User
Pass
2FA
 
 

Teste de inteligenta si logica
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message38143
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 23-11-2009, 22:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
daca mai imi pronunti nickul vreodata fara sa fii intrebat o sa ai de suferit. atat am sa-ti zic.
imi cer scuze moderatorilor .. dar nu accept ca un copil sa vb de mine fara sa fie intrebat.


aa importanta ai inceput sa iti acorzi cum de ai raspuns in secunda 2 de cand am postat poi eu stiu cum imi cuati fiecare post ca deobicei si asa domnule obama mai zic o data nu iti convine nu citi..si o sa incetez sa ma mai iau si eu de tine cand o sa incetezi sa te legid e mine peste tot numai sa ne arati ca esti bagator in seama??ok..papusica?-

spriridusu aratami inafar ca nu iti scriu cu puncte semnu exclamari ca la politie care cuvant nu il intelegi ca scriu intruna mam si nu il scriu si m-am creca te duce capu sa iti dai seama si fara liniuta ok?....in rest anuntama cu altele;)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 23-11-2009, 22:19:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CoCaCoLa wrote:
revox wrote:
daca mai imi pronunti nickul vreodata fara sa fii intrebat o sa ai de suferit. atat am sa-ti zic.
imi cer scuze moderatorilor .. dar nu accept ca un copil sa vb de mine fara sa fie intrebat.


aa importanta ai inceput sa iti acorzi cum de ai raspuns in secunda 2 de cand am postat poi eu stiu cum imi cuati fiecare post ca deobicei si asa domnule obama mai zic o data nu iti convine nu citi..si o sa incetez sa ma mai iau si eu de tine cand o sa incetezi sa te legid e mine peste tot numai sa ne arati ca esti bagator in seama??ok..papusica?-

spriridusu aratami inafar ca nu iti scriu cu puncte semnu exclamari ca la politie care cuvant nu il intelegi ca scriu intruna mam si nu il scriu si m-am creca te duce capu sa iti dai seama si fara liniuta ok?....in rest anuntama cu altele;)

amice am casuta vocala si cineva cand imi scrie nickul primesc "notificare"
unde scrii gresit? - AHHAHAHA stai sa incep

Code:
aa importanta ai inceput sa iti acorzi cum de ai raspuns in secunda 2 -> care e logica acestei fraze?

obama -> Obama (e nume + ca e presedintele S.u.a

mai zic o data nu iti convine nu citi -> mai zic o data: nu iti convine, nu citi

aratami inafar ca nu iti scriu cu puncte semnu exclamari -> arata-mi inafara ca nu iti scriu cu semne de punctuatie (cu puncte semnu exclamari??? wtf? cand la pers a 2-a cand la 1 :o)

ca scriu intruna mam si nu il scriu si m-am creca te duce capu -> ce zice aici? aici ma bate si pe mine.. depaseste capacitatea mea de intelegere..

anuntama -> anunta-ma

verdictul meu pe scurt: esti analfabet -
o zi buna


on:
http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&&id=3&&sct=168

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 23-11-2009, 22:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CoCaCoLa wrote:
este imposibil asta:))...deoarece gandeste la scoala scriu aproape 7 ore zilnic pe forumuri daca scriu 2..acolo scriu corect gramatical..si tot..da mati disperat cu faza asta..frate se intelege ce scriu.....daca nu intelege e analfabet ala ca nu e in stare sa citeasca 2 cuvinte...daca era un moldovean si va scria ala la cum vb el ce faceati???....il bateati sa scri ca voi??..pt el era corect gramatical..si intre noi este diferenta..sincer din cate stiu sunteti din bucuresti ...mi se pare oarte ciudat cum faceti voi anumite acorduri si la anumite timpuri..deci si eu pot zice ca nu inteleg de la voi;)...si leviere iate de mana cu revox si va rog eu ca mam saturat de voi numai cand aud de voi borasc 4 saptamani..deci scutitima...nu aveti alceva de facutd ecat sa criticati tot ce nu va convine...nuti place cum scriu nuti convine ceva dute draga la haga si reclamama:))...ca teas crede in stare..ok..mam saturat sa fac off topicuri peste tot unde dau de voi 2 ca santeti asa bagatori inseama si mari critici...cand sa intamplat bing bangu voi erati acolo sa il criticati cumva?:


pepy nu pun nici un cuvant in ordinea care nu trebue sunt oltean ok??..fiecare are acordurile lui..cum se vb in zona lui...cum bucuresteanu vorbeste diferit de oltean,de ardelean etc fiecare are cum a invatat de mic;)...vino in craiova si stai sia sculta cum vb toti sa vezi cum ti se pare mataluta ca esti singuru de vorbeste "corect" ok;)..pana atunci hf;)

a si inca un mic amanunt in caz ca nu ai auzit leviere de el:nu iti convine nu citi;)...


ba copil stroflocit, poate ma iau de mana cu neamul tau si-i conduc spre origini, moldovenii au accent, cretinozoidule. nu am ba cum sa nu citesc, daca vrei sa nu citesc ceva, scrie in caietul tau de ***** in care-ti scrii debitatiile analfabete.

stii vorba aia? prostul nu e prost destul pana nu e si fudul.
nu e vorba de cum vorbesti ba idiotule ci de cum scrii, scrii ca ultimul analfabet de pe planeta asta. nu vorbesti romana, nu-ti aroga acest privilegiu. esti vai de capul tau si imi zici mie ce sa fac. hai sictir si du-te dracu si la orele de romana, penalule care esti, daca as fi tac-tu si te-as vedea cum scrii, iti rupeam picioarele ba dobitocule. m-am saturat de jeguri ca tine care se cred tari in gura la 14 ani si mari nedreptatiti ai sortii. vai de tine, de scoala in care inveti si de parintii tai ca au crescut asa un retardat.


 
Staff message (blader):
 
+2 warnuri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
d1v1NEEE

[tzup-tzup]



Status: Offline
(since 24-08-2018 10:07)
Joined: 30 Apr 2008
Posts: 1577, Topics: 75
Location: Gaza

Reputation: 286.2
Votes: 44

 
Post Posted: 23-11-2009, 22:32:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

64%, unele intrebari sunt chiar stupide -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 24-11-2009, 09:11:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
CoCaCoLa wrote:
este imposibil asta:))...deoarece gandeste la scoala scriu aproape 7 ore zilnic pe forumuri daca scriu 2..acolo scriu corect gramatical..si tot..da mati disperat cu faza asta..frate se intelege ce scriu.....daca nu intelege e analfabet ala ca nu e in stare sa citeasca 2 cuvinte...daca era un moldovean si va scria ala la cum vb el ce faceati???....il bateati sa scri ca voi??..pt el era corect gramatical..si intre noi este diferenta..sincer din cate stiu sunteti din bucuresti ...mi se pare oarte ciudat cum faceti voi anumite acorduri si la anumite timpuri..deci si eu pot zice ca nu inteleg de la voi;)...si leviere iate de mana cu revox si va rog eu ca mam saturat de voi numai cand aud de voi borasc 4 saptamani..deci scutitima...nu aveti alceva de facutd ecat sa criticati tot ce nu va convine...nuti place cum scriu nuti convine ceva dute draga la haga si reclamama:))...ca teas crede in stare..ok..mam saturat sa fac off topicuri peste tot unde dau de voi 2 ca santeti asa bagatori inseama si mari critici...cand sa intamplat bing bangu voi erati acolo sa il criticati cumva?:


pepy nu pun nici un cuvant in ordinea care nu trebue sunt oltean ok??..fiecare are acordurile lui..cum se vb in zona lui...cum bucuresteanu vorbeste diferit de oltean,de ardelean etc fiecare are cum a invatat de mic;)...vino in craiova si stai sia sculta cum vb toti sa vezi cum ti se pare mataluta ca esti singuru de vorbeste "corect" ok;)..pana atunci hf;)

a si inca un mic amanunt in caz ca nu ai auzit leviere de el:nu iti convine nu citi;)...


ba copil stroflocit, poate ma iau de mana cu neamul tau si-i conduc spre origini, moldovenii au accent, cretinozoidule. nu am ba cum sa nu citesc, daca vrei sa nu citesc ceva, scrie in caietul tau de ***** in care-ti scrii debitatiile analfabete.

stii vorba aia? prostul nu e prost destul pana nu e si fudul.
nu e vorba de cum vorbesti ba idiotule ci de cum scrii, scrii ca ultimul analfabet de pe planeta asta. nu vorbesti romana, nu-ti aroga acest privilegiu. esti vai de capul tau si imi zici mie ce sa fac. hai sictir si du-te dracu si la orele de romana, penalule care esti, daca as fi tac-tu si te-as vedea cum scrii, iti rupeam picioarele ba dobitocule. m-am saturat de jeguri ca tine care se cred tari in gura la 14 ani si mari nedreptatiti ai sortii. vai de tine, de scoala in care inveti si de parintii tai ca au crescut asa un retardat.


leviere scutestema..hai ca deja ma facusi sa dau pe afara..da la cum vorbesti tu iti spun de pe acum prefer mai bine analfabet decat taran:))-...injuraturile le-ai invatat cu oile pe camp?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pepsi

[Liverpool F.C FaN :X]



Status: Offline
(since 08-05-2021 22:22)
Joined: 05 Feb 2007
Posts: 2586, Topics: 162
Location: Bucuresti

Reputation: 138.4
Votes: 9

 
Post Posted: 24-11-2009, 10:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calmati-va frate.....si nu mai comentati care e analfabet....cel putin cat timp si voi aveti unele greseli in posturi. Unele mai multe.

Acum discutam despre probleme de logica?





In2 In2: Your username is: in2itiona
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 24-11-2009, 14:06:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai are stare taratza in voi? calmati-va sau intalniti-va fata in fata si certati-va frate pana nu mai puteti.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neo

[Always & Forever]



Status: Offline
(since 07-09-2014 10:52)
Joined: 05 Sep 2006
Posts: 1806, Topics: 101
Location: la doi pashi in urma ta ... ;;)

Reputation: 206.7
Votes: 24

Post Posted: 24-11-2009, 15:27:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cola .. -

mai taci -





levier tu chiar iti pierzi timpu pe astia? -


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Esti nesimtit rau de tot, ai warn, continuati, chiar va rog.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24    


The time now is 06-05-2024, 13:44:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x