User
Pass
2FA
 
 

Discutii generale admini
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 90, 91, 92    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message52686
H3r0.!N

[Spaima strabunicilor]



Status: Offline
(since 25-12-2015 08:50)
Joined: 17 May 2012
Posts: 1022, Topics: 13
Location: Genesis

Reputation: 252.2
Votes: 25

 
Post Posted: 28-07-2015, 21:52:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ce cauti aici mai? - Fugi la culcare, esti obosit. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KAniBaL

[Only me<3]



Status: Offline
(since 16-11-2019 19:31)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 324, Topics: 23
Location: La o shaorma cu Number :)

Reputation: 196.1
Votes: 24

Post Posted: 28-07-2015, 22:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poop pe mihai:))



*Haters will see you walk on water and say it's because you can't swim*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Edw+

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2016 12:09)
Joined: 06 Mar 2015
Posts: 164, Topics: 3
Location: Bruxelles

Reputation: 59.2
Votes: 13

   
Post Posted: 29-07-2015, 00:32:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va luati de prost...are mintea odihnita...
Trebuie potolita treaba...apoi dat boost... vb lui @Stockwell,pierdem tot...ca in vorba aia: "Si batuti si cu banii luati"
Totusi nu inteleg...dupa boost-ul trecut au ramas cativa playeri fideli,intrau in fiecare zi,gen hex,roxy,francesco...erau o gasca mai mare de "copii" dar pe parcurs...au disparut.Care sa fie treaba ?Ce lipseste? unii gen ken7 si mai era unu,am inteles ca s-au dus pe un sv care le-a dat admin sau ceva in genu(cred ca din reclamele stupide din chat) dar restul?
Poate,odata cu boost-ul ar trebui sa bagam si ceva harti noi ...sa schimbam putin "Monotonia" asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TaraLuiPapuraVoda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2019 16:26)
Joined: 08 Jan 2014
Posts: 296, Topics: 9
Location: Berlin

Reputation: 76.1
Votes: 47

Post Posted: 30-07-2015, 14:39:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci pana la urma tot eu prind copii fara minte , acu imi pare rau ca nu i-am dat *** inloc de ban , data viitoare tot asa sa faceti edw si kanibal sa le luati apararea playerilor care injura si fac probleme in lipsa adminilor
Eu de asta intru undercover , multi playeri va pupa in fund si va credeti zei dar aia in lipsa voastra incalca regulile si tot voi le luati apararea ca va linguseau
Oricum nu cred ca e copilu ala in stare sa faca nimic , nu stia nici in reclamatie sa uploadeze un SS si baga o gramada de vrajeli de la el , cica i-am dat abn permanent si el luase doar 6666 adica vreo 3 zile ,oricum sa isi schimbe nicku si sa faca iar cerere de slot ca tot o sa-mi dau eu seama care este si o sa-l zbor


Sunt considerat nebun, afemeiat, stricat, drog*t,
Pro*t, mincinos, genial, mã c*c!...
Sunt toate la un loc, sunt cum vreau sau vrei,
Sunt un parv*nit de la periferie…
Un puºcãriaº la*agiu, închis afarã… ªtiu…
B*þiv incult cu pregãtire în club,
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KAniBaL

[Only me<3]



Status: Offline
(since 16-11-2019 19:31)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 324, Topics: 23
Location: La o shaorma cu Number :)

Reputation: 196.1
Votes: 24

Post Posted: 30-07-2015, 15:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca iar mãnânci ce nu trebuie și vorbești fãrã sa te informezi mai bine și citește calumea ce scrie fiecare



*Haters will see you walk on water and say it's because you can't swim*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 01-08-2015, 14:06:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

H3r0.!N wrote:
Am stiri noi pentru voi. Chiar daca nu mai intru pe server tot o sa fiu informat de lucruri de baza. Deci idiotul de dnk mihai isi pune baza in cine nu trebuie. In primul rand imi fac datoria fata de voi, prin urmare cititi asta:
"Nu stiu face dovezi,insa admini precum kanibal au fost martori la mai multe abuzuri si nu numai..intra cu nickuri de rahat gen:sosete,ciorapi si pana mea prin care incalcau reguli,atat asupra mea cat si asupra altora.Eu oricum ca player imi permit sa injur cand nu sunt admini online si de acum asa voi si face.O voi lua de la capat cu un alt nick si v-a fii mult mai usor,iar chiar si o singura data de-l mai vad pe catea cu fite il repar eu buguind serverul,ca sa vedem cine mai joaca.Pentru ca am avut si eu server de cs(doar ca nu a fost populat) si stiu anume chestii....pot sa spun ca am o vechime de 7ani pe cs si nu-mi permit a injura pe cineva degeaba.Insa unul ca si catea care ma injura mereu + ca mi-a dat ban permanent si mi l-am scos singur si nu numai....+ ca nu prea stiu unde e ban-listul ca daca ma uit nu-l vad postat sunt sigur.E lipsa de timp....Staful il respect pentru ca stiu mai multe ca mine insa acest admin a intrecut rau masura.Am primit mai multe sa le spun asa,,coduri'' prin care pot da relog/rebut/destroy doar ca singur player si daca nu se potoleste,or sa apara erori dese pe server.Nu vreau sa o iei personal,insa cu acest admin eu n-am viata pe server.
Eu deja joc pe server cu o denumire perfecta,cu un limbaj destul de decent,insa in fiecare zi cand intra catea(o data la nush cat timp),ba face una ba face alta si cine-l vede nu-i zice nimic.
Oricum faptul fiind consumat,mai joc vreo 2-3 zile si vorbesc si eu cu sa spun asa...cel care v-a creat hostul sa-mi fac si eu unul asemanator..poate cine stie,insa totusi si aici subliniez.....................................ADMINII CARE SE IAU DE SLOT FOARTE BINE LE FAC DACA GRESESC,INSA DACA ADMINUL ESTE ASA CUM ESTE,NU POATE FII UN EXEMPLU SI NU STIU CUM POATE DESCHIDE GURA!
Eu joc pe server,insa omul numit dNk^Mihai nu v-a mai juca acest server....
Te rog nu-mi lua in seama unele lucruri spuse daca nu crezi cu adevarat ca asa voi face,insa credema hostul nu e inca intr-o stare perfecta...in principal trebuie flodat si redistribuit in mai multe ,,compartimente'' anti_flood si nu numai...
Nu sunt chiar asa cum cred unii,insa sunt o fire mai dinamica si sa spun asa ,,guraliva'' insa aceste lucruri nu le fac niciodata pe nedrept.
Eu pe acest server nu v-oi fii crezut,insa daca nu se face dreptate o v-oi face si singur prin mijloace indecente..."

Legat de dnk mihai, el va da de acum majoritatea flood-urilor cand va aparea sub alte nume si va cauza numai probleme pe server. Eu nu o sa intru o perioada fiindca am pc-ul bulit dar il repar. Pana atunci fiti atenti la el si sa il pedepsiti. Bafta colegii! Ne revedem curand. -

Cata drama -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
H3r0.!N

[Spaima strabunicilor]



Status: Offline
(since 25-12-2015 08:50)
Joined: 17 May 2012
Posts: 1022, Topics: 13
Location: Genesis

Reputation: 252.2
Votes: 25

 
Post Posted: 02-08-2015, 15:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tristut, stiu. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TaraLuiPapuraVoda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2019 16:26)
Joined: 08 Jan 2014
Posts: 296, Topics: 9
Location: Berlin

Reputation: 76.1
Votes: 47

Post Posted: 09-08-2015, 07:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa stiti ca arrow ala l.am prins de vreo 2-3 ori ca injura desi avea slot ,ultima oara a fost acu 2 zile pe la 10 seara parca ,vedeti ce votati....

Sunt considerat nebun, afemeiat, stricat, drog*t,
Pro*t, mincinos, genial, mã c*c!...
Sunt toate la un loc, sunt cum vreau sau vrei,
Sunt un parv*nit de la periferie…
Un puºcãriaº la*agiu, închis afarã… ªtiu…
B*þiv incult cu pregãtire în club,
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Edw+

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2016 12:09)
Joined: 06 Mar 2015
Posts: 164, Topics: 3
Location: Bruxelles

Reputation: 59.2
Votes: 13

   
Post Posted: 09-08-2015, 12:22:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pato wrote:
Quote:
De la: Arroww
Cãtre: Pato
Trimis: 04-06-2015, 13:59:41
Subiect: Re: Salut Comenteazã mesajul
ai cont paypal ? iti dau 2 euro sa-i dai ban permanent lui kyubii sau cum drq il cheama. Dar permanent vreau ,in viata lui sa nu mai intre -


S-a mai discutat ceva de Arow asta pe la pagina 89.Contra si de la mine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 10-09-2015, 14:31:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-am pus admin, uitasem de discutia asta -
Vedem ce iese si cu el, poate o sa fie un admin bun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KAniBaL

[Only me<3]



Status: Offline
(since 16-11-2019 19:31)
Joined: 20 Jun 2013
Posts: 324, Topics: 23
Location: La o shaorma cu Number :)

Reputation: 196.1
Votes: 24

Post Posted: 10-09-2015, 15:05:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El a zis ca s-a schimbat,cica nu mai injura ajuta playerii,alea alea



*Haters will see you walk on water and say it's because you can't swim*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TaraLuiPapuraVoda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2019 16:26)
Joined: 08 Jan 2014
Posts: 296, Topics: 9
Location: Berlin

Reputation: 76.1
Votes: 47

Post Posted: 08-04-2016, 18:50:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata a murit de tot serveru?

Sunt considerat nebun, afemeiat, stricat, drog*t,
Pro*t, mincinos, genial, mã c*c!...
Sunt toate la un loc, sunt cum vreau sau vrei,
Sunt un parv*nit de la periferie…
Un puºcãriaº la*agiu, închis afarã… ªtiu…
B*þiv incult cu pregãtire în club,
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 90, 91, 92    


The time now is 04-05-2024, 14:27:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x