User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Admin Spune-mi Lord

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message291
Suki.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 13:50)
Joined: 20 Aug 2015
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.1

   
Post Posted: 02-09-2015, 19:05:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Suki
Numele adminului reclamat : Spune-mi Lord
Data si ora : 02.09.2015 , 19.55
Motiv reclamatie : Abuz comenzi (de cate ori nu ii convine situatia Slay,Kick,Ban cat cuprinde chiar daca playeru respectiv nu incalca nici o regula)
Regulamentul nici nu mai intra in discutie ,nu e nevoie de el mai bine il inventam pe loc dupa bunul plac , si cand incerci sa ii explici iti baga replica "Ce fel de admin esti tu"
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : http://i.imgur.com/gv2fcE0.png http://i.imgur.com/W70SZ1I.png


Edit
Eu nu am treaba cu cearta ta sau cum vrei tu sa ii zici dintre tine si el uno maestro
Si din pozele tale reiese ca nu stii regulamentul si citez "8. Playerii n-au voie sa foloseasca Laser Mine la Survivor, Asasin si Sniper. (Slay, urmat de Ban 30minute) " deci ce reiese din acesta regula , Ca la nemessis sunt permise LaserMine . Sa nu mai punem ca ai incercat sa ii dai slay lu el uno maestro si pe nedrept doar ca tu te-ai ofticat.
Nu am nimic cu tine ,nu urmaresc sa iei remove dar citeste regulamentul inainte sa iei decizi sau cel putin consultate cu ceilati admini .



PRO warn !





Last edited by Suki. on 02-09-2015, 20:22:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 02-09-2015, 19:22:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faci print doar la ce-ti convine? daca vede un moderator de pe forum asta va rog sa no inchida, dau acum edit si bag toate pozele nu ce-i convine lui Suki.

*EDIT*
In primul rand pozele tale nu sunt absolut deloc concrete, se vede doar cum eu i-am dat slay unui player.
Playerul respectiv pusese doua lm-uri cu "capatul unde-l distrugi" spre el in linie dreapta intr-un tub, deci era imposibil sa intri sa-l omori mai ales ca era ultimul om (1000HP). Asta pe servarele de zm din comunitate se considera block cu lm, deci slay.

Acum sa trecem la partea cea mai interesanta, printul nr 2. -
El uno maestro sau cum il cheama, fondatorul servarului, se face Nemesis intr-o runda, eu in timp ce-i omora pe ceilalti mi-am luat HP,Plasma din meniu VIP, skillurille si dupa m-am dus sa-mi pun lm-urile. Le-am pus l-am astepta a venit, a incercat sa ma ia, iar omul cand a vazut ca nu are sanse si ca moare, ce a zis? hai sa-i pun lm. Si-a pus lm-ul langa lm-urile mele si amandoi eram nevoiti sa sarim peste ele, deci nu mai jucam CS ci un "alergatelea". Evident ca m-am ofticat ingrozitor cand am vazut ca un fondator faca magarii de genul asta, asa ca am acctionat cum se va vedea in printurile de mai jos.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 si 10, ca mai nou fondatorii joaca cu CFG asta in conditiile in care CFG-ul este interzis deoarece este un avantaje fata de ceilalti playeri.
Dupa cum vedeti fondatorul nostru pe langa ca joaca cu CFG e si BO$$, are arfe de fondator, ameninta,face reguli si desface reguli pentru ca ce sa vezi? suntem BO$$i si jucam cum nu se scoala noua.
Inca un plus, mi-am luat mapa trecuta mod surv, toata lumea a atacat si numai BO$$ul n-a atacat chiar daca am umplut chat-ul cu "Zm atacati sau slay" si "Zm nu folositi LM la modul surv"
REGULILE SUNT REGULI PENTRU TOTI!

Pentru El uno maestro smechero mafioto si cum mai vrei tu, bossule, daca nu esti in stare sa comunici cu oamenii si sa te comporti civilizat stai fratele meu inchis in casa, legat de calorifer si fara nici-un "gatget" langa tine pentru ca in ciuda gradului tau de fondator nu toti sunt dispusi sa te pupe pe tine in fund ca esti fondatorul pestelui, iar eu sunt unul dintre ei.

Suki. wrote:
Edit
Eu nu am treaba cu cearta ta sau cum vrei tu sa ii zici dintre tine si el uno maestro
Si din pozele tale reiese ca nu stii regulamentul si citez "8. Playerii n-au voie sa foloseasca Laser Mine la Survivor, Asasin si Sniper. (Slay, urmat de Ban 30minute) " deci ce reiese din acesta regula , Ca la nemessis sunt permise LaserMine . Sa nu mai punem ca ai incercat sa ii dai slay lu el uno maestro si pe nedrept doar ca tu te-ai ofticat.
Nu am nimic cu tine ,nu urmaresc sa iei remove dar citeste regulamentul inainte sa iei decizi sau cel putin consultate cu ceilati admini .

PRO warn !


Ideea e ca el ca nemesis a pus lm,inteligentule, deci dupa ce ca n-avem nevoie cu jetpack, cu toate ca nemesisul/assasinul sare indeajuns de sus, nemesisul mai pune si lm ca sa nu ai chiar nimic ce sa faci. Eu am vrut sa evidentiez ca fondatorul,repet, FONDATORUL nu respecta regulile,ameninta intr-un mod agresiv si cu tot de sus, deci ce pretentii mai ai tu ca playerii sa nu faca asta?
Spui ca n-ai nimic cu mine si cu toate astea dai PRO war si faci reclamatie, blanã.. si serios? imi faci reclamatie si dai PRO warn? asta-i pe sistemul imi pun o poza pe FaceBook si-mi dau like singur. - In fine, concluzia e ca tu propui sa iau warn pentru un slay, nice. -




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Redy123

[Götze]



Status: Offline
(since 09-11-2016 16:59)
Joined: 19 Jun 2015
Posts: 1035, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 2.9
Votes: 8

   
Post Posted: 02-09-2015, 21:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.

Cat despre ce a facut el uno

NU Dati T/C pana nu vede Aleex/Roby.



Do not mess with TjvGOD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NitaNma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2018 16:54)
Joined: 19 Apr 2015
Posts: 486, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 116
Votes: 4

Post Posted: 02-09-2015, 21:45:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra recl.Pro el uno mastre suspend.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R.O.B.Y

[Fondator ZOMBIE]



Status: Offline
(since 08-12-2017 14:59)
Joined: 23 Nov 2014
Posts: 538, Topics: 54
Location: Alexandria Telorman

Reputation: 1864.9
Votes: 94

   
Post Posted: 03-09-2015, 00:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatia contra lui Spune-mi Lord este respinsa.
" -=*eL uNo mAesTrE*=- " +1 warn ( CFG este interzis, Si inca ceva daca ai gradul " Fondator " asta nu inseamna ca esti regele serverului, invata sa asculti si sa respectii pe ceilaltii colegi/playeri si o sa fii la randul tau respectat ).


FURIEN.FREAKZ.RO & ZOMBIE.FREAKZ.RO

Pagina Furien: http://facebook.com/frfreakz
Pagina Zombie: https://www.facebook.com/zmfreakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by R.O.B.Y, 02 September 2015 22:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 00:30:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x