User
Pass
2FA
 
 

cerere unban si *** si cred ca si ceva destroy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message596
lala78

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2009 11:09)
Joined: 30 Nov 2009
Posts: 13, Topics: 4
Location: calarasi

Reputation: 71.4
Votes: 4

 
Post Posted: 01-12-2009, 12:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : l_@l_@
IP : 92.82.97.250
Harta : de_aztec (cred)
Ora : aprox 22.00
Motivul : ceva legat de poze.
Adminul care a dat ban : blast (cred)

Ideea e in felul urmator. Aseara am intrat pentru prima oara pe serv dvs. cel mai mult intru pe rko, acolo ma cunoaste sick. Nu am apucat sa joc 20 de min ca la un moment dat blast mi a cerut ori id ori nu stiu ce poze, nici nu am apucat sa reactionez ca am si fost dat afara. Va spun sincer am peste 30 de ani nu joc sa fac nu shtiu ce scoruri sau frage si nu shtiu nimic de coduri de poze de toate chestiile astea, pur si simplu iubesc acest joc si ma ajuta sa ma relaxez. Ca drept urmare dupa ce mi s a intamplat chestia asta am vrut sa joc din nou cand mi a aparut ceva gen *** by sin.freakz.ro. Nestiind ce inseamna am crezut ca e virus si am reinstalat jocul, dar tot degeaba. Va rog frumos sa mi scoateti ban ul si *** sau ce mai am si sunt dispus sa fac orice sa va demonstrez ca nu am folosit niciodata coduri sau alte chestii. In asteptarea uni raspuns va multumesc anticipat. Id ul meu de mess este l1grande07.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*Just*John*

[Assasin]



Status: Offline
(since 31-03-2022 22:59)
Joined: 27 Feb 2008
Posts: 4459, Topics: 74
Location: Peste tot si nicaieri

Reputation: 4.6
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-12-2009, 12:20:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ideea e in felul urmator.Esti enervant cu toate posturile astea.sa ii dea cineva ban pe forum.multumesc.

Nu ai dovada nu avem ce discuta.Daca ai peste 30 de ani de ce mama draq disperi atat pt unban ma?sunt milioane de servere de cs.Intra pe altele si pe noi lasa-ne in pace.



"davi si doff" triggered "amx_chat" (text " john pute de aim ce draq")
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *Just*John*, 01 December 2009 10:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 08:20:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x