User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat] Parteneri!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message836
iulianiuli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:26)
Joined: 22 Sep 2015
Posts: 21, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 2.7

Post Posted: 25-09-2015, 16:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Plata serverului -
- Acces total -
Salut!
Ma numesc Iulian si sunt incepator pe acest forum...deci nu stiu cu siguranta daca postez unde trebuie sa am dreptu asta .. .am citit regulamentu ...dar...am inteles ca am voie...daca nu am voie explicati-mi de ce si pe viitor nu or sa mai fie greseli ! Planurile mele sunt urmatoarele..
1-achizitionez host de 12 sloturi in prima luna...pe care il voi PLATI DOAR EU ! ...precizez ca am avut grija ca hostul ... firma care imi va hosta sv-ul sa fie acceptata de aceasta comunitate !
2-in a 2-a luna eu .. alaturi de partenerul meu ! vom plati hostul jumate jumate...si vom avea 22 - 24 sloturi in functie de playeri...daca avea destui jucatori putem cumpara chiar si 32 sloturi !
3-in prima luna...cand vom achizitiona acele 12 sloturi ...stiu ca nu este permis decat intrarea in comunitate de la 22 sloturi + ...doar ca prima luna se vor face modificari la sv...la pluginuri....la tot sv-ul in proportie foarte mare...
4-a 2-a luna il vom lasa deschis si voi DA eu din propriul meu FOND odata la 2 zile..uneori chiar si zilnic boost la sv si incercand sa ne pastram jucatorii si atmosfera cat mai placuta pe sv !
5-in a 3-a luna voi introduce sv-ul in comunitate sau chiar mai devreme...asta depinzand de ce conditii trebuie sa indeplinesc pt. a intra in comunitate...in momentul acest pun accent pe crearea sv-ul in sine ..adica adaugare addons + personalizare sv + stabilitatea sv-ului...apoi voi lua in calcul introducerea lui in aceasta comunitate...
-- DE CE AM NEVOIE EU ? in pastul 2 ... am precizat de un partener ! ei bine inca nu am gasit pe cineva ! doresc cineva care sa poata partidipa cu 25 - 30 lei lunar - pentru platirea hostului .. voi platiti doar un sfert ...eu pun restul si sa aiba cunostinte precizare mai jos.
-- IMPORTANT ! sa aveti cunostinte la creearea in mare parte a sv-ului ( punerea addonsului , mesaje , si altele ... ce tin de personalizarea sv-ului ! cap coada) ... daca stiti sa personalizati sv-ul ..adica sa aveti cunostinte in creare pluginuri - mult mai bine...daca nu este ok sa aveti cunostinte medii --
Beneficii ? - acces full server ! + fondator ! daca cineva este interesat sa lase mesaj mai jos cu , ce cunostinte aveti si ..care ar fi pretul pe care l-ai putea plati impreuna cu mine la host !
Inca un lucru foarte important !!!!! - sv-ul va fi obligatoriu in aceasta comunitate ..deci sa nu aud ca doriti sa ajutati la host si ca aveti cunostinte tehnice si dar sa-l bagam in alta comunitate ! doar oameni seriosi va rog ! Doresc sa precizez ca nu sunt vreun noob care nu are habar de cpanel sau ftp ... motivul pt. care am deschis acest topic este de a gasi un partener -- nu m-ar durea buzunaru sa mai dau 30 lei in + si as putea cere doar cineva care are cunostinte tehnice...doar ca mi se pare ca doresc cam putin pt. ce ofer .. adica acces full sv..si asa puteti contribui cu 25 30 lei lunar...in + toti stiti ca lucrurile ies mai bine in 2 decat singur...sau daca nu sunteti de aceasi parere puteti sa-mi dati exp. de cineva care singur a facut sv cap coada...a rezolvat cu hostul...prob. tehnice...si alte erori lag etc...el singur fara niciun partener - nu cred ca exista asemenea om .. va multumesc
ps : scuze pt ca am scris atat...scuze daca nu am postat unde trebuie...nu stiu cu siguranta daca am dreptul..sa cer asta aici...daca nu .. dati t.c si voi cauta in alta parte ajutor .


EDIT:inca nu am gasit partener ! Sa aiba cunostinte in partea de modificare a sv-ului..personalizare pluginuri rezolvare erori si altele...asta macar pana voi indeplini conditiile pt a putea sa-l bag in aceasta comunitate !!! daca aveti cunostinte si nu aveti bani pentru a contribui la platirea hostului si intretinerea sv-ului astept un om care sa stie doar sa modfice sv...putin ajutor la creearea unor pluginuri sau modificarea lor !!



Last edited by iulianiuli on 25-09-2015, 23:12:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 25-09-2015, 21:02:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, intai topicul este pentru serverele afiliate Freakz( https://forum.wow-freakz.com/Citeste-ma-t365679.html ), daca doresti sa cauti un partener etc poti posta la cafenea. Nu inteleg de ce ai nevoie de cateva luni de platit hostul si sa incepi cu 12 slots daca nu e nici macar public, apoi sa-l maresti la 22-24...Iti iei un server, pui ce addons vrei si cu restul pluginurilor te ajutam noi aici: https://forum.wow-freakz.com/Help-zone-Counter-Strike-c12.html .



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulianiuli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:26)
Joined: 22 Sep 2015
Posts: 21, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 2.7

Post Posted: 26-09-2015, 10:50:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca nu am gasit ! daca nu aveti sau dispuneti de bani pentru host sau intretinerea sv-ului este ok .. este necesar doar suport tehnic si aveti acces ftp + Administrator pe sv ... !!!

EDIT: UPP UPP INCA DORESC PARTENER ! Nu ajutati cu nici un leu..doar cu suport tehnic ! in aceasta comunitate ..ca sa primesc suportul de care am nevoie trebuie sa am sv-ul in comunitate .. dar nu-l pot introduce in comunitate daca nu il fac calumea..- ..! inca ASTEPT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulianiuli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:26)
Joined: 22 Sep 2015
Posts: 21, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 2.7

Post Posted: 27-09-2015, 17:21:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Haideti ! nimeni ? Doar suport la partea tehnica...! doar atat cer ! UP UP - ce dezamagit..ma ast sa stie macar cineva...dar asta cam...imi distruge planurile...doresc doar cnv...ii dau acces full sv...daca e nev..doar un lucru sa faca - sa creeze 3 pluginuri speciale...atat...adica care nu se gasesc pe net - ...simplu ca buna ziua..doar ca nu stiu - ....in rest ma pricep eu -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 19 July 2018 07:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 17-05-2024, 01:06:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x