User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Nevastuica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message868
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 30-10-2015, 17:45:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul ursuletul koala tristuts
Data + ora: azi 17:40
Harta: westwood
Admini online: ganja , nevastuica
Adminul: nevastuica
Motivu: cea mai mare suferinta proasta din istoria war3-ului
Dovada: cititi log-urile
Ip-ul: nu tre


Cer sa i se scoata adminul acestui imbecil.
Suferi prea mult de corpu tau dezmembrat, ai pile si relatii, esti mafiot, te doare-n funduletu ala mic de ***.
Va rog sa cititi log-urile, sa vedeti cum vorbeste alt dezmembrat de om FD GOD , numai 'fwt' 'coae' 'coite' si alte injuraturi si un gag nu a primit de la nici un admin timp de 2 harti.
N-am nicio dovada, ca n-am vrut sa fiu parlit sa fac ss la cum se vorbea pe server si sa-i fac reclamatie ***-ului asta, doar cititi log-urile.
Se baga cu mine in seama cu un tupeu de mare vedeta ce o fi si el,acest FD GOD, port o discutie in contradictoriu cu el si bineinteles ***-u asta dezmembrat de nevastuica imi da imediat gag.
Vedetelor !
Suferintelor !
Playeri unici si ZEI ce sunteti !
Vi sa urcat adminul la cap.

Sunt curios de Mastermind cum mai manipuleaza dansa regulamentul sa-si scoata coleguta din rahat.

Hai jet!


 
Staff message (^AvioanE^):
 
+2 pentru toate insultele din acest topic.
Exista un regulament, citeste-l si aplica-l.

Exista un proverb: "Vorba dulce mult aduce".




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 30-10-2015, 18:02:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am intrat pe westwood, am vazut ca va certati, v-am zis amandurora sa incetati, la un moment dat ai inceput sa injuri si ti-am dat gag apoi :
Quote:
* ursuletul koala tristuts changed name to kolickw.

*DEAD* Nevastuica. : puteam sa jur -

(Jucator) ursuletul koala tristuts: ganja scoate gagu

(Jucator) ursuletul koala tristuts: bagasmias **** nmnorti lor
(Jucator) ursuletul koala tristuts: de distrusi


Si conform regulamentului ai primit ban 100min -
Stiu ca mereu tu esti victima dar las-o mai usor cu acel limbaj si nu este prima data cand iti zic.


Edit: mai erau si black tiger, baron online ca admini ce s-a intamplat inainte sa intru, daca a injurat sau nu. nu am de unde sa stiu. Eu tot ce am vazut am taxat. Putea sa fie oricine, nu las, nu iert.





Last edited by davidsweis on 30-10-2015, 18:08:56; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 30-10-2015, 18:02:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kolick.. Ti-am explicat si eu si altii sa fii putin mai calm. Nu mai jigni atat. Puteai veni cu reclamatia de cand ai vazut ca nu se iau masuri impotriva limbajlui lui fd god, sau chiar la urma cand ai primit tu gag, dar ar fi trebuit sa ai si tu un limbaj civilizat.

Momentan asteptam sa vedem log-ul pentru a vedea exact cat de mult a gresit nevastuica; din spusele tale reiese ca a fost prea ingaduitor cu limbajul lui fd god. Daca limbajul tau pe server a fost asemenea celui actual de pe forum meritai acel gag cu desavarsire, dar din spusele tale il merita si fd god.

Log-ul va "demonstra" greseala lui nevastuica, limbajul nesanctionat al lui fd god si totodata gag-ul tau meritat sau nu. Toate cele bune!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 30-10-2015, 18:11:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene *** dezmembrat, mai esti si un pervers notoriu. Cica dabea ai intrat pe westwood, erai pe server de pe italy_remake si faceai caterinca cu papusa de fd god.
Si da, ce a pus el acolo e consecinta la suferintele lui. Da, imi sustin parerea de acolo cuvant cu cuvant. Pentru ca asta meritati dupa ce suferiti pe burta goala.
De ce nu pui tot page? ce ti-am zis inainte? Luater Cristos pe mare sa o impariti la 2 si sa faceti vin din ea, curcubeu mic ce esti.
Nu esti in masura sa-mi dai tu mie sfaturi, nici tu nici fd god nici nimeni, asa ca abtine-te cu acoperirea asta de 'regulament'.
Hai aloha.


Nu mai posta tampenii, lasa ownerii sa citeasca log-ul si sa se convinga ce parlit esti.
Sunt de acord sa nu mai intru ever pe acest server cu conditia sa-i scoateti adminul acestui ***. Are 2 reclamatii pe zi, dintre care cel putin una e fondata. Da-o dreacu de treaba.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 30-10-2015, 18:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, las-o mai usor cu limbajul.
In al doilea rand, nu ti-am dat "sfaturi" ti-am zis sa nu te mai certi ca primesti gag,ai injurat, ai luat gag, ai injurat si pe u@ ai luat ban. E simplu.
Faptul ca nu stii sa vorbesti si incepi sa injuri asta e alta poveste, nu vii sa dai vina pe mine ca-ti dau gag ca ai injurat.

Astept decizia unui owner, pana atunci poti sa injuri in continurare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 30-10-2015, 19:51:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primu rand, hai pupa-te pe gura cu fd god, curcubeilor porumbeilor.
In al doilea rand, o sa se vada in loguri exact ce si cum. Stiu ca ma idolatrizezi si vrei sa-mi atragi atentia,dar nu o faci cum trebuie. Daca aveai putina ratiune in capsoru ala micut al tau, prima si prima data ii dadeai gag lui fd god cand a inceput sa sufere ca o nevasta nesatisfacuta de o nevastuica, si nu se ajungea aici. E simplu, ai boala pe mine, incalci regulamentu ala in picioare, iti bati joc de toata lumea, ai cel putin o reclamatie pe zi, si tot tu esti diplomat,ca respecti regulamentu si nu stiu ce?
Hai sterge-te la fundulet, ca esti murdar.
Aloha



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 30-10-2015, 20:31:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa revenim cu un verdict, nu sunt acasa si nu am acces la log.

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 30-10-2015, 22:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kolick wrote:
In primu rand, hai pupa-te pe gura cu fd god, curcubeilor porumbeilor.
In al doilea rand, o sa se vada in loguri exact ce si cum. Stiu ca ma idolatrizezi si vrei sa-mi atragi atentia,dar nu o faci cum trebuie. Daca aveai putina ratiune in capsoru ala micut al tau, prima si prima data ii dadeai gag lui fd god cand a inceput sa sufere ca o nevasta nesatisfacuta de o nevastuica, si nu se ajungea aici. E simplu, ai boala pe mine, incalci regulamentu ala in picioare, iti bati joc de toata lumea, ai cel putin o reclamatie pe zi, si tot tu esti diplomat,ca respecti regulamentu si nu stiu ce?
Hai sterge-te la fundulet, ca esti murdar.
Aloha


Nu meriti sa fii bagat in seama cu reclamatia asta.. E ultima data cand trec peste vorbele folosite de tine, insa data viitoare daca nu vei fi in stare sa vorbesti frumos, o sa iti inchid pur si simplu reclamatia!!!
Nu stiu cati ani ai, dar nu cred ca ai mai evoluat de la nivelul de adolescent rebel si neinteles..



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xD!., 30 October 2015 20:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 29-04-2024, 06:45:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x