User
Pass
2FA
 
 

Cerere Helper IMBA

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1612
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 27-08-2015, 19:50:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa va spun din start ca nu am orele necesare pentru aceasta cerere. Stiu asta, nu ma feresc de nimeni, si totusi fac cererea la risc. Mai jos o sa scriu motivele.
Probabil ati mai intalnit acest motiv si in celelalte cereri: vreau sa ajut serverul. Dar in acelasi timp vreau sa ajut si oamenii. Asa am facut-o mereu, asa voi face si de acum incolo. Si in real life, si in joc. Tocmai de asta ma implic cat pot de mult pentru a ajuta serverul si jucatorii lui.

Stiu cum este sa fii la inceput, sa nu ai o firmitura in burta (in joc) si sa te lupti din greu pentru a construi ceva. Inainte de wipe am aterizat pe server si cativa stiti ce castel am facut atunci. Inca nu era terminat dar cat am minat, sapat si strans materii pentru el, numai eu stiu. Dar am avut si putin ajutor in anumite momente si numai eu stiu cat de bine m-am simtit si cat de mult m-a atras pe server, si tocmai de asta cred ca am donat aproape 40 de euro. Si voi mai dona in viitor. Vreau sa ajut cum pot. In joc ajut cu bani pe cine cred eu ca merita, si sa nu se mire nimeni ca cineva nou care a venit pe server primeste 4 cuburi de diamant si vreo 10k $ doar de fun. Asta e metoda mea de a le face viata mai usoara si de a-i atrage pe server. Si nu, nu ma folosesc de gm. Sunt diamante cumparate de la spawn sau de la jucatori, si sunt bani cumparati prin donatie.

Admin pe serverele de counter strike am fost vreo 12 ani, si chiar daca sunt doua jocuri diferite, oamenii sunt in general la fel, se comporta la fel. Am experienta cu cei care fac zile negre doar ca sa se simta ei mai bine.

Dar deocamdata gata cu motivele mele. Daca sunteti curiosi, ma numesc Stefan A., am 27 de ani si in joc am numele IMBA. Cont premium nu am dar probabil in viitor il voi cumpara. Dupa cum am spus, timpul petrecut pe server nu este mare, dar dupa orele petrecute azi (ar fi fost mai multe daca nu as fi asteptat sa rezolv o greseala personala), plus ce se vede cam construit, puteti ghici cu siguranta ca voi petrece mult timp de acum incolo pe server.

Ontime:
Spoiler:


De jucat joc cat pot de mult, in zilele de munca am cateva ore la dispozitie, iar in zilele liber as putea sa joc toata ziua daca nu sunt si alte chestii de facut. Am timp, il petrec pe server. In functie de asta, ma puteti gasi cam tot timpul pe server. Minecraft nu joc de mult timp, dar am jucat mult in trecut, cand eram putin mai mic. Numarul de posturi de pe forum este destul de mare, cam vreo 2500, dar destul de mic avand in vedere ca sunt de 5 ani in comunitatea asta.

Parerea despre server este una foarte buna. In mare pentru ca cei raspunzatori de el, inclusiv adminii, se ocupa si sunt activi, si pentru asta vreau sa le multumesc pentru implicarea lor.

Da, sunt de acord cu regulamentul serverului, nu este ceva imposibil de urmat, si am donat deja pentru server. Daca este nevoie vor mai aparea donatii.

P.S.: Vreau seriozitate in legatura cu voturile. Nu vreau sa fiti influentati de faptul ca donez bani destul de multi. Am posibilitatea, o fac, dar este un privilegiu, nu o garantie. Daca intr-adevar considerati ca nu sunt destul de matur pentru a deveni un helper, si pentru a avea grija de server, nu este absolut nicio problema. Va inteleg. Fiecare isi vede de treaba lui, iar eu continui sa ajut daca tot am posibilitatea sa o fac.

Multumesc anticipat. IMBA

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hellsing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2019 23:07)
Joined: 24 May 2015
Posts: 168, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 302.6
Votes: 10

Post Posted: 27-08-2015, 20:59:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Man , deci am vazut ca sari in ajutor la playeri si esti foarte activ , ti'as da PRO dar ar fi nedrept fata de alti jucatori care vor face pe viitor si ei la randul lor cerere , mai puteai astepta si tu cateva zile sa faci 5 zile .... cu parere de rau ai de la mine un CONTRA ,dar daca reusesti sa faci 5 zile inainte sa iti raspuna NewBest la cerere ai de la mine PRO! -
P.S. poate sa raspunda la cerere si in 3 saptamani sau mai mult... depinde de decizia lui new - Bafta ! -

Helper-Hellsing

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qeverton

[Pixel art designer]



Status: Offline
(since 10-12-2019 20:20)
Joined: 19 Feb 2011
Posts: 601, Topics: 23
Location: Bucuresti.

Reputation: 543.3
Votes: 27

     
Post Posted: 27-08-2015, 22:36:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru mine acele ore le poti face si de aceea votul meu este

Pro pentru ca nu multi au reusit sa faca o cerere precum a ta .
Cererea ta este bine sectionata din orice punct de vedere.

Admin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
#Decklowaz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2019 19:27)
Joined: 08 Oct 2014
Posts: 377, Topics: 4
Location: In Peluza

Reputation: 604.5
Votes: 31

Post Posted: 27-08-2015, 23:39:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E adevarat ca nu e corect fata de alti playeri, dar de la mine ai un PRO.
Avem nevoie de admini buni care sa se implice si dupa parerea mea tu esti omul potrivit. Orele alea le faci tu nu e problema... si pentru prima oara de cand sunt eu admin am vazut o compunere de nota 10 !

ADMIN

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ann Neutron

[n o ]



Status: Offline
(since 05-01-2020 13:36)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1934, Topics: 7
Location: Nortuen Paradise

Reputation: 808.4
Votes: 46

Post Posted: 28-08-2015, 08:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu consider cã ești o persoanã competentã și de încredere , de aceea ai un PRO de la mine.

P.S Compunerea ta e una din cele mai bune , și da, orele le vei face ,nu-i o problemã.

Helper - neutron



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 28-08-2015, 21:11:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca am vazut ca te implici, esti serios si ti-aidat interesul cand ai scris cererea asta (si nu ti-ai batut joc cum fac unii), voi inchide ochii la lipsa aia de ore.

Aprobat.
Trimite-mi PM in termen de 3 zile cu nick si link catre aceasta cerere. Bafta!

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 28 August 2015 19:11



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 29-03-2024, 17:56:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x