User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] demo ZOoKey
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3504
Pardi

[^SoundClash!]



Status: Offline
(since 23-05-2019 18:29)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 1824, Topics: 330
Location: Oriunde

Reputation: 22.9
Votes: 438

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-11-2015, 11:18:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zookey wrote:
eu zic ca e vorba doar de talent si reflex 1 la 1 miliard. Treaba e ca eu cand m-am intors il auzisem pe cel ducandu-se pe scara si cu gandul acolo m-am dus, cel care mi-a aparut in fata m-am speriat si a fost pur reflex. A fost o gandire pe moment, am vrut sa l iau pe acel de jos dar am vazut pe acela sus ca ma astepta si mai departe este pur si simplu un moment de bulan sa ii zic, treaba cu mutatul prea repede de pe un jucator pe altul sunt de la sensibilitate si dpi fara mousefix. daca tineti un mouse adevarat de gaming si jucati ani buni cu el va pot spune ca o sa aveti si voi parte asa ceva dar acum las multimea sa decida daca e silent sau asa mai departe. SI, la faza cu cateva hituri si 669 dmg eu zic sa te uiti mai bine ca sunt 19 hituri si 5 killuri si un headshot, calculeaza. Daca se va intelege e bine, daca nu da-ti remove si fiecare isi vede de ale lui. va salut

- Am mai auzit din astea... Cred ca dupe ce i-ai omorat pe amandoi si tu ai ramas uimit - , hai sa fim seriosi , ala e aim toata ziua , nu cred ca ai tu asa reflex sa dai din mouse fix la tinta in mai putin de o secunda... cred ca nici cel mai smecher jucator de cs nu ar putea face asa ceva -


[center[/url]
Casuta vocala : @Pardi [/center]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 04-11-2015, 11:58:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram sarcastic cand am zis talent, uitati-va atenti unde se duce primul glont pentru ca am plecat tragand de cand m-am speriat vazand pe cel care statea sus pe mine. Nu speram sa-l iau pe cel de sus pentru ca nu ma gandeam ca am sansa sa-l iau din cauza ca am tras pe repede mouse-ul si mi-am schimbat imediat tinta pe celalalt si a fost pur si simplu noroc ca l-am luat pe cel de sus. De aceea a existat acea schimbare rapida de la cel de sus pe cel de jos. Si nu e vorba sa fi cel mai smecher jucator de cs ca sa ai un singur reflex ca asta.


Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pardi

[^SoundClash!]



Status: Offline
(since 23-05-2019 18:29)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 1824, Topics: 330
Location: Oriunde

Reputation: 22.9
Votes: 438

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-11-2015, 12:51:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a si fix cand a murit te-ai oprit din tras... interesting -

[center[/url]
Casuta vocala : @Pardi [/center]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 04-11-2015, 13:19:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

citesti printre randuri si ii induci in eroare pe cei care nu au vizionat demo-ul. nu ti s-a intamplat niciodata sa iti schimbi directia crezand ca cel pe care ai tras prima oara moare sau nu? eu am mers la risc, daca nu murea eram rupt de cel de sus. Observ ca aici nu se merge pe bulan, totul trebuie sa fie cum vreti voi, de ce aveti impresia ca cat cs stiti voi inseamna ca atat exista...


Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pardi

[^SoundClash!]



Status: Offline
(since 23-05-2019 18:29)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 1824, Topics: 330
Location: Oriunde

Reputation: 22.9
Votes: 438

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-11-2015, 13:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se merge si pe bulan dar aici la faza asta nicidecum...

[center[/url]
Casuta vocala : @Pardi [/center]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
B|acK-TiGeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2018 13:31)
Joined: 15 Apr 2015
Posts: 462, Topics: 31
Location: France

Reputation: 42.9
Votes: 12

Post Posted: 04-11-2015, 18:45:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.fileshare.ro/e3171820906 @xD!.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 04-11-2015, 19:42:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiti care e treaba? Tinta nu tremura absolut deloc. Daca va uitati cu viewdemo 1/4 se vede ca trage fix unde duce tinta (sau in functie de recoil), dar nu ii tremura. Nimereste orice parte a corpului fara sa sara inspre una. La orice aim tinta tremura, fie si silent; cand te uiti cu 1/4 sigur vezi asta.

Aici nu tremura. Cu un mouse gaming cu multi dpi, ceva experienta in cs, experienta si bulan poti face lejer ce a facut el.




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SisoKo.

[Gratis rank-ul !]



Status: Offline
(since 08-10-2022 08:06)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 1441, Topics: 138
Location: Romania

Reputation: 281.8
Votes: 131

   
Post Posted: 04-11-2015, 20:16:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cataline , joci la doua tabere ? Nu exista aim care sa nu tremure tinta ? ia mai gandeste-te.
M-am uitat si eu de cateva ori la demo ... la prima faza e clar aim , se vede prea clar ca-i aim ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwertyy

[Two steps from Hell]



Status: Offline
(since 26-10-2019 09:49)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 2359, Topics: 131
Location: Buzau

Reputation: 366.2
Votes: 281

 
Post Posted: 04-11-2015, 20:44:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalin, la silent nu sare tinta.. mai ales daca e pe buton. Orice mouse ai avea si oricata experienta ai avea nu ai cum sa muti tinta in felul acela si mai ales atat de repede si fix pe jucatori.
Tinta evident nu sare asa cum crezi tu, pt ca trage in rafale si evident ca tinta nu sare, fiind si silent. Sunt zeci de modele de aim la care nu sare tinta. De ex, la cel setat pe corp tinta nu tremura deloc, doar sare foarte repede dintr-un jucator intr-altul.
Este silent, fara discutie.
Off: Zookey, te rog sa lasi aceste scuze ... sunt deja prea folosite de toti codatii ... Vino si tu cu ceva nou.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dev1

[Creep]



Status: Offline
(since 02-03-2016 22:07)
Joined: 28 May 2011
Posts: 552, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 280
Votes: 13

   
Post Posted: 04-11-2015, 20:56:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E aim.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NNN1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2020 15:15)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 274, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 275.1
Votes: 10

Post Posted: 04-11-2015, 21:43:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca este aim. Dar ceva nu se potriveste aici.......Deci la acea faza de langa scara,in care tinta ii sare brusc de la un om la altul.Daca va uitati atent cu o viteza 1/4,la inceputul acestei faze,atunci cand iese tragand de langa acel perete,Zookey se gandeste sa traga in primul om,cel de jos( ct-ul de jos), doar ca tinta nu se afla pe corpul acelui ct iar gloantele nu se duc in acel ct de jos.Cel putin eu asa am vazut uitandu-ma de mai multe ori la demo.Cum sa zic,ideea sta in felul urmator,in 90% din faza aia eu zic ca e aim,felul cum ii fuge tinta si restul argumentelor.Dar daca este aim,atunci cand trage in cel de jos la inceputul fazei,deci pana sa ii sara tinta in cel de sus,de ce gloantele nu se duc in el si il rateaza? Si de ce tinta nu se afla pe corpul acelui ct de jos? Sau poate ca am vazut eu gresit.Uitati-va,va rog,inca o data la demo,mai exact la acea faza cu o viteza de 1/4 si lamuriti-ma si pe mine daca gloantele se duc in acel ct de jos atunci cand Zookey trage asupra lui prima oara.In afara acelei faze ciudate pe care am mentionat-o,eu vad aim acolo.Dar daca este aim,de ce gloantele nu se duc in acel ct de jos la inceputul fazei? Deci lamuriti-ma si pe mine si spuneti ce vedeti in legatura cu faza aia.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
'ZeNN

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-02-2016 21:37)
Joined: 15 Nov 2014
Posts: 1955, Topics: 556
Location: Lugoj, Timisoara

Reputation: -38.8
Votes: 462

      dnlonfire 
Post Posted: 04-11-2015, 21:44:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E doar o faza mai concludenta, unii vorbiți degeaba, alți vorbiți din ciuda.
Daca sunt minim 2 faze concludente si clare atunci da, dar pentru o singura faza...nu are rost.
Daca gandesti putin, Zook a fost owner cativa ani, are si el o reputatie pe aici si la varsta lui nu cred ca s-ar juca cu asa ceva, e o intamplare ca la oricare.
Sa va uitati pe mine cate fac, sau pe ingeras sau altii, eu zic ca e de la server sau de la lagul creeat.
Ingeras ia tu zi la baieti cum ne sare tinta.


M/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 04-11-2015, 21:51:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaa si inca ceva: E doar o faza. De la minim 3 se da ban. In plus a fost owner, joaca din 2007, probabil are peste 20 ani.
E si steam on (sau cel putin cred ca era).

Dupa cum spune si N1, si eu m-am oprit la chestia cu "gloantele" il rateaza, iar in momentul in care rateaza nu tremura ca si cum ar vrea sa mearga spre el. Se duc nebruiate ca sa zic asa... Mi s-a intamplat in joc sa fac faze care ar trebui sa dea "dovada" de aim mult mai "vizibile" decat asta. Pur si simplu in cs 1.6 bulan+reflex+experienta dau frumusetea jocului si in acelasi timp realizeaza incredibilul.

Tinand cont fazele pe care le-am facut eu din bulan chiar pot zice ca faza lui zookey e un nimic...




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VriLLoN

[BAD ASS]



Status: Offline
(since 28-11-2015 13:51)
Joined: 01 May 2012
Posts: 331, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 240.4
Votes: 9

Post Posted: 04-11-2015, 23:01:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aim, aceasta este o miscare robotica, imposibil de facut de mana umana, va pot spune din experienta .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwertyy

[Two steps from Hell]



Status: Offline
(since 26-10-2019 09:49)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 2359, Topics: 131
Location: Buzau

Reputation: 366.2
Votes: 281

 
Post Posted: 04-11-2015, 23:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NNN1 wrote:
Cred ca este aim. Dar ceva nu se potriveste aici.......Deci la acea faza de langa scara,in care tinta ii sare brusc de la un om la altul.Daca va uitati atent cu o viteza 1/4,la inceputul acestei faze,atunci cand iese tragand de langa acel perete,Zookey se gandeste sa traga in primul om,cel de jos( ct-ul de jos), doar ca tinta nu se afla pe corpul acelui ct iar gloantele nu se duc in acel ct de jos.Cel putin eu asa am vazut uitandu-ma de mai multe ori la demo.Cum sa zic,ideea sta in felul urmator,in 90% din faza aia eu zic ca e aim,felul cum ii fuge tinta si restul argumentelor.Dar daca este aim,atunci cand trage in cel de jos la inceputul fazei,deci pana sa ii sara tinta in cel de sus,de ce gloantele nu se duc in el si il rateaza? Si de ce tinta nu se afla pe corpul acelui ct de jos? Sau poate ca am vazut eu gresit.Uitati-va,va rog,inca o data la demo,mai exact la acea faza cu o viteza de 1/4 si lamuriti-ma si pe mine daca gloantele se duc in acel ct de jos atunci cand Zookey trage asupra lui prima oara.In afara acelei faze ciudate pe care am mentionat-o,eu vad aim acolo.Dar daca este aim,de ce gloantele nu se duc in acel ct de jos la inceputul fazei? Deci lamuriti-ma si pe mine si spuneti ce vedeti in legatura cu faza aia.


Ce e asa de greu de inteles ca este silent la buton? Felul in care i-a sarit tinta in cel de sus(in cel de sus nu a ratat niciun glont) nu il poti face cu "mana". Este silent la buton.. stie foarte bine cum sa-l mascheze. Nu conteaza daca este o faza sau 10 de aim/etc ... Este o faza foarte clara de silent.
Crezi ca daca a fost owner inseamna ceva? Nu, nimic. Atata timp cat joaca cu silent foarte bine mascat, la buton, nu are nicio importanta ca a fost nu stiu ce.
Nu ai cum sa faci o astfel de faza cu "mana" ... normal.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xD!., 06 November 2015 20:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 29-04-2024, 10:51:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x