User
Pass
2FA
 
 

[Respins] maff

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Admin Request
Author Message502
maff92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2016 21:57)
Joined: 08 Jan 2015
Posts: 60, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 40
Votes: 3

Post Posted: 23-09-2015, 22:23:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick: maff

2. Varsta: 23

3. minute jucate: Nu stiu !

4.Motivul cererii: SLot ! Sa nu poata juca nimeni cu numele meu !

5.Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war4.freakz.ro? DA



!!!!! Engel ohne Flugel am inteles ca Freakz * FD GOD playeru cu care m-am injurat eu este prietenul tau ... daia tot postezi tu poze in disperare ca am injurat eu pai daca te uiti atent si el a injurat si el a inceput - am inteles e tovarasu tau si nu inteleg dc te agiti asa tare vrei sa primesc ban ? numai intru pe sv daca te face sa te simti mai bine sunt 10201203123012 de mii de sv ... - asa ca te rog frumos sa nu mai postezi la postarile mele - !!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 23-09-2015, 22:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maff daca faci cerere de slot nu o face cu cerinte(sa nu mai posteze ingerul in posturile tale),faci cererea si astepti voturile adminilor si decizia unui owner. Daca doresti sa te descarci, sa spui ce ai pe suflet o poti face in sectiunea Discutii server.
In cazul in care nu ti se aproba cererea de slot poti da PM la unu din owneri cu nick si pass pentru ati rezerva nick-ul.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 24-09-2015, 07:00:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze BRAD dar nu ma pot abtine .
Domnule maff, FD GOD nu imi este prieten ..
Si el a fost sanctionat cu 500 min BAN de catre mine pt acelasi motiv.
Dar decizia ca tu sa ramai fara SLOT a fot in totalitate a ownerilor ..
Eu nu am cum sa iti scot SLOTUL
Si intradevar daca vrei sa faci o cerere fa o dupa model si sa apara exact ce scrie in Model ...
nu mai posta si ale balarii pt ca nu o sa ti-o ia nimeni in considerare ...
Pt cultura ta generala de la Champion in sus au dreptul toti sa posteze (voteze) la cererile pt slot/admin
Si dreptul ca eu sa nu mai postez la cererile tale, nu esti tu in masura sa imi interzici .. -
In cazul in care ai nemultumiri fata de mine sau de alti admini te rog sa postezi aici: https://forum.wow-freakz.com/Discutii-server-t34767-4935.html


 
Staff message (TwisTer):
 
ªtii regulamentul, la cereri strict pãrerea ta legatã de asta, fãrã offtopic!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 24-09-2015, 09:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Începand de azi respecþi regulamentul (nu mai injuri pe server ºi te comporþi decent) .
Îþi vom da ºansa sã o iei de la început luna viitoare(24.10.2015), dacã vei avea 20 de ore ºi un comportament adecvat, vei primi slot fãrã cerere de la mine.
Atenþie însã, voi verifica fiecare linie de chat, pe care o vei face.
Pânã atunci, cerere respinsã, asta este pedeapsa ta pentru cã ai încãlcat regulamentul, vei avea de aºteptat încã o lunã.
Nu mai face o grãmadã de topicuri, în care postezi un subiect dar faci offtopic, poþi sã primeºti warn pe forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 24 September 2015 07:23



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Admin Request  


The time now is 01-06-2024, 02:03:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password