User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie P!c@
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1342
boogie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 04:08)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 367, Topics: 12
Location: Coventry, UK

Reputation: 146.3
Votes: 8

 
Post Posted: 09-08-2015, 20:02:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: boogie
IP: 86.6.192.54
Motiv: ia.o.pauza
Durata banului: 5 minute.
Admin: -P!C@-
Ora si data: 20:54:10, 09 August 2015
Harta: de_aztec

Nu am absolut nimic cu tine dar mai ai de invatat pana sa fii admin. Imi dai slap-uri aiurea si dupa si ban cu motivul ia o pauza? Cand ai facut cererea de admin ti s-a cerut sa citesti regulamentul, lucru pe care nu l-ai facut cu desavarsire! Nu imi aduc aminte sa fie vreun paragraf in regulament in care sa se stipuleze ca jocul de cs e platforma de mesagerie instanta. Pentru cei care nu au fost pe server , am primit ban pentru ca nu am vrut sa vorbesc pe chat.

Prea multi copii frustrati care sunt admini!


Am simtul umorului drept al saselea simt!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 09-08-2015, 20:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Vulturul : daca am luat admin timp de 30 de zile pe war 3 pot si pe war 4

Vulturul : ?

-P!C@- : teoretic da...

Maria killed b1tz0n3 with ak47

-P!C@- : daca ai ore si tot ce trb da

Vulturul : ms

*DEAD* boogie : nu nu poti

-P!C@- : boogie

-P!C@- : ce s-a intamplat?

*DEAD* -P!C@- : boogie ia spune de ce nu poate


*DEAD* -P!C@- : ..

-P!C@- : BOOGIE

ADMIN -P!C@-: slap boogie
ADMIN -P!C@-: slap boogie
ADMIN -P!C@-: slap boogie

-P!C@- : spune boogie

-P!C@- : de ce dai informatii eronate?>



ADMIN -P!C@-: slap boogie
ADMIN -P!C@-: slap boogie

boogie : frate ma lasi sa joc?

boogie : nu sunt aici sa scriu romane

-P!C@- : raspunde intai


-P!C@- : de ce dai informatii eronate?


-P!C@- : ai 30 secunde sa raspunzi sau ai ban


(ADMIN) b1tz0n3 : ce a facut?
NowskI : ce ban ma?

(ADMINS) -P!C@- : raspunde aiurea


(ADMINS) NowskI : si tu ce te umflii asa in pene? omu zice ce vrea, nu a injurat pe nimeni

boogie : lasa-i sergiu.. -


-P!C@- : ce s-a intamplat?

(ADMINS) -P!C@- : hai nu mai spune


(ADMINS) -P!C@- : daca-l cunosti tu ce?


(ADMINS) -P!C@- : asta inseamna ca poate da informatii eronate?

(ADMINS) -P!C@- : unde suntem aici?


(ADMINS) Yonut*Stars : ce informatii ma afro
(ADMINS) Yonut*Stars : ce-ai facut?

(ADMINS) NowskI : la un joc pe calculator, se pare ca nu realizezi
Added to banned list
Connecting to 89.44.246.193:27015...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 09-08-2015, 20:13:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care e nelamurirea? Daca va bateti joc de jucatori suportati consecintele, simplu. Tinand cont ca esti fost owner aici trebuia sa-i atragi atentia lui boogie ca a gresit nu sa-l tii in brate. Cand l-am intrebat de ce da informatii eronate unui admin de pe war3 parca care vrea sa fie admin si aici boogie a raspuns ironic ca nu are timp sa scrie romane, nici o problema, i-am dat ragaz sa inceapa unul. Maturizati-va si comportati-va normal, nu va bateti joc de server si jucatori, data viitoare banul va fi mai mare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 09-08-2015, 20:22:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa te trezesti putin la realitate, e doar un joc, iar ceea ce a zis el a fost o gluma, in niciun caz o bataie de joc la adresa adminului de pe war3. Daca nu poti face diferenta, e cam nasol, ca ajungi sa iei decizii proaste, cum ai facut si pe server. Ceea ce ai facut tu a fost abuz. Iti multumesc pentru sfaturi, dar nu cred ca e cazul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 09-08-2015, 20:24:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adica sa faci misto de un jucator e o gluma, interesant, imi mentin decizia, banul va fi mult mai mare. In loc sa va bucurati ca lumea e interesata de server voi va bateti joc si ii alungati, nu-mi da sfaturi ca nu e cazul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boogie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 04:08)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 367, Topics: 12
Location: Coventry, UK

Reputation: 146.3
Votes: 8

 
Post Posted: 09-08-2015, 20:25:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene, sa o luam cu inceputul. Nu poti vorbi de maturizare cand tu dai ban pentru asemenea motiv. Punct!

Daca ai fi mai activ pe forum ai fi observat ca jucatorul (Vulturul) care a intrebat despre posibilitatea ca el sa obtina admin si pe war4 dupa ce a obtinut un trial de 30 de zile pe war3, are vreo 3 cereri (de slot) la activ pe serverul asta, toate respinse.

Observ ca tu nu prea stii sa faci deosibire intre unele din actiunile creierului uman. Cu ce am facut misto de el? Ca i-am raspuns corect la o intrebare adresata publicului general? Daca tu asa vezi un "misto" atunci imi fac mea culpa si ma plec in fata ta; ai reusit sa-mi schimbi ideologia.

In fine, poti sa te simti important ca mi-ai dat un ban de 5 minute insotit de cel mai pueril motiv pe care am putut sa-l intalnesc.

Am vrut doar sa subliniez ignoranta sau chiar mai bine spus, aroganta, de care dau dovada unii admini de pe serverul nostru.

Merci!


Am simtul umorului drept al saselea simt!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 09-08-2015, 20:59:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
(ALL) Message from admin NowskI : si sa nu dati informatii eronate

Daca esti ironic rezolvi ceva? Demonstrezi ca esti imatur si nimic mai mult...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 09-08-2015, 21:27:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am scris aia sa stie lumea cu ce are de-a face, ca e cam periculos sa dai "informatii eronate" pe serverul asta. Te trezesti cu slap-uri si ban-uri de 5 minute care pot fi mult mai mari de fapt. Dar e si o parte buna, poti primi si o vacanta, nu? Parca era si asta unul dintre bonusurile incluse de tine.

Si daca tot iti plac citatele..

Quote:
*DEAD* -P!C@- : vrei vacanta?
-P!C@- : vezi ca pleci
-P!C@- : repede

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 09-08-2015, 21:30:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exact, atat timp cat nu te potolesti si iti ataci colegii e normal ce am zis, cand Luca m-a luat cu he-ul ai scris repede "precisa aruncare Luca", tot timpul cauti scandal, tot timpul vrei sa iesi tu in evidenta, te las, nu e problema poti fi calmat chiar daca ai acces. Cand a intrat Boogie a inceput si el cu mistourile, trebuia sa ia un ban de 1000 minute dar tinand cont ca aveti acelasi ip am zis sa ma abtin de data asta, dar atat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boogie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 04:08)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 367, Topics: 12
Location: Coventry, UK

Reputation: 146.3
Votes: 8

 
Post Posted: 09-08-2015, 21:41:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt genul care sa scrie atat de mult, dar de data asta chiar nu ma pot abtine.

Stii porunca nr.3?

Cand zici de mine ca tot fac misto de parca as fi clovn la circ te rog sa vii si cu dovezi. Eu chiar inclin sa cred ca tu ori ai vedenii si citesti ceva ce numai tu vezi ori chiar nu stii sa faci diferenta dintre diferite forme de exprimare. Iti dau cuvantul meu de onoare ca daca tu imi arati unde si cand am facut "mistouri" eu nu mai intru pe serverul asta niciodata si asa am sa-ti fac si o bucurie.

Si cand acel jucator (Vulturul) te-a rugat sa-i dai link-ul de unde poate sa obtina admin pe 30 de zile pe war4, de ce nu i l-ai pus la indemana? Daca tot ziceai ca eu i-am dat informatii eronate in momentul cand i-am spus ca nu e conditie suficienta sa ai trial pe war3 ca sa obtii admin si pe war4?

Se pare ca informatiile eronate vin din alta parte. Antena 3 ?

Ti se cam impleticesc ideile in cap si asta nu e bine, pentru viitor si pentru viata particulara, ca asta e un joc, in caz ca ca ai pierdut contactul cu realitatea.

Iti dau un sfat prietenesc, pentru ca inca o data, nu am absolut nimic cu tine; hai sa incheiem aici si recunoaste ca ai gresit, macar in sinea ta.


Am simtul umorului drept al saselea simt!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 09-08-2015, 21:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene, traiesti pe alta planeta. Da-ti doua palme inainte sa mai scrii ceva si trezeste-te la realitate. Deci amenintarile tale de a ma trimite pe mine in vacanta sunt ok, dar e sfarsitul lumii ca am zis eu "precisa aruncare Luca" sau "nu dati informatii eronate" pe amx_say si automat am devenit un scandalagiu si un cautator de atentie. Logica ta pute. De la un caz singular ai ajuns tu la concluzia ca eu sunt TOT TIMPUL un scandalagiu si un cautator de atentie. Dupa ce-ti dai palmele alea 2, mai da-ti inca 3. Si inca ceva, eu ma calmez singur, nu am nevoie de ajutorul tau. Si in vacanta plec cand vreau eu, nu cand vrei tu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Best Best

[Madalin Valorosu']



Status: Offline
(since 14-01-2018 17:31)
Joined: 23 Mar 2014
Posts: 375, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 237
Votes: 9

Post Posted: 09-08-2015, 22:25:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai eu tind sa cred ca P!C@ a avut dreptate pt ca daca boogie nu vroia sa scrie romane nu ar fii trebuit sa ii raspund acelui jucator. + ca a fost un ban de doar 5 minute si pac reclamatie,,,nu cred ca se putea face pt asa cv reclamatie...Vad ca si nowski ii tine partea..gen 2 vs 1. + ca voi 2 adminii aveti ceva de impartit.. aici nush ce sa zic, este problema voastra. dar cred ca se putea rezolva la "discutii" unde poate se rezolva rapid si se lua o decizie corecta. Aici s-a cam uitat de boogie si va certati doar voi 2.. Cred cineva " mai mare" va lua o decizie corecta in privinta a ce dezbateti voi aici, Asta a fost parerea mea puteti tine cont sau nu de ea. Bafta! -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boogie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 04:08)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 367, Topics: 12
Location: Coventry, UK

Reputation: 146.3
Votes: 8

 
Post Posted: 09-08-2015, 22:40:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa fie treaba mai clara: jucatorul cu pricina a zis ca el tocmai a obtinut trial de 30 de zile pe war3 si a intrebat daca se poate sa obtina admin automat si pe war4, iar eu i-am raspuns ca nu se poate, mai ales ca el are 3 cereri de slot pe war4 , toate respinse. Atat! Altceva nu am zis. Nu stiu cu ce am gresit. Omul a pus o intrebare simpla iar eu i-am dat un raspuns simplu si corect dupa cunostintele mele in ceea ce priveste regulamentul serverului war4.

Dupa cum am spus mai sus eu reclamatia am facut-o doar sa subliniez aroganta unor admini! Nu vroiam sa joc cartea asta dar eu am fost admin pe war4 cu mult inaintea lui pica si pot sa spun cu toata sinceritatea ca el a abuzat grosolan de puterea de admin.

Nu imi place sa ma repet dar cum am mai spus si mai sus, putem incheia aici cu speranta ca pe viitor pica mai lasa acasa putin din zel si toate o sa fie bune si frumoase -


Am simtul umorului drept al saselea simt!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 09-08-2015, 23:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci omul nu e lasat sa joace, e slapuit, amenintat si apoi banat absolut degeaba si tu te plangi ca a facut reclamatie pentru un ban de 5 minute? E irelevant pe ce perioada a dat banul. Nici macar un gag de 1 minut nu merita. Abuzul e abuz. Daca va place atat de mult comunismul, mutati-va in Coreea de Nord.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 10-08-2015, 11:48:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se observa ft clar ca este twister in concediu fiecare face ce vrea si cum il taie pe el... va certati aiurea si din cauza unui player gen VULTURUL care dupa parerea mea nu va obtine ADMIN pe sv asta nicodata .. intradevar a avut trial pe 3 si nu a facut nimic.... doar isi batea joc de playeri ...
In loc sa ne ajutam sa ne sprijinim noi ADMINII asa cum era o data war4 .. am ajuns sa ne banam pt niste chestii absurde,,, asa se duce totul de rapa .. in loc sa avem grija de sv .. noi ne certam intre noi...
BAnul aceste chiar el si 5 minute este dat aiurea .. parerea mea,, -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by leonad3s, 10 August 2015 11:00



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 09-05-2024, 06:12:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x