User
Pass
2FA
 
 

Remove? Parka Era DownGrade,,

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message407
Bachuss

[Champion Bachus!!]



Status: Offline
(since 14-01-2018 02:14)
Joined: 02 Aug 2010
Posts: 444, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 94.6
Votes: 14

     
Post Posted: 18-08-2015, 21:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eh, am intrat si eu astazi in cs.. sa ma joc, mai prind un codat, si cand dau amx_who... ma eu pe nicaieri, ies, intru iar, dau amx_who tot nimik, am zis ba ceva aici sigur pute, stau eu si ma gandesc, ba cred ca am facut ceva.. dar ce? eh si acuma ma gandesc insa, voi stiti dc am luat remove:).. aveam Blood din cauza ca vezi doamne mam certat cu brn dar nu am facut decat sa`mi spun opinia.. si cik peste o sap iau champion inapoi.. si de unde ca am ramas gol... luati si voi o decizie dak luati, sau va bateti joc de mine?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 18-08-2015, 21:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sã mai spun o datã pentru cã se pare cã nu se înțelege. S-au schimbat pedepsele care se dau adminilor, Mastermind a fãcut asta. Ai fost suspendat. Nu ai primit downgrade, ci ți-a fost scos accesul o sãptãmânã, la reclamație scrie destul de clar asta.


PEDEPSE PENTRU ADMINI
(sanctiuni date de oricare Owner)

SUSPENDARE O SAPTAMANA

1. Denigrare sau "luat la misto"
2. Limbaj indecent/obscen
3. Cearta purtata cu un jucator sau admin
4. Jignire adresata unui jucator sau admin
5. Injuratura adresata unui jucator sau admin
6. Glume, jigniri, instigari sau orice vorbe urate cu conotatie xenofoba sau rasiala la adresa unui admin sau jucator
7. Gag, Llama, Kick dat unui jucator in afara regulamentului
8. Ban/***/Superss dat unui jucator in afara regulamentului
9. Ban/***/Superss dat unui presupus codat fara a avea dovezi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 20 August 2015 17:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 29-04-2024, 08:30:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x