User
Pass
2FA
 
 

[Aprobat] Reclamatie Nevastuica
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1603
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 04-11-2015, 13:25:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul little sad koala bear.
Data + ora: azi 1.25
Harta: d2_x2
Admini online: nevastuica , dani
Adminul: nevastuica
Motivu: suferinta
Dovada: nu mai am, mi-a dat eroare jocul.
Ip-ul: -

Prietene, cum ai venit pe server, imediat gag. Te rog, zi-mi pe cine am jignit!?
Hai pune consola, hai scuza-te, hai mancatias aia 19 ani ai tai.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 04-11-2015, 13:30:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e prima data cand iei gag pentru ca le zici altora ca sunt "tigani"

4. Nu va certati, nu jigniti, nu injurati, nu vorbiti indecent, nu hartuiti, nu scrieti nimic cu conotatii xenofobe sau rasiale si nu va certati cu nimeni.
Riscati: Gag sau Ban 100 de minute.
Quote:

XENOFÓB, -A, xenofobi, -e, adj., s. m. și f. (Persoanã) care manifestã aversiune fațã de persoane de altã naționalitate sau fațã de alte popoare. – Din fr. xénophobe.


Edit: Nu inteleg care e problema ta, de ce nu poti juca linistit, fara sa injuri, fara sa jignesti, fara sa te legi de alti playeri. Atat de imatur esti?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 04-11-2015, 13:39:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietenas tinar , uite aici :
Code:
*DEAD* little sad koala bear. :  iesi ma tigane cu ww tau
Clizor dropped
Clizor has left the game
*DEAD* little sad koala bear. :  iti place sa cauti prin case
Koniec killed niro with m4a1
*DEAD* little sad koala bear. :  aur

ADMIN Nevastuica.: gag little sad koala bear. (3 minutes)
Koniec :  prostu scrie intr`una

Lotru killed Dani with m4a1
InNa killed Koniec with g3sg1
ADMIN Nevastuica.: gag Koniec (3 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*DEAD* Cristina :  in sfarsit a veni neva sa dea gag
*DEAD* Cristina :  omg
*DEAD* N

Putin imi pasa ca stii sa cauti pe google dex-ul, ca altfel te-ar bate cuvintele.
Atata timp cat nu jignesc absolut pe nimeni de pe server,si vorbesc cu un prieten intr-un mod cat de cat civilizat,fara sa fac referire catre tine sau altcineva, acea conotatie de "tigan" nu se incadreaza la xenofobism, ok?
Te-au anuntat sfarculetii de pe server,ca "intreb" de tine(datorita faptului ca adminii prezenti, ne-au permis un limbaj cat de cat mai liber Dani si inca un admin ,i-am uitat numele din pacate, si ne bucuram ca nu esti tu cu mintea ta aia incuiata , de pui de comunist, sa ne strici buna dispozitie,), si nici 1 minut nu a trecut de cand ai intrat,imediat mi-ai dat gag. Prietene, sincer iti spun, imi pare rau pentru varsta ta frageda si de frustrarea de care dai dovada,si o sa vezi mai tarziu cat ai gresit.
O sa-ti fac reclamatie si pentru cel mai mic pas gresit pe care-l faci, o sa te inebunesc si pe tine si pe owneri si pe toti adminii actuali, pana o sa fi sanctionat intr-un final, deoarece la fiecare reclamatie ai calcat stramb,dar esti acoperit de pasarele. Eh, nu o sa poata sa te acopere la nesfarsit.
Ciao



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 04-11-2015, 13:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa si eu, "prietene". Te voi sanctiona cu fiecare pas gresit pe care-l faci. Ti-am mai zis, nu stau sa-ti permit tie sa injuri si sa faci ce vrei pe server pentru ca esti "vechi", putin imi pasa asta. Citeste regulamentul si stai cuminte, poate asa nu mai patesti nimic.
Mereu cauti cearta si faci flame.

P.S. eu nu inteleg ce mai cauti pe server de multi ani de zile
Click



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 04-11-2015, 14:30:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene, esti prea penal. -))))
Astept o decizie. Sictir



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
irina_irinuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2023 14:02)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 321, Topics: 18
Location: piatra neamt

Reputation: 836.3
Votes: 14

 
Post Posted: 04-11-2015, 15:12:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pfff. Eu una nu inteleg deloc de ce va certati atat din lucruri marunte. Cred ca a-ti luat-o prea personal amandoi si in loc sa va relaxati amandoi si va simtiti bine ca de aceea exista jocurile, voi stati sa va certati. Chiar are rost sa va certati intr-una? Nu mai bine va impacati? Lasati orgoliile ca nu duc la nimic bun. Cu putin efort poate fi toata lumea multumita si kolick si nevastuica. cum? Kolick cateodata te mai poti abtine, nu sa scrii primul cuvant care iti iese pe gura cand esti nervos, iar nevastuica da e bine ca ti faci treaba si ca respecti regulamentul, dar cateodata mai exista toleranta si mai dai un gag pana se potoleste. Daca injura in continuare sau pe chatul adminilor atunci asta e.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 04-11-2015, 16:17:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El a fãcut reclamație ca a primit gag. Atât. Nu l-am banat pentru asta.. sa fim serioși.. a fost un simplu gag de 3 minute.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 04-11-2015, 16:23:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Irina, te rog sa fi de fata o data pe server,sa vezi pe ce motive imi da copilul asta gag, si daca nu are pentru ce sa-mi dea, sa vezi cum ma provoaca(ca nu-i pasa cat de vechi sunt,foarte bine dar respecta regulamentu pustiule / ca imi da ban ca nu-l intereseaza cine sunt, si tot felu de arfe de copil de 19 ani), si dupa cum ma stii ma aprind imediat. Si nu, nu injur ca pe vremuri,de familie sfinti neam si tot ce are el pe lumea asta trista, pentru cuvinte de genul 'marsh/jet' (pt care eu cat timp am fost admin n-am dat ever gag decat atunci cand au fost adresate mult mult prea personal cuiva, ok s-a schimbat regulamentu, prost foarte prost asta e) la care intotdeauna am acceptat gag-ul si aici si pe war4, si cand am nervi si imi scapa in 'tuti dmnzei' sau ceva cer singur gag si pe mai mult de 3 minute ca stiu cum fac la nervi. Sunt admini care pot sa confirme asta!
Ia spune-mi copil diplomat cu 2 fete, cum este posibil ca tu sa fi singurul care are o problema cu mine? Cum este posibil ca azi sa fi jucat mai bine de 1h jumatate pe server impreuna cu oameni vechi pe server ca Ganja, InNa , Lotru + Cristina de pe war4 si de fata cu 2-3 admini gen Dani , si inca un (o) admin nou si sa nu primim nici unul gag? Desi in unele situatii se impunea si i s-a spui lui Dani sa dea gag ca nu e suparare? Cum am putut atata timp sa ne distram fara sa fie nicio problema din partea nimanui? Cum este posibil ca de fiecare data cand sunt pe server si oricare alt admin nu-mi reproseaza nimic, si imi da gag exact cand este cazul, nu pe mofturi arfe si figuri (si eu il pot respecta fara sa comentez nimic) ? Cum este posibil ca atunci cand mi-ai facut poze sa nu-ti fi zis nimic, nu am comentat nimic?
Nu inteleg cum toti vedeti problema la mine. Adica inteleg,cum credeti cuvintele astea diplomate si el este o nevastuica cu 2 fete, ce replici ironice si atacuri la persoana are pe server, ma vaneaza continuu, iar pe owneri ii doare in fundulet. Il acopera, in loc sa verifice un log. Toate reclamatiile pe care i le-am facut sunt fondate. Si da, am si eu partea mea de vina, dar culmea , DOAR EU PLATESC!
Si da, Irina, am luat-o foarte personal !
Iar poza aceea, e pur si simplu exagerat de amuzant si penala in acelasi timp, just saying. Nu stiu cum poti sa-ti atragi credibilitate cu un lucru intamplat de pe timpul in care tu nici macar nu aveai mustata,dapai buletin, si in momentul de fata nu are nici,dar nici, cea mai mica relevanta in actiunile tale de "admin". Just saying



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roro451

[rbTTTTTTTTTTT]



Status: Offline
(since 01-09-2016 20:07)
Joined: 23 Jun 2013
Posts: 259, Topics: 19
Location: Botosani

Reputation: 141.4
Votes: 5

Post Posted: 04-11-2015, 16:45:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nevastuica nu mai da gag pentru motive banale.In cazul de fata chiar nu trebuia sa dai gag


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 04-11-2015, 17:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Le dau tuturor gag pentru cuvinte de genul "mars/jet" dar culmea, ceilalți nu provoacã scandal aiurea.
Eu dacã intru cu alt nick și zis mars/tigan/jet imediat iau gag. Nu știu de ce e atâta scandal, Kolick trebuie lãsat sa facã cate reclamații vrea și topicurile închise ca toate sunt aiurea, recunosc, am greșit când i-am dat ***, dar celalalte reclamatii?
Eu n-am nimic cu el, dacã incalca regulamentul are gag, e simplu, nu? Și acum am ajuns sa facem reclamații pentru un gag de 3 minute..
Și de ce zici ca am 2 fete? Ți se pare ca sunt diferit fata de cum sunt pe server?


Și rbtt, dacã ar fi fost orice alt player, unul random, i-ai fi dat gag, gag, și nu zice ca nu. Dar acum e vorba de Zeul Kolick și nimeni n-are voie sa se atingã de el ca e vechi..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 04-11-2015, 17:57:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,prietene, 100 de reclamatii pe zi iti fac . Am tot dreptul. Pa


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davidsweis

[Crazy Nigga]



Status: Offline
(since 10-05-2017 07:50)
Joined: 10 Aug 2009
Posts: 197, Topics: 45
Location: București

Reputation: -165
Votes: 23

   
Post Posted: 04-11-2015, 18:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Și eu am avut tot dreptul sa-ti dau gag(Conform regulamentului) pentru ca ai zis "tigane". T/C


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 04-11-2015, 19:46:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atat stii sa zici. Penal.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SisoKo.

[Gratis rank-ul !]



Status: Offline
(since 08-10-2022 08:06)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 1441, Topics: 138
Location: Romania

Reputation: 281.8
Votes: 131

   
Post Posted: 04-11-2015, 20:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu trebuia gag..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwertyy

[Two steps from Hell]



Status: Offline
(since 26-10-2019 09:49)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 2359, Topics: 131
Location: Buzau

Reputation: 366.2
Votes: 281

 
Post Posted: 04-11-2015, 20:48:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai poti trece cu vederea anumite cuvinte spuse pe server ... Hai sa fim serios, pentru cuvantul "tigan" nu ii dai gag ca mna ... e un cuvant folosit foarte des in ziua de azi.
Daca incepea sa te injure sau sa injure alti playeri, da .. atunci puteai sa-i dai gag sau ce-i dadeai tu acolo ... dar pt cuvantul tigan .. nu prea se da gag... Parerea mea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xD!., 05 November 2015 14:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-04-2024, 21:48:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x