User
Pass
2FA
 
 

O mica,mare problema

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message406
sk # k1nn.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2019 14:36)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 19, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 1

Post Posted: 30-08-2015, 15:51:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : sk # k1nn.
Am facut acum ceva vreme un topic cu o problema cu conectarea la server deoarece nu imi lua parola , am avut raspunsuri la problema cum ca nu bag parola corecta. Eu sunt sigur de parola pe care o am pe nick-ul rezervat ..este posibil ca un admin sau ownerul serverului sa imi trimita un link de resetare parola pe email? Sau sa dau eu de undeva pentru a primi unu?

Si as m-ai avea o intrebare : Parola de la nick-ul rezervat nu are nici o legatura cu aceasta care o am la forum nu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 30-08-2015, 16:42:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ai parola de pe server asemanatoare cu cea de pe forum? U serious? Sugerez sa iti schimbi parola de pe forum, baga alta, ca o mica greseala faci cu CFG-ul de la CS, poate il dai la careva si deja iti are parola de la cel putin 2 conturi (asta daca nu o ai asemanatoare si prin alte locuri). Da PM lui ceacea sau https://forum.wow-freakz.com/member-101462-BeBex.html lui asta cu zambetul ciudat, explica lor situatia si vezi daca pot sa rezolve cumva.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BeBe;x, 23 September 2015 12:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 28-04-2024, 07:10:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x