care au venit din Forgotten si nu este singurul caz asemanator. Am incercat sa aplanez confictele si sa impac pe toata luma cat am putut eu de mult dar se pare ca am dat gres. Asta este viata merge inainte , guilda merge inainte cu sau fara persoanele care au dat leave


In al doilea rand legat de Loc kkar am fost cat se poate de "diplomat" si am incercat sa ii explic pe o cale cat mai amiabila ca nu procedeaza corect si comportamentul lui este deranjant pentru majoritatea playarilor din guild. Cand a fost cazul a fost laudat de catre mine/ksk si restul ofiterilor . Eu nu incerc "sa arunc cu noroi" in nimeni dar am ajuns in punctul in care nu mai suport "conditia lui"(item whore) nu mi se pare normal ca el sa poata lua itemele pe toate absolut toate caracterele de la cel mai mare la cel mai mic si sa injure ca la usa cortului pe absolut toata lumea din guilda pe ts in timpul raidului si sa favorizeze anumiti playari.Am incercat sa ii explic frumos ca nu este singura persoana care trebuie sa se imbrace dar nu am ajuns nicaieri cu vorbele frumoase si am fost nevoit sa iau masuri in privinta asta. El s-a suparat ca a primit demote (pe buna dreptate zic eu) si a dat leave. Si ca sa fiu putin mai nesimit ca merita la cum se comporta acum(ma injura ca ultima mahalagioaica) dupa atata timp de "socializat intr-un joc" atata poate atata face(a dat dovada de o gandire limitata si o dependenta absolut inumana fata de acest joc)
Spoiler:



In al treilea rand shi rai a inteles total gresit ce am incercat eu sa ii explic dupa tam-tamul facut de ipp. Eu, ofiterii nu ne consideram "Dumnezei" dar meritam un minim respect pentru efortul depus in aceasta comunitate(guilda heaven).Iar ei(I pp, Shi rai)au fost foarte nemultumiti pentru ca au realizat ca sunt tratati ca restul playarilor din aceasta guilda(ei crezand ca sunt superiori majoritatii prin faptul ca "dau dps")Shi rai imi spunea aseara
Quote:
"nu consider ca este normal ca un player(i pp) care a murit pentru prima oara la un lightning storm sa fie pedepsit prin -dkp(nu este prima oara cand a murit dar noile reguli cer pedepsirea greselilor)
. Eu nu am incercat sa umilesc pe nimeni doar sa port o discutie civilizata si sa explic noile "reforme" facute in guilda, ca el a fost ofensat si nu a fost de acord sa respecte noile reguli este fix problema lui, ma repet suntem o comunitate si toti suntem tratati egal cand vine vorba de greseli minore/majore . Cand a fost cazul am laudat pe toata lumea de la Loc kkar pana la I pp!


The Kantay wrote:


Iti explic si tie ce am tot repetat de cred ca am limba intoarsa , Loc kkar a fost laudat de nenumarate ori de catre mine si am si recunoscut ca fara el guilda asta se indrepta spre esec dar si aici sublinez cuvantul dar! in modul in care se comporta el nu se mai putea (haos la raiduri, favoritisme, injuraturi etc.). A gresit a primit demote simplu dar mintea inca juvenila nu i-a permis sa observe unde a gresit sustinand ca numai el a facut numai el a adus etc.) ma repet iar sustinand ca suntem o comunitate fiecare contribuie cu ceva de la mine pana la ultimul trial care a intrat in Heaven. Pot spune ca am gresit enorm ca i-am dat unda verde sa isi faca de cap in Heaven probabil daca era tinut sub control nu se ajungea la asta dar in viata inveti din greseli.

O seara buna!



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide



Last edited by efekt12 on 09-08-2015, 04:37:58; edited 7 times in total
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 08-08-2015, 23:59:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Kantay wrote:
Nu ar fi treaba mea dar o sa zic 1 lucru, Lockkar poate fi item whore dar din nefericire pt voi este un om care se devoteaza si stie ce face,adevarul este ca stie sa joace n clase a stiut intotdeauna scripts si a ridicat low players la rang de playerii usefull , si banuiesc doar banuiesc faptul ca lockkar nu a zis vreodata nu cand un player sau mai multi a intrebat de organizarea unui raid, unii din voi stiti sa priviti doar faptul ca s-a suparat si a plecat dar nu stiti sa priviti ca a adus playeri in g si ca a crescut playeri si ca a ridicat standardul g-ului prin gearing la cei mici si timp investit in ei, este doar o observatie si cred ca ar fi frumos sa nu mai vb urat de el deoarece nu se cade.
Multumesc foarte mult pentru aceste cuvinte frumoase , daca vreodata o sa ai nevoie de ceva in acest joc sau chiar si in real life sa ma anunti, deoarece am sa fiu primu care o sa te ajute , la fel si celorlalti , gata cu flame ul , si ms efe ca nu ai activat casuta. O Seara Placuta Tuturor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hujulikes

[STAR]



Status: Offline
(since 04-09-2022 15:35)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 363, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 23

   
Post Posted: 09-08-2015, 00:06:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

perversitatea asta ...
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krennu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2017 18:35)
Joined: 28 Jun 2014
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 9

 
Post Posted: 09-08-2015, 00:33:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

123


Last edited by Krennu on 06-09-2015, 05:46:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 09-08-2015, 00:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/disband guild si iesiti si beti coaielor -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Methewm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:05)
Joined: 27 May 2015
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 82.6
Votes: 6

 
Post Posted: 09-08-2015, 01:26:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa bem ! -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cornel3

[Zew Psihopat]



Status: Offline
(since 15-08-2018 17:54)
Joined: 28 Mar 2015
Posts: 213, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 114.3
Votes: 4

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2015, 07:13:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai pe la buftea la un majorat baiatu e gamer veniti cu ceva blizz sau niste skin-uri pe cs go si beti ca spartii -)


I was an outcast
I'm heaven's mistake
So now I'm standing at the foot
Of the fiery gates
And I turned the invitation
So I'm already late
But I wanna watch it burn
So the devil can wait!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 09-08-2015, 08:08:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krennu wrote:
@ Lockkare,tu esti un copil disperat dupa iteme,care vrea sa faca o gramada de raiduri.Dar,asta nu este demn de un player de top.




efe imi cer scuze ca ma bag la voi pe forum , dar asta e copia lu lok kar , cat a fost la mine in guilda se tot lauda pe ts ca sparge el guilda ta si ca iti fura toti oameni , acum cand e in heaven presupun ca se lauda cum sparge guilda noastra (in alta ordine de idei scapa si de "canceru" asta... ) drept dovada il pupa in dos pe lokkar cand era in guilda si acum il face disperat... . iar treaba cu lokkar e simpla e chinez farmer(copil are timp non stop de wow) e bun in felul lui dar e copil nu are voie sa aiba "putere" si grija de alti playeri ,daca era destept si isi tinea gura si isi vedea doar de clasa lui era unu dintre cei mai buni playeri de pe sv . va urez succes in continuare

PS : andreyutzu daca vrei te invat pala holy cum te-am invatat si pe cata -))) --



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cornel3

[Zew Psihopat]



Status: Offline
(since 15-08-2018 17:54)
Joined: 28 Mar 2015
Posts: 213, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 114.3
Votes: 4

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2015, 09:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce nu" Ii las pe ceilalti sa decida daca interventia ta aici a fost binevenita sau nu deoarece,presupun ca ai aparut doar sa pui gaz pe foc sau sa mai pui sare pe rana celor afectati, insa pana atunci: "have fun no regrets"







I was an outcast
I'm heaven's mistake
So now I'm standing at the foot
Of the fiery gates
And I turned the invitation
So I'm already late
But I wanna watch it burn
So the devil can wait!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 248, 249, 250  Next    


The time now is 28-03-2024, 20:38:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x