User
Pass
2FA
 
 

Halep ( Turneul Campioanelor 2015 )

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message302
Urazion

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 31-12-2020 17:59)
Joined: 26 May 2008
Posts: 14055, Topics: 657
Location: Romania

Reputation: 177.7
Votes: 300

 
Post Posted: 24-10-2015, 13:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)






Simona Halep a fost repartizatã într-o grupã teribilã la Turneul Campioanelor, în perioada 25 octombrie-1 noiembrie, iar duminicã dimineaþã va debuta împotriva Flaviei Pennetta, în reeditarea semifinalei de la US Open.

IATÃ GRUPELE DE LA TURNEUL CAMPIOANELOR:

Grupa Roșie
Simona Halep (locul 2 WTA)
Maria Șarapova (locul 3 WTA)
Agnieszka Radwanska (locul 6 WTA)
Flavia Pennetta (locul 8 WTA)

Grupa Albã
Garbine Muguruza (locul 4 WTA)
Petra Kvitova (locul 5 WTA)
Angelique Kerber (locul 7 WTA)
Lucie Safarova (locul 9 WTA)

Simona Halep :

"E o grupã grea, dar nu am nimic de pierdut ºi nici așteptãri. Îmi doresc doar sã joc cel mai bun tenis al meu.
În România, lumea îmi spune cã trebuie sã câºtig toate meciurile, dar nu sunt un robot. Sunt doar o fatã normalã, o jucãtoare normalã. Am suișuri și coborâșuri. Pot câștiga un meci important ºi apoi sã pierd unul mai puþin important"

Surse : digisport , gsp .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 01-10-2024, 10:19:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x