User
Pass
2FA
 
 

Probleme in BG-uri-, Crash-uri la COOLDOWN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other
Author Message400
kakarotxz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2017 11:52)
Joined: 05 Feb 2011
Posts: 96, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 101
Votes: 10

 
Post Posted: 14-08-2015, 23:22:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare Wow Freakz, Staff, Playeri, Spameri. Deschid acest topic pentru a trage un semnal de alarma cu situatia PVP-ului in Random Battlegrounds. Dupa cum stiti sau poate nu stiti, atunci cand iti este lumea mai draga intr-un RANDOM BATTLEGROUND primesti CRASH si nu doar odata , ci de 5,6,7,8......pana la 20 de Crash-uri pe BG. Tind sa cred ca atunci cand se da crash, se da premeditat, tind sa cred ca sunt unii playerii care au clasele sau spell-urile sau mount-urile sau orice altceva de pe contul lor, bugat si ei sunt constienti de asta si tot abuzeaza ca sa-si creeze avantaj in Battleground-ul respectiv. Ca GM in guilda pvp Authentiks, sunt foarte frustrat de ce se intampla si cred eu ca ar trebui sa se ia masuri cu privire la aceste crash-uri care de la un timp nu prea mai sunt RANDOM si nici HAZ nu mai au ( daca au avut vreodata ).
Mie si guildei mele ne place sa jucam un PVP frumos, cinstit si fara avantaje creeate din exterior si din acest motiv rog staff-ul sa se mai ocupe si de PVP battlegrounds, nu numai de partea de PVE. Macar daca nu puteti rezolva problema cu crash-urile, faceti in asa fel incat atunci cand un TEAM de la alliance sau horde ia crash, sa se termine battleground-ul cu lose pentru ambele team-uri....asa toata lumea ramane impacata si resemnata.


Ca sã-þi pierzi capul, trebuie sã-l ai.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other  


The time now is 12-05-2024, 03:45:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x